Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc oko koriscenja usluge

Jel moze neko da mi pomogne, ne znam kako da postavim artikal da bude u popularnim artiklima, a uplatila sam 200 din, samo se ne snalazim oko postavljanja? Hvala unapred
2021 10 24
Verovatno mislite na plaćene promocije tj. na promotivne ili na specijalne artikle. Prvo izaberite promociju i datum promocije ( mada, najverovatnije, neće biti izabrani datum, nego prvi sledeći sa dostupnim mestima za promociju), pa platite iz vitualnog novčanika, a posle: - postavke - moje usluge - specijalni/promotivni artikli - izaberi predmet za promociju U popularne atikle dospevaju predmeti sa mnogo pregleda i lajkova (besplatno), ali je većina mesta zauzeta pradmetima članica koje zloupotrebljanaju alikaciju za autokliktanje (takođe besplatno i bez sankcija).
2021 10 24
Da, mislila sam na placenu promociju. Hvala puno na iscrpnom odgovoru, divni ste, bas ste mi pomogli:) sad cu probati:D
2021 10 24
I proveri da li si ubacila novac u "novcanik" ovde na sajtu, hoće i to nekada da baguje pa ne radi 🥴
2021 10 24
Ćao, nova sam..;) Da li može pomoć ne mogu da okačim prvi artikl iako sam sve korake odradila, jednostavno kad kliknem na postavi predmet ništa se ne dešava...Please! :)
2021 10 24