Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kakve su mi cene?

Zdravo svima, prodaja kod mene je bas slaba pa me zanima da li su mi cene u redu ili jednostavno nije to u pitanju?🤔🤔🤔
2021 12 01
Ja uopšte taj tvoj drugi profil ne nalazim sa telefona ne umem da nađem korisnike a link na tvom profilu ne radi tako da nemam pojma kakve su ti cene a par puta sam htela da pogledam kad si se oglašavala u rasprodaji ili razmeni ne znam tačno. Možda je i to problem do nekle, da znaš 😊
2021 12 01
Cene su ti ok skroz, mislim da je generalno slabija prodaja. Ja recimo, samo kada prodam-kupujem drugo tako da za sad ni ja ne kupujem, cekam. Moguce da vise njih tako radi.
2021 12 01
Meni se uvek desava da prodaja ide ili extra ili nikako. U oktobru sam npr poslala preko 20paketa, doduse veliki broj preko lalalfa, dok krajem novembra bas nista…
2021 12 01
Koji sajt posle ovog je najbolji sto se tice prodaje zenske garderobe?
2021 12 01
Razumem da je ljudima verovatno problem postarina ali na pojedine cene i kad se doda postarina opet bude dosta povoljno 🤷🏻‍♀️ U pravu si za placanje kotizacije, sa ovim cenama mi se to ne bi isplatilo> AnaDjxx: > Cene su ti okej, dosta clanica se zali na prodaju u poslednje vreme pa i ja, isto imam bas dosta predmeta od po 200din a prodaja stoji > Mislim da samo treba da se naoruzamo strpljenjem i da obnavljamo oglase na mesecnom nivou > Ja sam probala milion puta da pravim i akcije i pakete na forumu ali to nije urodilo plodom > Mozda neko drugi ima bolji savet? > Postoji i onaj novi sajt hes.rs, ali se placa kotizacija, pa ne znam koliko se to isplati za predmete koji su po 200-300din (isplati se ako se proda 20 takvih predmeta, ali verujem da kada je ponuda velika da ne bude tako)
2021 12 01
Samo prekopiras link u search na pretrazivacu😊> VanaNaNaNa: > Ja uopšte taj tvoj drugi profil ne nalazim sa telefona ne umem da nađem korisnike a link na tvom profilu ne radi tako da nemam pojma kakve su ti cene a par puta sam htela da pogledam kad si se oglašavala u rasprodaji ili razmeni ne znam tačno. > Možda je i to problem do nekle, da znaš 😊
2021 12 01
I ja tako radim🤷🏻‍♀️ Zacarani krug😂> EnaElena: > Cene su ti ok skroz, mislim da je generalno slabija prodaja. Ja recimo, samo kada prodam-kupujem drugo tako da za sad ni ja ne kupujem, cekam. Moguce da vise njih tako radi.
2021 12 01
Meni vec par godina dosta slabije nego ranije, i prodaja i razmene 🤦🏻‍♀️> Moderna11: > Meni se uvek desava da prodaja ide ili extra ili nikako. U oktobru sam npr poslala preko 20paketa, doduse veliki broj preko lalalfa, dok krajem novembra bas nista…
2021 12 01
Nije do vas, internet trgovina ne postoji više u ovoj žalosnoj državi. Najbolje je obrisati sve oglase, makar se čovek ne nervira(zbog ljudske mizerije) i ne gubi vreme.
2021 12 01
Zaista nije sve tako crno. > snikor: > Nije do vas, internet trgovina ne postoji više u ovoj žalosnoj državi. > Najbolje je obrisati sve oglase, makar se čovek ne nervira(zbog ljudske mizerije) i ne gubi vreme.
2021 12 01
> VanaNaNaNa: > Zaista nije sve tako crno. > > snikor: > > Nije do vas, internet trgovina ne postoji više u ovoj žalosnoj državi. > > Najbolje je obrisati sve oglase, makar se čovek ne nervira(zbog ljudske mizerije) i ne gubi vreme. Samo konstatujem stanje.
2021 12 01
Mislim da su ljudi bankrot i da to traje vec neko vreme.Takodje prezasicenje trzista garderobom,posebno od kada se otvorio Tekstil haus i SH radnje.Ja sam recimo kod Kineza kupila neke helanke,za 300 kinti zimske,,,vise nego sam iznenadjena kvalitetom,bas su kvalitetne.Ovde helanke ispod 400 kinti nosene skoro da ne postoje..Medjutim ne mogu da ne primetim da ima clanica profi koje svoje profile rasprodaju brzinom svetlosti,a cene im nisu bas niske. Ne znam vise ni koliko je do cene. Na Limundu neke stvari idu u zesce bescenje,stoje mesecima,ozbiljno dobre i ne prodaju se Pre par dana sam Kilah zimsku jaknu koje je ovde stajala preko dve godine a prodavala sam je za 600 din,ostavila pored kante.Imala je svega 1 lajk..Jakna fantasticna..Nema pravila.
2021 12 02
Ima ovde jedna clanica cim postavi nesto eto mene odma kod nje u shopping i sta god postavi odma proda sve x-) Generalno prodaja je stala na svim sajtovima ja sam ranije na limundu dosta prodavala sad od kad su ga promenili bukvalno nista, naidje tako period valjda a i ima previse izbora ako ne obnavljas oglase izgube se i niko ih i ne vidi ja najvise prodam kad obnovim oglase mada ovde ih i ne obnavljam al na kp evo kad god ih obnovim prodam nesto
2021 12 02
Ja se najviše menjam ovde, tako mi odgovara zbog finansijske situacije. Onda prodajem. Proda se po nešto. I kad prodam uvek kupim nešto što mi stoji u lajkovanim. A gledam da kupim komade koje ne mogu da nađem ovako. Cene su ti super, i više nego super, što se mene tiče. Možda je čak i loše da budu toliko super. Meni dok su stajale iste ove stvari koje sad imam na profilu, po jedna, i jako jeftine, ništa se nije dešavalo, sad sam napravila komplete, spojila cene, i odmah prodala i razmenila par stvari. Tako da šta znam, s vremena na vreme treba promeniti strategiju možda, fotografije isto itd. 🌻😊
2021 12 02
1 2