Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena dešavanja /

Preporuka za pozorisne predstave u Bg u

Da li imate neke sigurne preporuke i sta ste skoro pogledali da je na vas ostavilo utisak? Moje za vas su: Atelje Kafa i cigarete Avgust u okrugu Osejdz Osama Kasaba u Njujorku
2021 12 07
Pozorište na Terazijama je uvek moj izbor, doduše najnovije predstave, tj. mjuzikli ne znam kakvi su ali starije sam gledala i po 10 puta, bez preterivanja i opet ću - Čikago perfektan, Zona Zamfirova, Mamma Mia savršenstvo, Viktor Viktorija, Producenti onako, nisu loši... Mislim da ih više nema na repertoaru ali fenomenlane su bile i Grk Zorba, Kabare, Ženidba i udadba... Dok recimo Narodno pozorište uopšte ne volim, JEDNA predstava mi se tamo dopala - "Bizarno", ostale nikako, niiiikako, zaobilaziti u širokom luku :') Balete, opere & Co. nisam nikada volela pa ne mogu da kažem kakvi su ali što se predstava tiče, meni baš nikako ne leže...
2021 12 10
Dodala bih i cigane! (Odnosno cigani lete u nebo) A novo sta me interesuje je flash dance :) 😁> pufnastapufnica: > Pozorište na Terazijama je uvek moj izbor, doduše najnovije predstave, tj. mjuzikli ne znam kakvi su ali starije sam gledala i po 10 puta, bez preterivanja i opet ću - Čikago perfektan, Zona Zamfirova, Mamma Mia savršenstvo, Viktor Viktorija, Producenti onako, nisu loši... Mislim da ih više nema na repertoaru ali fenomenlane su bile i Grk Zorba, Kabare, Ženidba i udadba... > Dok recimo Narodno pozorište uopšte ne volim, JEDNA predstava mi se tamo dopala -
2021 12 10
Da, da, slažem se ☺️ U Ateljeu sam poslednji put bila dok se davala predstava "Matica" sa divnim pokojnim Mišom Janketićem, moraću malo da pročačkam šta sad ima zanimljivo, uzeću ove preporuke u obzir 🤩
2021 12 10
Preporuke za pozorište na Terazijama i mjuzikle Fantom iz opere i Mamma Mia! <3
2022 01 29
Ko voli Bajagu i S druge strane jastuka, smeh do suza Neki to vole vruce, isto Terazije ☺️
2022 05 24
Mogu da preporučim i predstavu Generalna proba samoubostva u Zvezdara teatru, sa maestralnim Branimirom Brstinom i Branislavom Lečićem. Zagarantovan smeh do suza. Moj mali savet ako uspete da kupite karte za 1 ili 2 red :)
2022 06 28
Petrijin venac-Tetar na brdu <3
2022 12 28
> Kupina: > Petrijin venac-Tetar na brdu <3 Rekose da se zatvorio, nije opstina produzila ugovor.
2023 01 02
Slavija, trenutno imate karte za 300, moja preporuka su Bračni prevrtljivci, mada je odlična i Kako ubiti muža. Uvek biram predstave gde se mogu dobro nasmejati, tako da su ove odlične za podizanje raspoloženja
2023 01 03
Slavna Florens u Ateljeu 212.Fantastična predstava.
2023 02 23