Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Dm ukinuo akcije

Ne znam da li ste primetili da je Dm ukinuo redovne akcije kako mesečne tako i dvonedeljne koje je do sada imao. Uveli su sistem "uvek povoljno" gde kako sam pročitala proizvodi neće menjati 4 meseca cenu, kao biće uvek po toj povoljnoj pristupačnoj ceni i da se nama kupcima tako vise isplati. Zanimaju me vaša mišljenja oko toga, jer ja sam uglavnom za sve što mi nije hitno čekala da bude na nekoj akciji kako bih kupila i uštedela, i ne razumem kako se nama kupcima bolje isplati ovaj koncept kada proizvode možemo kupiti samo po redovnoj ceni. Pregledala sam proizvode u prodavnici i ta "povoljna" cena ni blizu nije onoj kada bi artikal bio na akciji. Nadam se da neće i Lilly usvojiti takav sistem, jer ostaje da samo tu mogu bar malo uštedeti.😐
pre 14 dana, 11:14
Jedina stvar po kojoj sam zakljucila da to jeste povoljnija kupovina je neka od Bioten krema koja je trenutno na akciji u Lilly-ju 515din a u DM-u ce redovna cena biti 499din...
pre 14 dana, 12:13
Nemojte da vas neko cuje. Jurite akcije? Svasta. Pa zar nismo bogatiji? Salim se, naravno. Od tog "bogatiji" nisam ni "b" videla, ali neka, ima ko im i veruje. Sada iskreno, pokusajte na pijaci u Vasem gradu. Kod nas bar ima jedna "tezga" i povoljnija je roba, mada im nije mnogo sirok asortiman.
pre 13 dana, 13:36
> NShibridi: > Nemojte da vas neko cuje. Jurite akcije? Svasta. Pa zar nismo bogatiji? Salim se, naravno. Od tog "bogatiji" nisam ni "b" videla, ali neka, ima ko im i veruje. Sada iskreno, pokusajte na pijaci u Vasem gradu. Kod nas bar ima jedna "tezga" i povoljnija je roba, mada im nije mnogo sirok asortiman. Hahaha baš tako. 😁 Nema kod nas nažalost, ali ima dosta devojaka koje prave prirodnu kozmetiku tako da za neke proizvode to forsiram, ali neki su nažalost nezamenljivi. 🤕 Jedino što im je povoljno je njihov brend Balea, koji je i sa redovnim cenama pristupačan.
pre 13 dana, 22:38
Ni meni se taj novi sistem u DM-u ni malo ne svidja, po meni cista glupost
pre 10 dana, 16:36
Takođe mi se ne dopada i takođe sam primetila da su određeni artikli skuplji nego što su bili. Kome treba, Mixa kreme u Liliju trenutno 550 din, u DM-u 750
pre 9 dana, 16:51
Secam se da je moja farba za kosu (na popustu) bila 350 din. a sada se ne spusta ispod 420 (takodje "sa popustom")
pre 9 dana, 22:12
Ni meni se ovaj princip ni malo ne dopada. Pre kada udjem u Dm po jednu stvar kupim jos 5 na snizenju. Ovo “uvek povoljno” mi je bas odbojno, posebno jer su cene u katalogu iste kao i pre, a za neke cak i skuplje kako sto rekose clanice 🤔 I pritom su im u katalogu sve neki bezveze proizvodi, a gotivila sam cekam skuplje brendove da budu na 20-30% pa da kupim Od sad u Dm samo po ono sto nema nigde druge osim tamo.
pre 5 dana, 19:00
Iskreno mislim da su napravili loš potez. Do sada sam sve pazarila u DM ali sada sve više svracam u Lily. Ne znam bas koliko će im ova nova koncepcija doneti pazare.
pre 4 dana, 08:17