Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Menjanje cena

Drage članice, susrećete li se sa pojavom da član okači predmet, i u roku od par sati nekoliko puta promeni cenu? Stavila sam predmet u omiljene, bio je 500, ušla posle pola sata, 600, posle nekog vremena 700 i sad razmišljam, šta li će me sutra dočekati ako ne proda? 😂
2021 11 12
Meni to ne smeta. Ako vidim prvu cenu, kazem da sam videla i obicno mi prodaju po toj. Iskreno, shvatam zasto to rade. Ako neko zacrta da proda po 500, druga strana ce uvek ocekivati popust. Pa joj lakse da promeni na 700 i proda za 500. Srecna ona, srecan kupac. Otkud znam, jedino to razumem. 😂 Mada se ovde cesto brze proda ono sto je skuplje.
2021 11 12
kad dignem cenu,pre prodam,ne znam kako ali tako je
2021 11 13
Ja spustam dizem cene, posto uvek traze korekciju a ako neko prati duze pa kaze bilo je toliko - pristanem da prodam
2021 11 13
Možda ti čovek poručuje da neće biti jeftinije(ako to čekaš). Pošto si već pokrenula ovu temu, pretpostavljam da ćeš sada da ponudiš čoveku tih 500 dinara.
2021 11 13
Možda je neko hteo što pre da se oslobodi stvari, pa kad je video da ne ide, onda u inat kao bar da bude skuplje kad već ne ide😂
2021 11 13
Ne, u pitanju je nov član, sa nula utisaka, predmet postavljen npr u 17h a do 19h izmenjala 4 cene, sve naviše 😁
2021 11 13
> SaraB1: > Ne, u pitanju je nov član, sa nula utisaka, predmet postavljen npr u 17h a do 19h izmenjala 4 cene, sve naviše 😁 pa, nadmeće se na aukciji, sama sebi diže cenu, što da ne. ima gi raznih. to me ne tangira, uglavnom tada odustanem od praćenja predmeta. ja sam imala situaciju da osoba, NAKON mog upita i iskazane zainteresovanosti da predmet kupim, brže-bolje poveća cenu, a onda, kao, da, povećala sam jer si zainteresovana, u čemu je problem? x-) btw, kad smo već kod menjanja (o)cena, ako za istu saradnju, od istog prodavca, dobijete pozitivnu, pa posle 3 dana negativnu, 'el se to računa kao jedna neutralna? :D
2021 11 13
Meni je to ok, ispitivanje trzista😀
2021 11 15
Upravo mi se desilo da zamolim za slike I dubinu farmerica, kazem da Sam zainteresovana za kupovinu, clanica mi sve uredno posalje I onda podigne cenu sa 700 na 1200 🤷😂
2021 11 15