Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Zašto ne brišete teme?

Ako ste prodali kola 2015, uvredili se iste godine, imali iritaciju intimne regije pre 3 nedelje i pre mesec dana vam vratili pare koje ste uplatili za predmet koji niste dobili, obrišite teme
2021 11 07
A tek kad je nešto poklonjeno, pa brišete i gotovo.
2021 11 07
I ne znam zasto u rubrici "trazim" postavljaju teme o ponudi robe, tacnije trazenju kupaca za istu.
2021 11 07
Traže kupce, zato u *Trazim*. Inače, ostali ne očekuju prodaju 😄
2021 11 07
> jacaikaja: > Traže kupce, zato u *Trazim*. Inače, ostali ne očekuju prodaju 😄 Cist bezobrazluk po meni, to ako ista moze u najboljem slucaju u "Rasprodaja" pdf-u da stoji, al avaj... Admin odustao od pregledanja, kao i od ostatka sajta :')
2021 11 08
https://mojekrpice.rs/forum/t/576326/trazim-kupce-za-paket-stvari-od-po-30-dinara-komad
2021 11 08
Meni je neverovatno da admin ne obrise teme iz 2013/14/15/16. Ne treba brisati sve teme, ima i korisnih, a i zanimljivih. Takođe, članice treba same da znaju da tema treba da se obrise kad dobiju klasične informacije koje su tražile, na pitanje tipa- *Koja je cena postarine? *
2021 11 08
Ajde te teme od pre Isusa Hrista, ali pre dan, dva otvori zenska temu i ja se nadovezem da ne bih otvarala posebnu, pitala jednu clanicu odatle nesto i ova obrise temu pre nego sto sam i videla odgovor. To mi je bas glupo jer sad moram da otvorim temu posto nisam zapamtila nick clanice.
2021 11 08
> jacaikaja: > Meni je neverovatno da admin ne obrise teme iz 2013/14/15/16. Ne treba brisati sve teme, ima i korisnih, a i zanimljivih. Takođe, članice treba same da znaju da tema treba da se obrise kad dobiju klasične informacije koje su tražile, na pitanje tipa- *Koja je cena postarine? * Ja sam mislila da je to adminov posao,mislim na brisanje tema.Ja, kada konkretno nesto pitam i dobijem odgovor,uglavnom obrisem temu.Nekada ako se tema razvije i bude zanimljiva ostavim..
2021 11 08
> SvetlanaRadic: > Admin odustao od pregledanja, kao i od ostatka sajta :') Primetila sam. Pisala sam mu sa dokazima da jedna clanica prodaje fake parfeme po cecni 4x vecoj od onih koje te kopije prodaju na KP i da u opisu stoji da su originali, vec danima nista :D
2021 11 08
Admin se poslednji put logovao pre 10 dana, tako stoji na profilu.
2021 11 08
Verovatno bag, jer je poslednju negativnu dodelio pre 3 dana.
2021 11 08