Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jel realno?!

Ako vec od nekog trazite da vam posalje dodatne slike, izmeri, premeri i sta sve ne, pa jel toliko tesko da odgovorite?! Jedno prosto 'hvala' jel boli kucanje slova?! 🤯 Na sajtu sam bas dugo, ranije nije bilo ovoliko 'kulturnih' clanica, bukvalno rasulo
2021 10 29
Izleda nekima boli, i to jako ali gledajući društvo sve manje me iznenađuju ovakve stvari. Postali smo egocentrični i nekulturni.
2021 10 30
Ja se iznenadim kad mi neko kaze 'hvala' x-)
2021 10 30
Bezveze je što ništa ne odgovore, jer onda ne znamo da li imaju u vidu možda i da kupe uskoro ili ne i šta raditi sa predmetom u međuvremenu, ako se neko drugi javi. Da ne bude posle "prva sam pitala" 😁
2021 10 30
> DoliBlack: > Bezveze je što ništa ne odgovore, jer onda ne znamo da li imaju u vidu možda i da kupe uskoro ili ne i šta raditi sa predmetom u međuvremenu, ako se neko drugi javi. Da ne bude posle "prva sam pitala" 😁 Uvek možete odgovoriti da je poslato članici, koja se prva zahvalila i platila. 😎
2021 10 30
Naravno. Sačekam da se uloguje i ako ne odgovori, šaljem onom ko prvi ostavi podatke... 😊
2021 10 30
Mene više nervira kad mi kaže poslato je, stiže uskoro, a ne stigne nikad. Mislim ne razumem koja je poenta da me lažeš da si poslala a ne planiraš to da uradiš. Evo opet mi se to desilo,, čekam paket cele nedelje 😂
2021 10 30
> MarijaBor: > Ako vec od nekog trazite da vam posalje dodatne slike, izmeri, premeri i sta sve ne, pa jel toliko tesko da odgovorite?! Jedno prosto 'hvala' jel boli kucanje slova?! 🤯 > Na sajtu sam bas dugo, ranije nije bilo ovoliko 'kulturnih' clanica, bukvalno rasulo Prava reč-rasulo u svakom segmetu. Moj savet Vam je da se ne maltretirate puno, mere ok ako ih nema u opisu, ali sve drugo, ako imate korektnih 5 fotki i solidne prateće opise, besmisleno je da nešto dodatno šaljete i radite. Ko zaista hoće da kupi ovo mu je dovoljno, verujte mi, i iz ugla kupca i prodavca. Najviše su same članice krive-spremne na nalaženje radi proba gde kraljica kaže i onda se ispostavi da nosi 2 broja manje ili veće, navikle su ih na slanje snimaka (?! Najbesmislenija stvar ikada-ako imate 5 do 10 fotki), slikanje dugmeta, džepova, slikanje u stvarima koje prodaju na sebi u 20 poza (iako je kupac 10 cm niži od vas i ima naglašene kukove a vi ravne građe ili dodajte scenario po želji a beskonačno ih je i tu vidite nerealnost zahteva). Ovde nedostaje elementarno znanje i kultura ponašanja u online SH kupoprodaji, počev od online plaćanja i prijema novca, preko čitanja opisa predmeta, određivanje po merama da li odgovara a ne na ulici ili snimku, gledanja slika, čitanja opisa na profilu (isto što i dobar dan u realu kada uđeš negde, bar bi trebalo da bude), hvala, (ne)odgovara-kada dobijemo odgovor... Čast izuzecima. I ne nadajte se puno, ovo se skoro sasvim pretvorilo u sajt za razmene i kupovinu/prodaju samo aktuelnih modela koje već imate u TC, skoro ceo pdf Tražim su razmenjivačice, već smo napamet naučile šta im treba, upiti se uglavnom tako bzvz šalju i što bi jedan član rekao posmatraju se i drže u omiljenim stvari koje koštaju 200 din, imate i dosta članica koje niti prodaju, niti kupuju, nego tako samo ubacuju u omiljeno- razonoda ili šta već...
2021 10 30
Ali hit kad traže razmenu, nađem nešto što bi mi i možda odgovaralo sa profila, zatražim mere i nestane članica. Pri tom želi razmenu za novo sa etiketom.
