Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarant, članica PowerBank

Članica PowerBank, ne kupujte kod nje! Prevara ko vrata. Pitala sam da li ima oštećenja, lepo i normalno, potvrđeno mi je da nema, piše da je nošeno 2,3 puta. Stiglo mi je skroz pocepano, uflekano i smrdljivo sačuvaj Bože. Tražila sam da mi se vrati novac nazad, u tom slučaju ne bi bila negativna ocena normalno. Osoba mi je rekla da pošaljem pa će novac vratiti pouzećem, nisam to htela jer tako paket opet može da mi se vrati, i zamolila sam da uplati na račun pa da pošaljem, od tada se više ne javlja na telefon. Sramota i jadno! Ovo mi je drugi put da me je neko strašno zajebao na sajtu 🤮 Sitni lopovi bukvalno, kradu siću po internetu i varaju pošten narod. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f91b34f7d4c84bd7a36511a6e1a655a8.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/7f03c7dff064919311a2c47b32f9c3bb.jpg)
2021 12 01
Ne znam sta reci vise. Zao mi je Vas, a opet, ni ne razumem te ljude koji su u stanju da samosvesno varaju i na kraju i prevare nekog za "saku dolara". Sramota. Opet, ni negativnu ne vide kao losu reputaciju, jer mogu otvoriti jos xy naloga pod drugim imenom. Zao mi je. ☹
2021 12 01
Ima već dve negativne pre moje koja joj je treća ali sam ja luda jer sam gledala u 40 i nešto pozitivnih koje ima. Nikad više neću sarađivati sa nekim ko ima negativnu (osim ako je nešto bez veze iz osvete ili od admina). Ljudi koji varaju za 500, 1000, 2000 nebitno.... Agggghhhh 🤯 Lepo sam je zamolila da rešimo, poslala poruku, ona se kao izvinila ali se od tad ne javlja da uplati novac i ako sam joj danas nekoliko puta pisala na viber direktno. Uh.. Pritisak mi skače od takvih... Razumem stvarno da može da se desi sranje i da može da dođe do toga da pošalješ nekom nešto bez veze a da nekako ne primetiš i ajde ali u obavezi si valjda da ispraviš tu grešku jer ako ne u suprotnom si lopov.
2021 12 01
> VanaNaNaNa: > Ima već dve negativne pre moje koja joj je treća ali sam ja luda jer sam gledala u 40 i nešto pozitivnih koje ima. Nikad više neću sarađivati sa nekim ko ima negativnu (osim ako je nešto bez veze iz osvete ili od admina). > Ljudi koji varaju za 500, 1000, 2000 nebitno.... Agggghhhh 🤯 > Lepo sam je zamolila da rešimo, poslala poruku, ona se kao izvinila ali se od tad ne javlja da uplati novac i ako sam joj danas nekoliko puta pisala na viber direktno. Uh.. Pritisak mi skače od takvih... > Razumem stvarno da može da se desi sranje i da može da dođe do toga da pošalješ nekom nešto bez veze a da nekako ne primetiš i ajde ali u obavezi si valjda da ispraviš tu grešku jer ako ne u suprotnom si lopov. Koliko jadan moras biti da se bavis takvim niskostima, stvarno sramota, kretenizam! Zao mi je sto ste tako prosli.
2021 12 01
Koliko ovo jadno, strašno. Nemam reči.
2021 12 01
Sad sam videla u negativnim da je i drugim članicama slala cepano. Izgleda je to neka fora šta znam.
2021 12 01
Brukaju se ljudi za sitne pare
2021 12 01
To sam i ja rekla. Sram i blam. Baš se glupo osećam jer sam nekako navikla na lepe saradnje ili makar korektne eto. Ne mora sve da bude savršeno, mislim život nije idealan ali ovo je tako bedno i tako kao da ti se neko popišao na glavu jer si platio tu stvari i čekao je i nadao se da će to biti tako kako ti je opisano. Ja sam osoba koja mnogo voli da kombinuje i ja sve to unapred maštam i planiram, od milion oglasa izaberem njen, i raspitam se, jer ja uvek pitam da mi se opiše stanje, međutim eto. 😔 Ja i da nemam da vratim pare na primer, iz bilo kog razloga, ne znam, ponudila bi da pošaljem nešto drugo sa profila makar, šta znam... Valjda sam ja otkačena ili naivna 🤷🏼‍♀️ > milicica1993: > Brukaju se ljudi za sitne pare
2021 12 01
Procitajte joj samo ocene. Ne odgovara na poruke, otudjuje pare i ne salje predmet, a ni potvrdu da je poslala, ne odgovara na poruke, salje pocepano. Sta vise treba pa da neko ne saradjuje? Treba je blokirati.
2021 12 01
Treba! Slažem se! Mnogo sam se iznervirala iskreno ☹️ > Esprit21: > Procitajte joj samo ocene. Ne odgovara na poruke, otudjuje pare i ne salje predmet, a ni potvrdu da je poslala, ne odgovara na poruke, salje pocepano. Sta vise treba pa da neko ne saradjuje? Treba je blokirati.
2021 12 01
Htela sam da kazem da ne odgovara na poruke ni na sajtu ni na Viberu, totalno odsustvo odgovornosti i stida. Uzmes pare i lazes da ces poslati, da si poslala, potpuno te nije briga kako se druga strana oseca. Jebote, koji je to stepen patologije, kao da je sama na svetu tako mi deluje.
2021 12 01
I šta ako je blokiraju? Koliko naloga je imala Dijana M. samo na krpicama i uspela svaki put ponovo da nekoga prevari. Dok god smo tu anonimno ovo se nastavlja dalje.
2021 12 02
To jeste istina 🤷🏼‍♀️😭 Kad neko želi ovo da radi izgleda da nema rešenja.
2021 12 02
> AppleRed: > I šta ako je blokiraju? Koliko naloga je imala Dijana M. samo na krpicama i uspela svaki put ponovo da nekoga prevari. Dok god smo tu anonimno ovo se nastavlja dalje. To je do administracije sajta da izmene nesto po tom pitanju. Prevarant se svakako mora blokirati, jer sta sada, iz straha da ne napravi novi profil zbog propusta koji ovaj sajt ima, treba da ih pustimo da se sire? Mislite da oni nemaju rezervne profile vec sada?
2021 12 02
Imaju i imaće dok god ovako funkcioniše sajt. Koliko vidim, nemaju nameru da menjaju.
2021 12 02
1 2