Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pitam se, pitam

![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a70974d22d81493a8b594e430dcc9765.jpg) Da li se neko seća da je ova članica imala opis profila: "po zanimanju sam stjuardesa, a i inspektor kriminalističke policije", ulazila u rasprave na forumu i pretila svojim zanimanjem i vezama. Meni je sad ovaj oglas toliko i smešan i žalostan.
2021 11 18
Ja se ne secam, ali konkretno u Nišu se ovaj posao plaća oko 20000din. 😂 E sad, da li je Novi Sad druga država ili što južnije, to tužnije...
2021 11 18
> Monika993: > Ja se ne secam, ali konkretno u Nišu se ovaj posao plaća oko 20000din. 😂 E sad, da li je Novi Sad druga država ili što južnije, to tužnije... 6-7 sati 700e.za ovaj posao..ja bih rekla da je to neki Diznilend u Srbiji ,:) ,:)
2021 11 18
Teme se sećam ali ne znam koja članica je u pitanju. A što se cene tiče tražiti se može uvek, sve je pitanje ponude i potražnje. Inače Monika ni ovde na severu se ne plaća toliko čak ni kad je uključeno kuvanje i čišćenje. Znam mnoge žene koje su ostale kući sa dvoje dece jer privatni vrtić im dođe kao jedna plata. Računam da kad bih zarađivala 1500 € možda, bih platila toliko da neko čuva moje dete. Sigurno ima onih koji mogu i to da priušte sebi.
2021 11 19
> AppleRed: > Sigurno ima onih koji mogu i to da priušte sebi. Zasigurno članica cilja na to, ali se postavlja pitanje da li je zaista vaspitač i da li zaista ima toliko iskustva. "Cena fiksna - vikendi slobodni" - nikad do sad nisam čula da se porodice prilagodjavaju uslovima dadilje, već obrnuto (ili uz dogovor).
2021 11 19
I ja se te teme sećam, jeste to taj nalog, samo je bila druga slika profila. Nesto tipa "stjuardesa sam, dosta putujem, pa svasta kupujem". 🙄
2021 11 19
Novi dan, novo zanimanje 😄
2021 11 19
Zanimljiva je cinjenica da naglasava da joj je obrisan profil sa 700 pozitivnih utisaka. 🤔 Kako i zašto?!
2021 11 20