2021 10 30
> sajberstrip: > > MarijaBor: > > Ako vec od nekog trazite da vam posalje dodatne slike, izmeri, premeri i sta sve ne, pa jel toliko tesko da odgovorite?! Jedno prosto 'hvala' jel boli kucanje slova?! 🤯 > > Na sajtu sam bas dugo, ranije nije bilo ovoliko 'kulturnih' clanica, bukvalno rasulo > Prava reč-rasulo u svakom segmetu. > Moj savet Vam je da se ne maltretirate puno, mere ok ako ih nema u opisu, ali sve drugo, ako imate korektnih 5 fotki i solidne prateće opise, besmisleno je da nešto dodatno šaljete i radite. Ko zaista hoće da kupi ovo mu je dovoljno, verujte mi, i iz ugla kupca i prodavca. > Najviše su same članice krive-spremne na nalaženje radi proba gde kraljica kaže i onda se ispostavi da nosi 2 broja manje ili veće, navikle su ih na slanje snimaka (?! Najbesmislenija stvar ikada-ako imate 5 do 10 fotki), slikanje dugmeta, džepova, slikanje u stvarima koje prodaju na sebi u 20 poza (iako je kupac 10 cm niži od vas i ima naglašene kukove a vi ravne građe ili dodajte scenario po želji a beskonačno ih je i tu vidite nerealnost zahteva). Ovde nedostaje elementarno znanje i kultura ponašanja u online SH kupoprodaji, počev od online plaćanja i prijema novca, preko čitanja opisa predmeta, određivanje po merama da li odgovara a ne na ulici ili snimku, gledanja slika, čitanja opisa na profilu (isto što i dobar dan u realu kada uđeš negde, bar bi trebalo da bude), hvala, (ne)odgovara-kada dobijemo odgovor... Čast izuzecima. > I ne nadajte se puno, ovo se skoro sasvim pretvorilo u sajt za razmene i kupovinu/prodaju samo aktuelnih modela koje već imate u TC, skoro ceo pdf Tražim su razmenjivačice, već smo napamet naučile šta im treba, upiti se uglavnom tako bzvz šalju i što bi jedan član rekao posmatraju se i drže u omiljenim stvari koje koštaju 200 din, imate i dosta članica koje niti prodaju, niti kupuju, nego tako samo ubacuju u omiljeno- razonoda ili šta već... Tacno tako nista ne bih ni dodala ni oduzela ....
2021 10 30
> AppleRed: > Izleda nekima boli, i to jako ali gledajući društvo sve manje me iznenađuju ovakve stvari. Postali smo egocentrični i nekulturni. Pa bas
2021 10 30
> stefaniii: > Ja se iznenadim kad mi neko kaze 'hvala' x-) Retkooooost, retkost 😠
2021 10 30
> Ana2018: > Mene više nervira kad mi kaže poslato je, stiže uskoro, a ne stigne nikad. Mislim ne razumem koja je poenta da me lažeš da si poslala a ne planiraš to da uradiš. Evo opet mi se to desilo,, čekam paket cele nedelje 😂 Meni se skoro desilo, 'moze popust' ajde moze. Moze ovo, ajde moze. Cekam 2 dana da se javi, ma vazi, ne dajem vise popuste, boli me bas... Da se ne izrazavam 😎
2021 10 30
Meni stvarno nije problem da premerim, da posaljem dodatne slike. Al me UZASAVA kad samo nestanu. 😤 trenutno imam garderobicu za pse, sve merim kao debil da bi se ljudi lakse snasli i stize pitanje 'jel odgovara za mini malrezera" pa brate ako sam ja budala sto merim svako odelo umesto da napisem lepo S M l i da me boli guzica s oprostenjem, sta ti tesko da premeris svog psa. Kad pitam jel ste izmerili psa dobijem 'ne, al meni se svidja' stigne malo odelo, i ja opeeet pitam da vratim novac a ona meni stvar jer ne zelim da bilo kog ostetim al stvarno sam na ivici da me ozbiljno zaboli ona stvar i da se pravim luda pa kako kome bude... Uzasno je ponasanje, uzasno!
2021 10 30
> AppleRed: > Ali hit kad traže razmenu, nađem nešto što bi mi i možda odgovaralo sa profila, zatražim mere i nestane članica. Pri tom želi razmenu za novo sa etiketom. Razmene sam prestala da radim zbog tih stvari 🙃
2021 10 30
1 2