Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Postavljanje tudjih slika

Imam jedan problem, jedna zena je stavila, moje slike jakne tj slikala sam moju majku u jakni pre 2 god, i sad je postavila te slike, prekrila je lice ali medjutim slike su moje, da li je to dozvoljeno?
2021 11 05
Nije dozvoljeno koriscenje tudjih slika....prijavite adminu ako uopste vidi
2021 11 05
Napisite mi u poruku kako to da uradim, stvarno nemam pojma.
2021 11 05
Preko ovog linka: https://mojekrpice.rs/adminrs-24708 se možete obratiti adminu.
2021 11 05
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a4d8ef095efad270bba52b4eaf4df1e4.jpg) Evo sta mi je napisala... Nadam se da ce da obrise..
2021 11 05
Ma Admin odmah. Pitanje ima li uopšte takvu jaknu, meni se čini da su to sve vaše slike. A ima slike i sa neta.
2021 11 05
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/9083962bb7a378e81231adf3a17cb1db.jpg)
2021 11 05
Jos uvek stoje, pa ne znam, to mi drugarica odavde poslala, napisala mi je evo ti je mama, zbunila sam se.
2021 11 05
Od te jakne, su sve moje. Moj tepih, moja majka, moja dnevna soba, ako mi ne verujete mogu da Vam slikam...
2021 11 05
Milice ako ste joj prodali tu jaknu, zar je bitno?Svakako je nemate vise na profilu. Clanice koje su kupovale od mene i posle nekog vremena postavljale moje slike,nije mi smetalo.Ne vidi se lice,ime,cemu tenzija? Admin jedva ceka da nas obicne prodavce skloni i ostane sajt samo za one koji placaju oglase..
2021 11 05
Ja sam stavljala slike,drugih clanica,uz njihovo dopustenje...To se desavalo kada sam kupila neku stvar a broj i nije ok,a njihove slike su bile odlicne,..Kada sam pitala nisu imale problem sa tim.Takodje mi se desilo da sam ja prodala nesto i clanica je posle nekog vremena upotrebila moje slike,prodavajuci predmet..Nisam imala nista protiv ali mislim da je trebalo ipak da pita..
2021 11 05
Ja se izvinjavam, ali meni se to ne dopada i za to imam pravo,slikati predmet je najmanji problem, pritom niko me nista nije pitao. Da nije na mojoj mami slikano nego na civiluku, lutki ne bi mi bio problem. Zivimo u takvom vremenu da svako ima telefon sa kamerom, svako moze da slika.Ovde postoje devojke kad ih zamolis da ti slikaju kako stoji predmet, one odbiju, sad vidim da su u pravu zasto to rade, meni ovo ne odgovara i ne mogu da precutim.
2021 11 05
@Milica...Generalno ne mogu da se koriste tudje fotografije bez pitanja vlasnika..Medjutim ovo je javni prostor i svako moze da skine bilo koju fotografiju,mislim da prava na iste bas i nisu zasticena..Stavljate fotografije,svoje ili svoje mame na sopstvenu odgovornost...Nikada ne fotografisem lice kada se slikam u garderobi koju prodajem. Sl.put slikajte ali da se ne vidi ko je na fotografiji..Negde ste i sami krivi ako ste fotografisali nekoga a da se vidi ko je.Morate o tome da razmisljate,kada kacite javno fptografije.
2021 11 05
U pravu ste, ali svakako moze da uradi svoje fotografije. Uostalom ne znamo da li zena uopste ima jaknu.Ovde koliko znam je to zabranjeno i kacenje slika sa interneta, kamo li uzimanje od clanica koje su poslate na viberu.
2021 11 05
Mislim da je potpuno nebitno ko šta misli i ko je kome prodao jaknu. Ako članici smeta da se koriste njene slike i to je i napisala onda treba da se skinu sa profila i tačka. Da ne pričamo o tome da su to slike od pre 2 godinale i pitanje da li prikazuju pravo stanje predmeta. Ali i to nebitno. Tuđe je sa razlogom tuđe.
2021 11 06
1 2