Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Postovani korisnici i Admine

Postovani, Pre svega se izvinjavam ako sam nekog zbunila jer je ispao nesporazum sto se tice mene i profila Aleksandra9393 iza kojeg je bila moja sestra. Ne mogu da pronadjem gde je tacno pomenuta tema oko 3 slika koje su bile iste na mom i njenom profilu. Ja sam kao korisnik koji je duze na ovom sajtu htela da izadjem svojoj sestri u susret i da izbacim 3 iste stvari, ne znajuci da to nije dopustljivo i iz tog razloga se i izvinjavam. Njoj je blokiran profil, a meni su izbrisane ne samo te slike nego jos par koje su bile samo na mom profilu. Volela bih da mi se objasni iz kog razloga, slikane su sve uzivo, slala sam i slike i snimke pored toga svima koji su zeleli da vide izbliza. Ovo mi se prvi put desilo i posle duzeg vremena koriscenja ne mogu da verujem da se tek tako osudjuje i brise.
2021 11 14
-Problem je nastao jer ste okacili torbu za koju je mnogo clanica bilo zainteresovano i kontaktiralo Vas je, a Vi niste odgovarali. Tu se prvo stvorila sumnja da taj predmet prodaje ne posedujete. -Da, zabranjeno je imati multi naloge. Na taj drugi profil mi je jedna clanica skrenula paznju i javno sam objavila skrinš., jer je bilo cudno da dva nova profila prodaju iste stvari. Njoj je profil blokiran verovatno zbog identicnih fotografija i jer je profil nastao posle Vaseg. A s obzirom da Vi imate 5 utisaka, a ona jedan (Vaš - tzv "lažni" bez saradnje ) bilo bi besmisleno da je blokiranje bilo obrnuto. -Zelim ostalim clanicama koje sumnjaju u prodaju gore pomenute torbe, napisem da sam ja potvrdila kupovinu. Po dogovoru se torba sutra salje i preuzimam je u utorak. 🙂
2021 11 14
Razumem u potpunosti vasu brigu i zelim da Vam se i ovde zahvalim pored svega i na ukazanom poverenju. Stvarno nisam tip za bilo kakve prevare, sto ce se i dokazati zdravlje Bože u utorak. Bilo mi je krivo jer me je jedna od clanica na neki nacin uvredila u porukama i zbog toga sam imala potrebu da napisem sve to iznad kako bih iznela svoj stav i objasnila situaciju. Shvatila sam svoju gresku i hvala sto ste mi ukazali na nju. A na poruke nisam odgovarala jer nisam ulazila na email, kao ni na sajt zbog obaveza koje sam imala. Ali sam uredno svima odgovorila cim sam imala vremena jer mi ovaj sajt nije primarna zarada. Hvala
2021 11 15