Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Predmeti se sami brisu

Sinoc su mi nestali svi oglasi, jutros udjem postavim opet i sad ih opet nema… Da li se ovo jos nekome desava?
2021 11 26
Admin Vam ih briše jer nisu po pravilniku.
2021 11 26
Meni majke mi nijr jasno zasto bi ikog uvredilo ili smetalo sto je slika sa Zarinog sajta na profilnoj ako na drugima su moje slikr skroz novih predmeta sa etiketom... Pritom ja kako god da slikam ne vidi se lepo jakna npr.. Evo stavih sa mojiim slikama al valjda je i kupcu lakse da lepo vidi sta kupuje... Postovaceno pravila iako ne vidim ikakvog smisla u mom slucaju
2021 11 26
> MilicaArnaut: > Sinoc su mi nestali svi oglasi, jutros udjem postavim opet i sad ih opet nema… Da li se ovo jos nekome desava? I sad ce Vam admin obrisati, stavljate lazne tagove. Ne moze predmet biti marke i Zara, i Mango, Bershka ,Mona .... moze se navesti jedna marka i to ta koja stvarno jeste marka predmeta koji prodajete
2021 11 26
Hvalaaa, nisam znala videla sam da drugi clanovi to rade godinama,. > leptirica: > > MilicaArnaut: > > Sinoc su mi nestali svi oglasi, jutros udjem postavim opet i sad ih opet nema… Da li se ovo jos nekome desava? > I sad ce Vam admin obrisati, stavljate lazne tagove. Ne moze predmet biti marke i Zara, i Mango, Bershka ,Mona .... moze se navesti jedna marka i to ta koja stvarno jeste marka predmeta koji prodajete
2021 11 26
> MilicaArnaut: > Hvalaaa, nisam znala videla sam da drugi clanovi to rade godinama,. > leptirica: > > > MilicaArnaut: > > > Sinoc su mi nestali svi oglasi, jutros udjem postavim opet i sad ih opet nema… Da li se ovo jos nekome desava? > > I sad ce Vam admin obrisati, stavljate lazne tagove. Ne moze predmet biti marke i Zara, i Mango, Bershka ,Mona .... moze se navesti jedna marka i to ta koja stvarno jeste marka predmeta koji prodajete Rade to clanice iako je to mimo pravila sajta , ali brisu se takvi oglasi, neki clanovi budu i blokirani
2021 11 27
> Nina__: > Meni majke mi nijr jasno zasto bi ikog uvredilo ili smetalo sto je slika sa Zarinog sajta na profilnoj ako na drugima su moje slikr skroz novih predmeta sa etiketom... Pritom ja kako god da slikam ne vidi se lepo jakna npr.. Evo stavih sa mojiim slikama al valjda je i kupcu lakse da lepo vidi sta kupuje... Postovaceno pravila iako ne vidim ikakvog smisla u mom slucaju Nije da nekome smeta nego je skidanje slika sa interneta i kacenje na svoje profile povreda autorskih prava i verovatno mogu biti tuzeni za to. Steta jer se stvari mnogo lepse vide na tim slikama nego na nasim.
2021 11 27