Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pomoc.......

Dobro vece svima, clanica je kupila od mene trenerku i javila mi se danas da mi kaze da zeli da je vrati, danas je podigla, i kaze da ima cupkice sa unutrasnje strane, za koje znam, jer je pamucna trenerka i to se desi od pranja sa unutrasnje strane. Zatim mi je poslala sliku dve rupice, kada sam je zamolila da mi slika trenerku iz daljine, na sta je ona odgovorila da li cu joj vratiti novac, kada sam je ponovo zamolila slikala je tako da se rupice ne vide. U pitanju je clanica sa vise pozitivnih, ne znam sta da radim, trenerka nije imala rupice, ne znam da li joj mozda ne odgovara pa zeli da vrati... Ne znam sta da radim, ne zelim da nekoga ostetim, ali ne zelim ni da nekome ne odgovara trenerka pa je namerno osteti i vrati je ostecenu
2022 01 18
Ne znam sta da kazem, osim da ispricam moje iskustvo, desila mi se slicna situacija. Prodavala sam potpuno nov predmet koji je sve vreme stajao zapakovan u celofanu u kom je i dobijen (izvadjen je samo da napravim fotografiju da bih okacila), clanica je preuzela i tek nakon tri dana od preuzimanja se javila i rekla da ima neke zute tackice, zamolila sam je da uslika ona je poslala sliku i rekla je kako se vidi na dnevnom svetlu a ovako preko kamere slabije. Pomislila sam da su se mozda zute tackice koje pominje pojavile od stajanja, ponudila sam se da vratim novac, a ona meni predmet, sto se ispostavilo kao greska, jer sam ga dobila sa izvucenim nitima - ostecen, a on ostecenja takve vrste nije imao. Pritom kad mi je predmet tako ostecen vracen mirisao je na parfem, sto mi govori da je svakako nosen. Od tada svima kazem da se raspitaju, potraze dodatne slike, snimke, dodju ako su iz Beograda za licno preuzimanje, ali povrat robe/novca vise ne radim. Ostala sam u minusu jer sam platila postarinu ka nazad, i dobila predmet koji nije za dalju prodaju, a bio je nov.
2022 01 18
> Nina136: > Ne znam sta da kazem, osim da ispricam moje iskustvo, desila mi se slicna situacija. Prodavala sam potpuno nov predmet koji je sve vreme stajao zapakovan u celofanu u kom je i dobijen (izvadjen je samo da napravim fotografiju da bih okacila), clanica je preuzela i tek nakon tri dana od preuzimanja se javila i rekla da ima neke zute tackice, zamolila sam je da uslika ona je poslala sliku i rekla je kako se vidi na dnevnom svetlu a ovako preko kamere slabije. Pomislila sam da su se mozda zute tackice koje pominje pojavile od stajanja, ponudila sam se da vratim novac, a ona meni predmet, sto se ispostavilo kao greska, jer sam ga dobila sa izvucenim nitima - ostecen, a on ostecenja takve vrste nije imao. Pritom kad mi je predmet tako ostecen vracen mirisao je na parfem, sto mi govori da je svakako nosen. Od tada svima kazem da se raspitaju, potraze dodatne slike, snimke, dodju ako su iz Beograda za licno preuzimanje, ali povrat robe/novca vise ne radim. Ostala sam u minusu jer sam platila postarinu ka nazad, i dobila predmet koji nije za dalju prodaju, a bio je nov. Imala sam sličan slučaj samo u vezi jakne. Dan kada je stigla je sve bilo super, a sutradan je uočila "fleku" koja se vidi na dnevnoj svetlosti. Jakna nikakvu fleku nije imala, niti sam dobila sliku te "fleke". Verovatno nekima treba za jedno nošenje, ili se predomisle jer vide nešto drugo pa bi da im se vrati novac ili deo novca, ili se prosto ipak ne sviđa kako im stoji stvar. Ima svega 🙄
2022 01 18
Imala sam slican slucaj, devojka je kupila haljinu i naglasila da joj posaljem odmah, jer joj treba za petak, zatim se javila u petak vece da zeli da vrati, da bih ja na njenom instagram profilu videla slike u mojoj haljinu, naravno kupila je, nosila za tu priliku i htela da je vrati nazad. Zaista je sve odlicno osmislila.
