Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Upozorenje

Uplatila mi članica juče i odmah vidim kod stanja na računu da je legla uplata, bez kašnjenja. Običan tekući račun.
2021 11 17
Nista ne odgovara, a loguje se na sajt, navodno je i cetvrtak uplatila. Nemoguce je da 6 dana ne prolazi uplata, i meni legne isti dan kad je uplata na tekuci, a ako postoji problem, slika se uplatnica kao dokaz
2021 11 17
Clanica je meni uplatila u petak, uplata je legla tek u ponedeljak. Prvo su stigle farmerice clanici pa tek novac meni tako da se i to desava. 🙃🙃🙃
2021 11 17
Sutra ce biti nedelju dana od kako je clanica ‘uplatila’ novac za cizme, tako da se ovo vodi kao pokusaj prevare, jer da sam poslala cizme i verovala joj na rec, ostala bih praznik ruku😂 > Srednjovekovna: > Clanica je meni uplatila u petak, uplata je legla tek u ponedeljak. Prvo su stigle farmerice clanici pa tek novac meni tako da se i to desava. 🙃🙃🙃
2021 11 17
Meni je clanica, doduse, uslikala uplatnicu kada sam joj rekla da postoji problem. S jedne strane, samo sam htela da kazem da se moze desiti i to da je uplaceno a da uplata kasni. S druge strane 7 dana je bas mnogo za "kasnjenje". 😀
2021 11 19
Da li je na kraju uplata legla ili je pokusaj prevare? Ja bih ostavila ocenu na profilu kao upozorenje, jer neko se moze zeznuti, a ne citaju svi forum. Doduse, ne citaju svi ni ocene.
2021 11 20
nije uplatila, ne znam da li da ostavljam jer se neutralan vodi kao pozitivan, a kaonsto kazete, vecina i ne cita.. > Esprit21: > Da li je na kraju uplata legla ili je pokusaj prevare? Ja bih ostavila ocenu na profilu kao upozorenje, jer neko se moze zeznuti, a ne citaju svi forum. Doduse, ne citaju svi ni ocene.
2021 11 21
Mislim da mozete ostaviti i negativnu jer je bio pokusaj prevare u pitanju. Pisite Adminu za dozvolu, jer ova clanica moze jos kod njih ko zna koliko da pokusa isto.
2021 11 22
1 2