Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, posao, karijera /

Koliko plaćate održavanje računa

Zdravo! Interesuje me koliko plaćate održavanje računa u vašim bankama... Od danas je u Intesi 350 din. To je ja mislim previše, pa me interesuje koliko je u drugim bankama. Hvala. 🌼
2021 11 01
Nije od danas. Od maja su poskupele sve usluge u svim bankama (drzava odobrila) i od tad je u Intesi odrzavanje 350 dinara.
2021 11 01
Ja u Komercijalnoj nisam plaćala ništa do oktobra, sada su i oni uveli - 220 din
2021 11 01
Takođe sam u Intezi i planiram da promenim banku, katastrofa su mi. Uvek gužve, neljubazni, aaa što se tog online dela tiče, em je "održavanje" računa 350 dinara, uzimaju proviziju od po 20 na plaćanje računa online??? Što ranije nije bilo.. Kasne sa proknjižavanjem uplata na aplikaciji itd ittttd...
2021 11 03
> BojanaMatijevic: > Takođe sam u Intezi i planiram da promenim banku, katastrofa su mi. Uvek gužve, neljubazni, aaa što se tog online dela tiče, em je "održavanje" računa 350 dinara, uzimaju proviziju od po 20 na plaćanje računa online??? Što ranije nije bilo.. Kasne sa proknjižavanjem uplata na aplikaciji itd ittttd... Ma nenormalno... Duša me zaboli kad mi skinu. 🙈
2021 11 04
Isto 350, u Intesi sam.. 100 dinara gore dole na mesečnom nivou mi stvarno ništa ne znači, ali je opasno počelo da me iritira što su za online transakcije uveli naknadu od 20 din.. naravno za prebačaj novca na račune u drugim bankama, ne u Intesi. Što se ostalih usluga tiče, neprofesionalni su i spori. 5 puta sam išla u banku da se otkrije misterija zašto mi ne stižu izvodi na kraju svakog meseca.. na kraju sam poslala mejl korisničkoj podršci, da bi mi oni rekli da nije dobro uneta moja mejl adresa (u banci su me svih 5x ubeđivali da je tačna i da ne znaju u čemu je problem).. jedva ispraviše to nekako na kraju, a onda sam morala da platim 2400 din da mi izvuku izvode u poslednja 24 meseca.. plaćanje, a njihova greška (službenica pogrešno ukucala mejl u sistem, a na ugovoru koji sam potpisala stoji kako treba)
2021 11 08
Ako imas manje od 28 godina mozes da otvoris besplatno racun u Erste banci.
2021 11 09
Evo, sad menjala ugovor u OTP, sa m-baking uslugom 295 održavanje računa. Ljubazni, stripljivi, bez problema. Naknada za prebačaj novca su izgleda svi uveli.
2021 11 10
Komercijalna 310din M banking 45din provizija za slanje novca
2021 11 16