Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Darivanje za Novu Godinu

Ljudii, da li ce ove godine biti akcija da jedne drugima saljemo polkoncice i krpice? Pozdraav🌸🌸🚀
2021 12 08
> moj_orman: > Ljudii, da li ce ove godine biti akcija da jedne drugima saljemo polkoncice i krpice? > Pozdraav🌸🌸🚀 Da li su te akcije bile ranijih godina? Ja sam ovde od ove godine pa nisam upucena u to ali ideja je svakako lepa.
2021 12 08
Ja sam tu od preprosle, cini mi se da sam na forumu videla da su bile takve akcije. Neka se javi neko ko je duze tu🌸
2021 12 08
> EnaElena: > > moj_orman: > > Ljudii, da li ce ove godine biti akcija da jedne drugima saljemo polkoncice i krpice? > > Pozdraav🌸🌸🚀 > Da li su te akcije bile ranijih godina? Ja sam ovde od ove godine pa nisam upucena u to ali ideja je svakako lepa. Bile su, ja se secam od prethodna dva puta, a pre toga ne znam da li je bilo.
2021 12 08
:") pozdravljam takve akcije!
2021 12 08
Iskreno,mislim da bi lepse bilo da skupimo garderobu za decu,pa i za odrasle ali manje brojeve,igracke i po neki slatkis i posaljemo nekim domovima za nezbrinutu decu i svratistima,koji mole da im se pomogne da naprave paketice za Novu Godinu deci.Mislim da svi imamo bar po jednu stvar koju ne nosimo. Ne bih da bilo ko shvati pogresno,lepo je i darivanje jedni drugih,ali nikome od nas jedna krpica ne znaci nista,njima znaci jako puno.
2021 12 09
> Nensina: > Iskreno,mislim da bi lepse bilo da skupimo garderobu za decu,pa i za odrasle ali manje brojeve,igracke i po neki slatkis i posaljemo nekim domovima za nezbrinutu decu i svratistima,koji mole da im se pomogne da naprave paketice za Novu Godinu deci.Mislim da svi imamo bar po jednu stvar koju ne nosimo. > Ne bih da bilo ko shvati pogresno,lepo je i darivanje jedni drugih,ali nikome od nas jedna krpica ne znaci nista,njima znaci jako puno. Slazem se sa Vama 🤗
2021 12 09
Nensina, neko je prosle godine postavio neki link gde su sticenici nekog doma, stariji ljudi pisali listu zelja, a ljudi (ko god je hteo) im ispunjavali te zelje. Ja sam bila sokirana tim zeljama. Skromno, ali vecina je bilo fazon cigarete, slatkisi, alkohol i slicne droge.
2021 12 10
> Nensina: > Iskreno,mislim da bi lepse bilo da skupimo garderobu za decu,pa i za odrasle ali manje brojeve,igracke i po neki slatkis i posaljemo nekim domovima za nezbrinutu decu i svratistima,koji mole da im se pomogne da naprave paketice za Novu Godinu deci.Mislim da svi imamo bar po jednu stvar koju ne nosimo. > Ne bih da bilo ko shvati pogresno,lepo je i darivanje jedni drugih,ali nikome od nas jedna krpica ne znaci nista,njima znaci jako puno. Evo ja vec cuvam godinu dana stvari za bebe i za decu do 3 godine i zelim da doniram ustanovi za nezbrinutu decu ali ne smeju da primaju nista polovno zbog korone🤯🤯🤯 Rekli su mi samo moze novo i vakumirano. Van pamet je to po mom misljenu ali tako su im pravila.
2021 12 10
meni nisu rekli ni za novo, nego samo novcana pomoc. a ovde sam okacila na forumu pre neki dan temu da poklanjam stvari za bebu, javlja mi se zena, kaze da joj odvojim neutralne stvari(iz punig dzaka) jer dobija decaka, a druga trazi da joj se slika.. > SveJeNaProdaju: > > Nensina: > > Iskreno,mislim da bi lepse bilo da skupimo garderobu za decu,pa i za odrasle ali manje brojeve,igracke i po neki slatkis i posaljemo nekim domovima za nezbrinutu decu i svratistima,koji mole da im se pomogne da naprave paketice za Novu Godinu deci.Mislim da svi imamo bar po jednu stvar koju ne nosimo. > > Ne bih da bilo ko shvati pogresno,lepo je i darivanje jedni drugih,ali nikome od nas jedna krpica ne znaci nista,njima znaci jako puno. > Evo ja vec cuvam godinu dana stvari za bebe i za decu do 3 godine i zelim da doniram ustanovi za nezbrinutu decu ali ne smeju da primaju nista polovno zbog korone🤯🤯🤯 > Rekli su mi samo moze novo i vakumirano. Van pamet je to po mom misljenu ali tako su im pravila.
2021 12 10
Zato smo pre mnogo godina na forumu skupljali sredstva za konkretne slucajeve. I super je funkcionisalo. Ako neko od vas zna nekoga kome mozemo da.pomognemo a da.bi to mogao i licno da nadgleda bilo bi super :)
2021 12 10
Svratista za decu i decija sela primaju i polovnu garderobu samo da je cista i oprana kao i Zvecanska. Skoro je bilo negde na insta,slika pisama koje deca pisu Deda Mrazu.Traze tako neke sitnice,tipa cokoladne bananice ili sivu trenerku da je njihov broj i da nije pocepana.Mnogi od njih i ne traze za sebe nego slstkise za sve,ili knjige,loptu...A vecina pisama se zavrsava tipa: Ako nemas para,nije bitno,volecemo te Deda Mraze uvek,Ako nemas,nema veze,dodji da se druzimo... Navikli su da se nema.Deca. Zato sam rekla,skupiti za one koje treba a ne kao pojedini ovde koji kukumavce za poklone a prodaju stvari za 2,3 hiljade. Ili sto LOKIBG kaze skupiti za nekog kome provereno treba. A kada sam rekla stvari za decu i manje brojeve za odrasle,mislila sam na to sto su u tim ustanovama deca do 16,17,18 godina koji su fakticki odrasli,to jest sigurno nose i do xxl.
2021 12 10
Ja imam stvari od mojih devojcica za uzrast do 3 god,neke i prodajem ovde za smesne pare jer mi eto stoji bezveze.Rado bi sve to poklonila nekome kome treba,sve je cisto i bez fleka i ostecenja.Imam i obucu...a imam i svojih stvari koje bi takodje poklonila,S M velicina...
2021 12 10
Imate na netu adtrse svratista za decu u Bg i Ns kao i adrese SOS sela i Zvecanske.
2021 12 10
Moj plan za ovu Novu godinu je da sa decom odvojim igracke koje su kao nove a prerasli ih, kupicemo slatkise i spakovati sve u jedan paket i ostaviti da nas niko ne vidi ispred vrata jedne sitomasne ali ponosne porodice koja ima bebca i deckica sa Daunom. Potpisacemo Deda Mraza :)
2021 12 10
1 2