Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarant još jedan u nizu...

Žena je uzela novac ,a poslala nista nije ,sad je sve izbrisala sa naloga i nestala, broj tel nedostupan ,od danas trajno ...Presla je ovih dana još clanica ,cuvajte se... ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/478e7521b4caa1c2ce8495b410d43c58.jpg)
2021 11 26
Auuuu,znaci ovde je to postalo dnevna rutina....mene je jedna zavrnula za 600din....uplatila sam novac za neke igracke,ona podigla brze-bolje i od tad je nema....niti se javlja na sajtu,niti na tel...odbija mi poziv...rekla sam joj da mi ne trebaju igracke,a ako je nije sramota da mi ne vrati novac,neka kupi nesto sto joj treba.
2021 11 26
Da ,nažalost...
2021 11 26
Strašno kako se brukaju ljudi.
2021 11 27
A gde su dokazi za to sto pricate? Mogu i ja tako da objavim vas profil i napisem zena me prevarila. Morate priloziti dopisivanje ili sliku uplatnice itd. Pozdrav 💐
2021 11 27
> KristinaCa12: > Auuuu,znaci ovde je to postalo dnevna rutina....mene je jedna zavrnula za 600din....uplatila sam novac za neke igracke,ona podigla brze-bolje i od tad je nema....niti se javlja na sajtu,niti na tel...odbija mi poziv...rekla sam joj da mi ne trebaju igracke,a ako je nije sramota da mi ne vrati novac,neka kupi nesto sto joj treba. Svi vi koje neko prevari, uzme Vam novac i vise se ne javi- IMATE DOKAZ O UPLATI I PODATKE TE OSOBE, jednostavno je tuzite... jos bolje mozete i zbirnu tuzbu. Zato se ja ne plasim prevara, ko ima zelju i zivaca- moze da istera pravdu. Ja sam jedna od njih, za jedan slucaj sam cekala 10 godina da se zavrsi spor ali sam docekala :) ni jedna cifra mi nije mala, da bi lopovima poklanjala
2021 11 27
> Dani88: > A gde su dokazi za to sto pricate? Mogu i ja tako da objavim vas profil i napisem zena me prevarila. Morate priloziti dopisivanje ili sliku uplatnice itd. > Pozdrav 💐 U pravu si, molim Mihaelo da ovde u komentarima prilozi fotografiju dokaza
2021 11 27
Uplatili ste novac unapred, osobi sa 0 utisaka?
2021 11 27
Zašto niste dali negativan utisak?
2021 11 27
Svašta, koliko prevarenih od strane jedne članice, a niko joj nije ostavio negativan utisak..šta li je vama u glavi…
2021 12 01