Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Bezobrazluk, uznemiravanje!

Zašto se upušta bilo ko u konverzacije koje nisu prijatne i dogovore za saradnju koja ne odgovara? Postavite svoje granice jasno i ne prelazite preko njih ako ste tako odlučili i niko neće moći da vam ide na živac. Ljudi su različiti i različito očekuju a vi možete da hoćete ili nećete i oba su sasvim ok.
2021 12 06
> TudoDeBom: To mi je najvise 15 minuta vremena Nekada se nesto sto je trebalo biti 15 minuta pretvori u mnogo duze od toga. Ne dolaze svi na vreme, niti svi znaju gde se to mesto nalazi. Ja sam mami jednom spakovala neku kozmetiku koju je devojka ovde narucila i dogovor je bio da decko od te devojke dodje ispred zgrade i pokupi. Posto se on nije snasao i otisao je u drugi kraj, moja mama je bila prinudjena da seta 20, 25 minuta do mesta gde je on zalutao i sve to da se on ne bi dodatno izgubio. 15 minuta se pretvorilo u sat vremena. Zato ne praktikujem licna preuzimanja osim tamo gde je to neophodno.
2021 12 06
> TudoDeBom: > Ja, koja 100% stojim iza opisa svakog artikla koji prodajem, naglasavam u svakom oglasu da PREPORUCUJEM licno preuzimanje kako bi se lepo isprobalo pre kupovine. To mi je najvise 15 minuta vremena, a svi zadovoljni. > S te strane, razumem "kupca". > ALI vredjanje- svako vredjanje bi trebalo biti sankcionisano od strane MK tima. > Sacuvajte sebi zivce devojke, ne rapravljajte se sa isfrustriranim dip.dr. gospodjama Isto mnogo vise volim licno,samo zato sto kupac moze da vidi stvar uzivo i onda nema greske.Normalno ne vucem nigde, nego gde meni odgovara.Ili ako se potrefi da mi je usput,a da nije kabasto
2021 12 06
Imala sam skoro tako ružno iskustvo sa gospodjetinom iz centra grada, provincijskim noblesom, da mi je bilo muka. Naravno, nije kupila, iako je bila zakazana kupovina. Neki kupci imaju stav kao da prodavcu poklanjaju novac, pa traže ekstra usluge, valjda se na taj način osećaju kao truli bogataši 😄
2021 12 06
A sto ona zeli da plati 10 soma nesto sta je osteceno? Prica o lisici i grozdju... Ja sam uvek za opciju licnog, ali bez nosenja kojekuda, osim ako mi je usput nesto, ali ovaj ovakav odgovor... Fuj.
2021 12 07
Strasno koliko frustriranih ljudi ima....
2021 12 14
1 2