Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Moda /

Autleti u Beogradu i oko njega- preporuke

Zdravo, Zanima me da li imate neke preporuke za autlete radnji u Bg- u? Svojevremeno sam nalazila dosta toga u Imo centru recimo, al me zanima da li znate za jos neka dobra mesta gde vredi pogledati i gde su zaista snizene cene? :) (Sto se tice sportske garderobe recimo)
2021 12 23
Ima outlet Fashion&Friends u TC u Rakovici, bio Capitol, sad je Big. Ja sam ranije često isla u Immocentar, sad slabo. Neki dobri outleti su odavno pozatvarani. Ovde se može naći Batina kožna obuća jeftino, ispod 2000, nema svih brojeva, naravno, ali iskoči uvek nešto povoljno i imaju vikend sniženja od po 20%. Tu sam našla Steve Madden patike za 5900, koje su bile u ostalim radnjama oko 15000. Od sportskih komada ima npr Superdry najviše, mada i Guess trenerki i ima jos jedan brend povoljno, zaboravih koji, slabije obraćam pažnju na sportsku garderobu
2021 12 24
Ima bas dobar Waikiki outlet u trznom centru Zmaj, novosadski auto-put. Ogromna radnja
2021 12 25
Ima Sport Vision outlet na Vidikovcu u TC kod Meka. Videla sam smešne cene za patike koje su feler, a felera takoreći nema.
2021 12 25
Imam da preporucim Bn bos autlet! Fenomenalne jeftine stvari sam pronasla!
2022 07 08