Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

"Moje stvari su zlatne"

Gomila clanica se vredja na pitanje o popustu i to bukvalno nikada necu razumeti na ovom sajtu. Niti mi ovde drzimo renomirane butike, niti prodajemo nesto bitnije od obicnih krpica. Na kraju krajeva,, ako necete da snizite cenu mozete to lepo i da saopstite bez uvredjenog tona i "sta ti pada na pamet" prizvuka :)
2021 11 07
Vise puta se pisalo o tome.Meni je ovo sajt za trgovinu,a trgovina podrazumeva i pitanja za popust,cenkanja itd.Sem u slucaju ako pise da je cena fixna.Mislim meni je ovo elektronski SH.Previse se licno shvata ovde prodaja,to je moje misljenje. U vecini slucajeva su clanice bile ljubazne, bilo da prihvataju moju ponudu ili ne zele da spuste cenu.Ljubaznim tonom su razgovarale.Ali zato par njih,doslovce kao da su pobegle iz neke ustanove..Ne radi se o nevaspitanju,nego kao da se identifikuju sa garderobom koju prodaju,mislim na one sizofrene koje ti sve po spisku... ,:)
2021 11 07
Dajem popuuust samo pitajte :")
2021 11 07
> nonettnar: > Dajem popuuust samo pitajte :") 🤣🤣🤣 🐱
2021 11 07
> lokibg: > Gomila clanica se vredja na pitanje o popustu i to bukvalno nikada necu razumeti na ovom sajtu. Niti mi ovde drzimo renomirane butike, niti prodajemo nesto bitnije od obicnih krpica. > Na kraju krajeva,, ako necete da snizite cenu mozete to lepo i da saopstite bez uvredjenog tona i "sta ti pada na pamet" prizvuka :) Slazem se.
2021 11 07
Ja sam uvek raspolozena za popuste,dogovore ALI na profilu pise da su cene srebra fiksne,a jutros dobijem velikodusnu ponudu "Cao imas racun,ja bih ti za narukvicu uplatila 3500"a narukvica 5150 ja sam bila prosto odusevljena ponudom.Verovatno u tu cenu uracunata i licna dostava i lepo upakovano,kao poklon.Ja ovakve ponude smatram cistim bezobrazlukom...
2021 11 08
Secam se jednom, zena je stavila temu od 50%popusta i izaberem ja 3 obicne sportske majice na dug rukav i pitam je dal moze 3 za 3000din misleci da uracunavam popust od 50% na cenu koju vidim kad ono to su vec cene s popustom(oko 7000 bi ispale sve tri) 😂 prvo se smrtno uvredila a posle iskulirala kad je shvatila da je nesporazum i da nisam trazila hleba preko pogace. Kod mene je sve do stava - ako neko normalno pita uvek spustim cenu, a kad je neko od starta bezobrazan nemamo mi tu o cemu da pricamo..
2021 11 08
Malecka Ne mora da bude bezobrezluk..mpzda ne cita opis,mozda njoj to vredi toliko,a mozda je to max koji moze da plati... Ja sam ovde videla jedne patike koje su u radnji bile 6000.Iskreno nisu mi vredele te pare pa ih nisam ni kupila.Naletim ovde na clanicu koja ih je prodavala za 3000 nenosene,videla ih na netu,kada si joj stigle,jednostavno joj nije bilo to to.Njena cena je sasvim ok.Medjutim,ja nisam mogla da platim vise od 2000 u tom trenutku..Tako da sam progutala knedlu i pitala,naravno izvinila sam se jer je ta njena cena vec sasvim ok...Devojka je rekla da joj ne odgovara,vrlo pristojno.a ja ako se predomisli,da mi se javi Javila mi se u roku od 2 sata,jer je nasla nesto drugo sebi da kupi.Ja dobila patike po stvarno niskoj ceni, a ona sebi kupila nesto sto ce da nosi...Mogla je da se zgrane i da bude zestoko neprijatna,posto njena cena jeste bila vec povoljna i da zatvori dupetom vrata..Na kraju price smo obe profitirale :D
2021 11 08
> Malecka666: > Ja sam uvek raspolozena za popuste,dogovore ALI na profilu pise da su cene srebra fiksne,a jutros dobijem velikodusnu ponudu > "Cao imas racun,ja bih ti za narukvicu uplatila 3500"a narukvica 5150 ja sam bila prosto odusevljena ponudom.Verovatno u tu cenu uracunata i licna dostava i lepo upakovano,kao poklon.Ja ovakve ponude smatram cistim bezobrazlukom... Slazem se ovo je bezobrazluk par puta su mi tako rekli uplaticu toliko i toliko i ostave podatke za slanje, takvima ne prodajem iz razloga sto nije bilo postavljeno pitanje da li moze popust nego su tako eto sami odredili cenu i to je to, da je pre toga bilo pitanje da li moze popust naravno da moze ali ti da mi kazes placam toliko i toliko salji e pa to kod nekog drugog...
2021 11 08
Ja to vise puta citam po forumu,da kreiraju cenu i kazu da je prica" zavrsena"... Uglavno je bilo "Da li moze za xy para,uplatila bih odmah ako moze?"..Nisam imala iskustvo gde neko sam da cenu i ostvavi svoje podatke,bez da dobije odgovor,bilo potvrdan ili odrican.
