Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Brisanje oglasa i ponovno stavljanje istog

Da li mogu i koliko puta da obrisem oglas i ponovo postavim isti?
2021 10 28
> Nadaaa1110: > Da li mogu i koliko puta da obrisem oglas i ponovo postavim isti? Ne sme se brisati pa postavljati opet isti predmet. Sme tek pred istek kroz godinu ipo, dve. Takav odgovor sam dobila od admina.
2021 10 28
Otkad to? Prvi put to čujem, apsolutno svi najnormalnije obnavljaju s vremena na vreme oglase na sajtu. > Amanojlovic: > > Nadaaa1110: > > Da li mogu i koliko puta da obrisem oglas i ponovo postavim isti? > Ne sme se brisati pa postavljati opet isti predmet. > Sme tek pred istek kroz godinu ipo, dve. > Takav odgovor sam dobila od admina.
2021 10 28
I ja sam to radila, jedan oglas sam 2 puta okacila, sa nekim malim izmenama, pa pitam da li moze i treci ili je l ima neka granica
2021 10 28
ista tema https://mojekrpice.rs/forum/t/575363/nedozvoljeni-predmeti
2021 10 28
Hvala 😊😘
2021 10 28
> njelena360: > Otkad to? Prvi put to čujem, apsolutno svi najnormalnije obnavljaju s vremena na vreme oglase na sajtu. > > Amanojlovic: > > > Nadaaa1110: > > > Da li mogu i koliko puta da obrisem oglas i ponovo postavim isti? > > Ne sme se brisati pa postavljati opet isti predmet. > > Sme tek pred istek kroz godinu ipo, dve. > > Takav odgovor sam dobila od admina. Od kada su uvedene nova pravila.
2021 10 28
I ja sam to uradila i dobila negativnu, nisam znala da ne moze da se obnavlja... 😊😊
2021 10 28
Sve ove godine sam najnormalnije obnavljala oglase na par dana i to je bio jedini način da prodam nešto.Sve ove godine je na sajtu bila zabranjena komercijalna prodaja. Admini žele da poguraju uplaćivanje promocija i to je jasno,briga njih za prevarante,kupujete sami i na svoju odgovornost.Krpice više nisu ono što su bile,ne znam za vas,ali ja ću lagano da odustanem od ovog sajta.
2021 10 29
dosta puta sam postavljala iznova oglas, stari brisala ovde se stalno nešto NE SME, NIJE DOZVOLJENO
2021 10 30
> makilis: > dosta puta sam postavljala iznova oglas, stari brisala > ovde se stalno nešto NE SME, NIJE DOZVOLJENO Tako je, baš ohrabrujuće.
2021 10 30
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/696598851b98098ebe28659e1fa3c051.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/32ddf465d3d0b5890c80a927b995424c.jpg) znači, primeti se brisanje, pa ponovno postavljanje, a ne primećuje se, recimo, ponašanje članice iznad koja ima 10 oglasa za iste patike po stranici i svakodnevno ih uvećava. nije nego. komercijalnu prodaju da i ne pominjem.
2021 10 30
A ako obrisemo oglas i onda postavimo novi ( ista stvar je u pitanju samo drugacije slike i opis)?
2021 11 02
> Nadaaa1110: > A ako obrisemo oglas i onda postavimo novi ( ista stvar je u pitanju samo drugacije slike i opis)? Po najnovijem, nije dozvoljeno. Može, izgleda (mada nije naznačeno), obnova za oglase pred istekom tj. one postavljene pre godinu i po dana (informacija od članice iznad u temi). Izmene na postavljenim oglasima možete napraviti klikom na ikonu izmeni (levo ispod oglasa sa ilustracijom olovke).
2021 11 02
Hvala 😊> REASHOP: > > Nadaaa1110: > > A ako obrisemo oglas i onda postavimo novi ( ista stvar je u pitanju samo drugacije slike i opis)? > Po najnovijem, nije dozvoljeno. Može, izgleda (mada nije naznačeno), za oglase pred istekom tj. one postavljene pre godinu i po dana (informacija od članice iznad u temi). > Izmene na postavljenim oglasima možete napraviti klikom na ikonu izmeni (levo ispod oglasa sa ilustracijom olovke).
2021 11 02
1 2