Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jel realno?!

> sajberstrip: > > MarijaBor: > > Ako vec od nekog trazite da vam posalje dodatne slike, izmeri, premeri i sta sve ne, pa jel toliko tesko da odgovorite?! Jedno prosto 'hvala' jel boli kucanje slova?! 🤯 > > Na sajtu sam bas dugo, ranije nije bilo ovoliko 'kulturnih' clanica, bukvalno rasulo > Prava reč-rasulo u svakom segmetu. > Moj savet Vam je da se ne maltretirate puno, mere ok ako ih nema u opisu, ali sve drugo, ako imate korektnih 5 fotki i solidne prateće opise, besmisleno je da nešto dodatno šaljete i radite. Ko zaista hoće da kupi ovo mu je dovoljno, verujte mi, i iz ugla kupca i prodavca. > Najviše su same članice krive-spremne na nalaženje radi proba gde kraljica kaže i onda se ispostavi da nosi 2 broja manje ili veće, navikle su ih na slanje snimaka (?! Najbesmislenija stvar ikada-ako imate 5 do 10 fotki), slikanje dugmeta, džepova, slikanje u stvarima koje prodaju na sebi u 20 poza (iako je kupac 10 cm niži od vas i ima naglašene kukove a vi ravne građe ili dodajte scenario po želji a beskonačno ih je i tu vidite nerealnost zahteva). Ovde nedostaje elementarno znanje i kultura ponašanja u online SH kupoprodaji, počev od online plaćanja i prijema novca, preko čitanja opisa predmeta, određivanje po merama da li odgovara a ne na ulici ili snimku, gledanja slika, čitanja opisa na profilu (isto što i dobar dan u realu kada uđeš negde, bar bi trebalo da bude), hvala, (ne)odgovara-kada dobijemo odgovor... Čast izuzecima. > I ne nadajte se puno, ovo se skoro sasvim pretvorilo u sajt za razmene i kupovinu/prodaju samo aktuelnih modela koje već imate u TC, skoro ceo pdf Tražim su razmenjivačice, već smo napamet naučile šta im treba, upiti se uglavnom tako bzvz šalju i što bi jedan član rekao posmatraju se i drže u omiljenim stvari koje koštaju 200 din, imate i dosta članica koje niti prodaju, niti kupuju, nego tako samo ubacuju u omiljeno- razonoda ili šta već... Slazem se buukvalno za sve
2021 10 30
Ja sam juce dobila poruku za jedan predmet, da posaljem dodatne slike. Saljem dodatne slike, merim, brisem neke fleke sa cizmica da se bolje vide i da proverim da li se fleka moze skinuti. Spustam cenu, dajem predlog da sama clanica kaze cenu i to je to, ni traga ni glasa. A pritom je napisala da je bas zainteresovana za kupovinu. Tako da, opusteno, zdravo za gotovo.😊
2021 10 30
> AppleRed: > Izleda nekima boli, i to jako ali ***gledajući društvo sve manje me iznenađuju ovakve stvari***. Postali smo egocentrični i nekulturni. Mislim da ste ovim dali tacnu dijagnozu i iskreno, tuzno je, ali mislim da "kucno vaspitanje" ima tu veliku ulogu. Al opet, svako koliko zna. Ako ni roditelji nemaju, pa sta svojoj deci da daju. Mislim na "vaspitanje".
2021 10 30
1 2