Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Vozanje 29 dana..Sramota

jecaikaja Tacno ako su uopste htele da kupe.Inace zene ako se namerace na nesto,zaista...jedva cekaju da ova prva odustane,znam po sebi ,:)
2021 12 02
> jelena2606: > jecaikaja Tacno ako su uopste htele da kupe.Inace zene ako se namerace na nesto,zaista...jedva cekaju da ova prva odustane,znam po sebi ,:) Takodje. 😂
2021 12 02
Ovo je šou
2021 12 02
> LUCIFERCE: > > jelena2606: > > jecaikaja Tacno ako su uopste htele da kupe.Inace zene ako se namerace na nesto,zaista...jedva cekaju da ova prva odustane,znam po sebi ,:) > Takodje. 😂 Ja licitirala nesto na Limundu..dva sata posle stize mi esej,od druge clanije,koji pocinje Jaooooo promakla mi licitacija bla bla, 10 redova placa, tuge i bola i na kraju..ako vam ne bude odgovarala ja bih je kupila ,:) Totalno sam je razumela :D
2021 12 02
Ima nas koji bi stvarno kupili, ali više je onih koji bi samo da saznaju da li neko daje veliki popust ili rezerviše do beskonačno. "Spustila mi nove cipele sa 3000 na 2000, a u radnji su 10000. Jupi, kao da sam ih kupila! Aj, ćao!" Ili- "Čekala bi me mesec dana, hvala joj, bas je, mukica, naivna! "
2021 12 02
I te sto se namerače, pitaju opet. Ne čekaju mesec dana, a predmet stoji na profilu i dalje. Ja kad čekam neki rezervisan parfem npr, da druga strana odustane, vratim se da pitam prodavca da li je dostupan i bude mi krivo kad se proda, ali se tešim da možda nije original i ko zna zašto je to dobro. Moj muž bi rekao da je dobro što nisam bacila pare 😅
2021 12 02
> jelena2606: > > LUCIFERCE: > > > jelena2606: > > > jecaikaja Tacno ako su uopste htele da kupe.Inace zene ako se namerace na nesto,zaista...jedva cekaju da ova prva odustane,znam po sebi ,:) > > Takodje. 😂 > Ja licitirala nesto na Limundu..dva sata posle stize mi esej,od druge clanije,koji pocinje Jaooooo promakla mi licitacija bla bla, 10 redova placa, tuge i bola i na kraju..ako vam ne bude odgovarala ja bih je kupila ,:) Totalno sam je razumela :D Hahaha, planiram istu stvar da uradim ovde, samo čekam utisak, kako bih videla ko je kupio. 🧐😂Predmet se prodao brzinom svetlosti, odlepila sam. Tako da sada bukvalno čekam utisak i javljam se clanici, postoji šansa da joj ipak ne odgovara. 😅 😂😂😂
2021 12 02
Ako je predmet tačno opisan, mala je verovatnoća da će biti opet na prodaju, a ako nije opisan kako treba, onda neće možda ni Vama odgovarati 🙄 Valjda reč ima neku težinu, ako vam neko ostavi svoje podatke i napišete da ćete uplatiti, bez obzira što smo online i ne poznajemo se lično. Jedino, ako nas neko slučajno iznenadi, pa nam kupi to i pokloni, bas taj dan. U tom slučaju bih razumela, ali procentualno verovatnoća 1%. Jedna mi je skoro tražila mnogo nižu cenu na već nisku, dobila i odjednom nema pare da uplati. Kao da se sprda. Verovatno je kupila polovni predmet, na kraju, umesto novog i dala veće pare, to tako obično biva. Ti sto mnogo palamude, predomisljaju se, odustaju i zaje..vaju poštene prodavce, obično prodju sa lošom kupovinom i onda otvaraju teme, da su platili mnogo, a dobili raspad. Imala sam prilike da čitam svašta ovde, a znam kakva je osoba u pitanju.
2021 12 03
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/cdb6c38a77a3f0dbf98aee388e4f8875.jpg) Ali ona ce se ipak javiti...😂
2021 12 03
> jelena2606: > jecaikaja Tacno ako su uopste htele da kupe.Inace zene ako se namerace na nesto,zaista...jedva cekaju da ova prva odustane,znam po sebi ,:) Takodje. 🤭🤭🤭
2021 12 03
Stalker kupci, nova kategorija 🤣
2021 12 03
> Chillnakit: > Stalker kupci, nova kategorija 🤣 Nije nova, samo smo do sada bili nesvrstani. 😁 Hvala na kategorizaciji. Kupci uhode, to smo mi.😊😂😂😂
2021 12 03
> LUCIFERCE: > > Chillnakit: > > Stalker kupci, nova kategorija 🤣 > Nije nova, samo smo do sada bili nesvrstani. 😁 Hvala na kategorizaciji. Kupci uhode, to smo mi.😊😂😂😂 Ahahahahahhahahhahh "Kupci uhode" :') :') :')
2021 12 03
> jacaikaja: > Ima nas koji bi stvarno kupili, ali više je onih koji bi samo da saznaju da li neko daje veliki popust ili rezerviše do beskonačno. "Spustila mi nove cipele sa 3000 na 2000, a u radnji su 10000. Jupi, kao da sam ih kupila! Aj, ćao!" Ili- "Čekala bi me mesec dana, hvala joj, bas je, mukica, naivna! " Uh ja sam jednom rezervisala stvar i nikada vise.Dok nisam preuzela stvar imala sam takvu kamencinu u stomaku.Ne volim da rezervisem,posto uvek moze nesto da iskrsne..Koliko puta mi se desavalo da mi iskrsne nepredvidjeni trosak,kao npr popravka bojlera od 8 hiljada,a odmah nakon toga veterinar 12000....I slicnih slucajeva..Zato ne volim rezervacije a ako odustanem vecina vrv misli da sam zavlacila.Tako da stvari ne rezerviem,sem bas bas ako mislim da mi je nesto neophodno,pa za to moraju pare da se pronadju.
2021 12 03
> LUCIFERCE: > > Chillnakit: > > Stalker kupci, nova kategorija 🤣 > Nije nova, samo smo do sada bili nesvrstani. 😁 Hvala na kategorizaciji. Kupci uhode, to smo mi.😊😂😂😂 Zapravo sam mislila na ovaj konkretan primer autorke teme i ovo 'javicu se kad se odhospitalizujem, nema veze sto ne zelite saradnju vise' 🤣trebalo je da citiram 😄 recimo da ste vi dobri uhode kupci, dve grane stalkera🤣
2021 12 03