Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Tagovanje, ukucam jedno dobijem ihaj

Ukucam Chanel izadje mi guess, ukucam mindjuse izadju mi torbe, ukucam replay izadje mi sve. Ali ja zelim chanel, replay i mindjuse i nemam vremena da prolazim kroz gomilu onoga sto nije ono sto tražim. Kako funkcioniše tagovanje? Jer primećujem korisnice koje za belu majicu taguju: replay xyz zara mango diesel A majicica je no name.
2021 11 30
To je kaznjivo. Admin im obrise oglas i opomene nekada i negativnom. Obratite se adminu (ima ih 3) sa linkom kada naletite na pogresne tagove.
2021 11 30
Svuda lupaju zaru jer znaju da to najbolje prolazi🙄🙄🙄
2021 11 30
Ma nije samo to po pitanju brenda,taguju ocajno,na svoju stetu...Ako se prodaje majica sa karnerima,jbt stavi u tagu karner ili ako je nesto asimetricno takodje bi trebalo da se stavi tag,karo tufna pruge....itd....Dosta puta trazim nesto odredjeno nesto sto ima na sebi neku osobenost a ne brend..Nema sanse da pronadjem..A kada i pronadjem sasvim slucajno,tag pa cak ni naslov nema veze sa predmetom..Takodje naziv odredjenog modela gornjak je i texas jakna i gornji deo trenerke i majica i duks...Pa ko ce za dux da kuca gornjak???Zaista dosta puta na svoju stetu,mislim ne proda se zbog losih tagova..A o laznim to je vec stalna prica
2021 12 01
Caos. Mozda bih mogla ovde da postavim pitanje. Npr hocu da gledam deciju garderobu i npr hocu Timberland marku.e sad kad udjem u "deca" i kad ukucam timberland u pretrazi izadje mi sve zivo. Kako da trazim samo odredjenu marku u grupi za decu ? Hvala :)
2021 12 03
Trebalo bi admin takve da brise, al pretpostavljam da ih ima previse pa ni ne moze da sve dodje na red… Bice mnogo bolje kada se “procisti” Jer na kraju dana ispada da je ovo Zara sajt 😂
2021 12 07
Nisam sto posto sigurna, nek me isprave ako gresim al cini mi se da to ne moze… nazalost :) > MilicaMaric: > Caos. Mozda bih mogla ovde da postavim pitanje. Npr hocu da gledam deciju garderobu i npr hocu Timberland marku.e sad kad udjem u "deca" i kad ukucam timberland u pretrazi izadje mi sve zivo. Kako da trazim samo odredjenu marku u grupi za decu ? Hvala :)
2021 12 07
Stota tema na isti fazon i nazalost nikakvog resenja nema, admini jesu duzni da proveravaju oglase i sankcionisu one koji ne postuju pravila, ali prvo clanovi moraju da postuju ta pravila a to je izgleda nemoguce, da podjemo svi sami od sebe i postujemo tagove u smislu ako je Chanel da napisemo Chanel a ne CHANEL ZARA MANGO GUESS DIESEL, misleci da ce se tako stvar brze prodati. A da ne pricam o ZARI koju taguju i kad mogu i kad ne mogu, i na stvari iz kineske radnje i iz Promenade, jer eto najvise prolazi, vec mi je muka od nje koliko je uzdizu. Ali eto, moramo navici na to sve i jednostavno shvatiti ovaj sajt kao za*ebanciju sto i jeste. :)
2021 12 10