Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc oko koriscenja usluge

Jel moze neko da mi pomogne, ne znam kako da postavim artikal da bude u popularnim artiklima, a uplatila sam 200 din, samo se ne snalazim oko postavljanja? Hvala unapred
2021 10 24
Verovatno mislite na plaćene promocije tj. na promotivne ili na specijalne artikle. Prvo izaberite promociju i datum promocije ( mada, najverovatnije, neće biti izabrani datum, nego prvi sledeći sa dostupnim mestima za promociju), pa platite iz vitualnog novčanika, a posle: - postavke - moje usluge - specijalni/promotivni artikli - izaberi predmet za promociju U popularne atikle dospevaju predmeti sa mnogo pregleda i lajkova (besplatno), ali je većina mesta zauzeta pradmetima članica koje zloupotrebljanaju alikaciju za autokliktanje (takođe besplatno i bez sankcija).
2021 10 24
Da, mislila sam na placenu promociju. Hvala puno na iscrpnom odgovoru, divni ste, bas ste mi pomogli:) sad cu probati:D
2021 10 24
I proveri da li si ubacila novac u "novcanik" ovde na sajtu, hoće i to nekada da baguje pa ne radi 🥴
2021 10 24
Ćao, nova sam..;) Da li može pomoć ne mogu da okačim prvi artikl iako sam sve korake odradila, jednostavno kad kliknem na postavi predmet ništa se ne dešava...Please! :)
2021 10 24
Ovo se meni upravo desava, iako vidim da je tema stara. Dodelila sam artikal, ali nigde ne postoji dugme za konfirmaciju, niti se taj artikal bilo gde pojavljuje na prvoj strani i sada nisam sigurna da li nesto radim pogresno
pre 19 dana, 23:19