2022 01 18
Svakome na cast, ali ne mogu da se ne iznerviram kad vidim da sam imala najbolju nameru, a da me je neko namagarcio.
2022 01 18
> Kriskriskris: > Imala sam slican slucaj, devojka je kupila haljinu i naglasila da joj posaljem odmah, jer joj treba za petak, > zatim se javila u petak vece da zeli da vrati, da bih ja na njenom instagram profilu videla slike u mojoj haljinu, naravno kupila je, nosila za tu priliku i htela da je vrati nazad. Zaista je sve odlicno osmislila. Hahahhahaahh ja ne mogu da verujem čime se devojke bave pa ovo je strašno😱
2022 01 19
To se masovno radi.Cak se i po buticima zale na to.Dodju kupe i posle dva dana vrate.Donesu fiskalni i traze da se izvrsi povrat. Cesto se desava da se vidi da je noseno iznutra ostane od rolona belo,mirise na parfem ili kao sto je moja drugarica koja drzi butik videla slike sa svadbe u kojoj je doticna bila u kupljenom kompletu.Kupljen u petak vece,vracen u ponedeljak ujutro,u subotu bila u nekoj guzvi pa nije stigla a u nedelju se naravno ne radi. 😂
2022 01 20
To je zaista sramota, zajebanje ljudi. Slazem se da slika nije sto i uzivo, onda izvolite kupujte u radnjana, pogledajte, probajte i nema greske. Ne znam sta bih ti rekla, polovna stvar ne moze biti kao nova, a neki ljudi očekuju za smesan novac savrsenu stvar da nema jednu tačkicu. Koliko se puta u radnji pocepa, odsije, ogrebe pa ipak svesno kupimo ako nam se stvar dopadne, jos ako je na snizenju. Koliko puta devojke napisu samo opran, stigne ti sav izbocan, jer je nosen pa bar 2x ako ne i vise. Stvar koja nema etiketu je polovna stvar. Devojka nema sta da se ljuti, kupila je polovnu stvar... sto nije trazila dodatne slike.
2022 01 21
Uzas
2022 01 22
Ja sam dobila negativnu od zene koja je uzela par majica izmedju ostalog i jednu brendiranu za smesne pare Bez ostecenja naravno posto ono sto ne zelim da mi bude podvaljeno ne radim ni ja Gospodja se javila posle 7 dana da iskaze nezedovoljstvo predmetima Uz pricu da me je zvala a ja je blokirala, stvarno nemam vremena da se bavim prevarama a jos manje da blokiram brojeve telefona clanica sa krpica Tako da svasta se desava na zalost, mogu misliti koje su prevare tek po buticima Evo Zara aplikacija je u ludilu sve je prodato sto valja posto su cene smesne Cekam za koji dan preprodavce ovde sa 5x vecim cenama i komentarom cena je FIXNA
2022 01 22
> mokelem: > Evo Zara aplikacija je u ludilu sve je prodato sto valja posto su cene smesne > Cekam za koji dan preprodavce ovde sa 5x vecim cenama i komentarom cena je FIXNA ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c1dfe80bed2717f9f640caa82beea067.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c5a2d80c330534bbad92ac455a4f609b.jpg) 🤦🏻‍♀️
2022 01 22
Počelo, ajmo, navala! 😂😂😂
2022 01 22
Ahahahahha strašno. Evo i kod ove članice 3 ista kaputa https://mojekrpice.rs/maki73-245417
2022 01 22
😂😂😂 Kupi 3 ista u različitim veličinama, pa slika samo jedan za sva tri oglasa! To ti je praktična žena! 3 x (7790 - 4990) = 8400 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/67eaad4692440c72771680911268ca2d.jpg) 🔎 📷 Što se tiče teme, detaljno pregledajte (i uslikajte) predmet i pre slanja, za svaki slučaj.
2022 01 22
> SvetlanaRadic: > Ahahahahha strašno. Evo i kod ove članice 3 ista kaputa > https://mojekrpice.rs/maki73-245417 Komercijala u jeku.
2022 01 22
1 2