2021 11 08
> jelena2606: > Ja to vise puta citam po forumu,da kreiraju cenu i kazu da je prica" zavrsena"... > Uglavno je bilo "Da li moze za xy para,uplatila bih odmah ako moze?"..Nisam imala iskustvo gde neko sam da cenu i ostvavi svoje podatke,bez da dobije odgovor,bilo potvrdan ili odrican. Ni ja, zaista. Niti sam ja pokušala tako nešto. Bilo je slučajeva da ponudim cenu, ali uz obavezno pitanje da li ta cena odgovara prodavcu pa tek ako/kad prihvati nastavljamo sa komunikacijom.....
2021 11 08
Kod mene je vala bilo svakakvih, prošle godine mi je jedna članica tražila da joj poklonim bluzu, navodno nije bila pri parama, par njih mi je tražilo da nešto sačuvam pa se više nikada ne pojave , imala sam još ljudi koji su tražili da smanjim cenu koja je već smanjena. Tipa sa 500 na 100. Ako su vam stvari nove ili nenošene , mislim da je fer da stavite kakvu cenu vi želite i da ako je cena fiksna, to je to, nema cenkanja. Ovo je Srbija, niko nema novca toliko na raspolaganju da tipa plati stvar 5000 i to za nošenu krpicu. Ovde sam nalazila na oglase gde članice prodaju Zarine haljine ili bilo koje Zarine (Mango, H&M i td) stvari sa jako dobrim cenama. Meni je to glupo, ja ih znatno smanjim, smatram da takve marke ne vrede toliko, ali baš nekom da date nešto za džabe je već van svake pameti.
2021 11 10
> Marin_ormar: > Ovde sam nalazila na oglase gde članice prodaju Zarine haljine ili bilo koje Zarine (Mango, H&M i td) stvari sa jako dobrim cenama. Meni je to glupo, ja ih znatno smanjim, smatram da takve marke ne vrede toliko, ali baš nekom da date nešto za džabe je već van svake pameti. Jednom sam naisla na oglas HITNA PRODAJA za farmerke. U opisu je pisalo da su nosene par puta i da ih hitno prodaje po maksimalno snizenoj ceni. Nove su bile 3590, njena cena je bila 3000. Znaci 590 dinara za HITNU PRODAJU MAKSIMALNO SNIZENO samo noseno par puta. Licno smatram da ako prodajes nesto sa etiketom, cena moze biti slicna originalnoj. Ako je noseno malo, onda smanjis na npr 70-80% od originalne cene, zavisno od stanja. A ako je vec hitna prodaja maksimalno snizenje, a za istu cenu proizvod + postarina mozes kupiti potpuno nov... nema smisla :D
2021 11 10
> Marin_ormar: > Kod mene je vala bilo svakakvih, prošle godine mi je jedna članica tražila da joj poklonim bluzu, navodno nije bila pri parama, par njih mi je tražilo da nešto sačuvam pa se više nikada ne pojave , imala sam još ljudi koji su tražili da smanjim cenu koja je već smanjena. Tipa sa 500 na 100. Ako su vam stvari nove ili nenošene , mislim da je fer da stavite kakvu cenu vi želite i da ako je cena fiksna, to je to, nema cenkanja. Ovo je Srbija, niko nema novca toliko na raspolaganju da tipa plati stvar 5000 i to za nošenu krpicu. Ovde sam nalazila na oglase gde članice prodaju Zarine haljine ili bilo koje Zarine (Mango, H&M i td) stvari sa jako dobrim cenama. Meni je to glupo, ja ih znatno smanjim, smatram da takve marke ne vrede toliko, ali baš nekom da date nešto za džabe je već van svake pameti. 🙌
2021 11 10
> Marin_ormar: > Kod mene je vala bilo svakakvih, prošle godine mi je jedna članica tražila da joj poklonim bluzu, navodno nije bila pri parama, par njih mi je tražilo da nešto sačuvam pa se više nikada ne pojave , imala sam još ljudi koji su tražili da smanjim cenu koja je već smanjena. Tipa sa 500 na 100. Ako su vam stvari nove ili nenošene , mislim da je fer da stavite kakvu cenu vi želite i da ako je cena fiksna, to je to, nema cenkanja. Ovo je Srbija, niko nema novca toliko na raspolaganju da tipa plati stvar 5000 i to za nošenu krpicu. Ovde sam nalazila na oglase gde članice prodaju Zarine haljine ili bilo koje Zarine (Mango, H&M i td) stvari sa jako dobrim cenama. Meni je to glupo, ja ih znatno smanjim, smatram da takve marke ne vrede toliko, ali baš nekom da date nešto za džabe je već van svake pameti. Ovde se nekad pre proda za 30000 nego za 100 din. Zavisi od robe naravno, ali daleko od toga da niko nema 5000 za polovnu stvar. Bolje i uštedeti za nešto što vredi malo više, nego kupovati stvari samo zato što su jeftine. 😊 U tržnom centru su krš farmerke koje ceo grad nosi 4000, pa bolje onda nešto malo jače marke pa makar i polovno, jer uz to ide i malo bolji kvalitet uglavnom. 😊
2021 11 10
1 2