Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Darivanje za Novu Godinu

Loki, predivno!!! 😊
2021 12 10
Ne primaju, primaju novcanu pomoc, zvala sam ih pre dva dana > Nensina: > Imate na netu adtrse svratista za decu u Bg i Ns kao i adrese SOS sela i Zvecanske.
2021 12 10
LOKI to je divno 😍
2021 12 10
> Milla98: > Ne primaju, primaju novcanu pomoc, zvala sam ih pre dva dana > Nensina: > > Imate na netu adtrse svratista za decu u Bg i Ns kao i adrese SOS sela i Zvecanske. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/37a60d77eff5b43a6cee564980ed5d5b.jpg) Ovo je za Bg svratiste a moja drugarica je juce u Ns odnela garderobu,knjige igracke i neke slatkise.Oberucke su prihvatili.
2021 12 10
@oleoleeee @nensina ❤❤❤❤
2021 12 10
> lokibg: > Moj plan za ovu Novu godinu je da sa decom odvojim igracke koje su kao nove a prerasli ih, kupicemo slatkise i spakovati sve u jedan paket i ostaviti da nas niko ne vidi ispred vrata jedne sitomasne ali ponosne porodice koja ima bebca i deckica sa Daunom. Potpisacemo Deda Mraza :) Svaka cast!!!! Predivna i plemenita ideja! 🥰🥰
2021 12 10
Ja sam vec spremila jednu veliku kesu zenskih stvari i jednu veliku kesu decijih stvari i kesu i kutiju obuce za ovde u Ca da nosim u Kolo Srpskih Sestara...odrzava se ta humanitarna akcija prikupljanja...zovem zenu u ponedeljak koja je glavna u toj zajednici da se dogovorim oko odnosenja stvari....nema lazi,nema prevare
2021 12 11
Obratite samo paznju da li svratista primaju stvari zbog korone i generalno to sta sve nosite. A moj Vam je savet da se prijavite i za deda mraza na onkologiji, paketici za drcu u bolnici. Posalju vam na mail detalje i sastavite paketic, mojih 6 drzgarica i ja smo se skupile i prekosutra saljemo, svaka za neki drugi uzrast. Mislim da je prelepo makar malo ulepsati novogodisnje praznike i toj decici ♥️
2021 12 14
Pogledajte detalje na ig profilu sa.decom
2021 12 14
1 2