Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

postavljanje oglasa - pakao

da li samo meni slike vrte i učitavaju se u proseku pola sata po oglasu???? postaje jako stresno, i to se dešava nedge u poslednjih 10ak dana, veoma sporo se učitavaju, i zaista u proseku pola sata - merila sam :s
2022 01 27
Za brzo učitavanje slika, iste cropujte.. meni pomaže 😊
2022 01 27
sad ću da probam, hvala :")
2022 01 27
Meni kad neće da učita slike, samo ih sve obrišem i dodam potpuno iste slike opet. Učitaju se za sekundu
2022 01 29
Pozdrav, ja sam nova ovde i baš sam htela da postavim oglas, ali ništa se ne dešava. Popunim polja, fotke su ispod 2mb, dođem do kraj, klikne da postavi i ništa. Izađem iz postavki, a garderober prazan. I tako 4-5 puta. Zna li neko o čemu se radi? Hvala 😊
2022 01 29
Ni ja ne mogu da postavim oglas za torbu, trazi da upisem velicinu, a to ne funkcionise nikako. Kako ste resile ovo?
2022 02 01
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5f06d0e3a7c17b2f93084f29763c5530.jpg) Ja slike smanjim na ovoj aplikaciji obično na opciju 75 i uvek tako i meni se postave🥰 Ako vam ne ide probajte ovu opciju a mozete i sami da odredite rezoluciju i opsečete slike
2022 03 02
vodite racuna i oko tagova ili boja i sl., jednom sam stavila 3 boje, a mislim da pise do dve i nikako nije htelo da se postavi, kad sam uklonila jednu odabranu boju, sve je bilo ok
2022 03 04
Imam problem, vec danima ne mogu da okacim oglas, ne znam u cemu je problem. Probala sam i bez slika, ali ne moze nikako?
2022 03 08
Već duže vreme ne uspevam da postavim predmete..Ranije, dok sam prodavala, sve je išlo bez problema. Obraćala sam se adminu, dala mi je par saveta ali to je nešto što sam već radila i nije uspelo. Kaže, problem su tagovi..Da li neko zna u čemu je "caka"? Hvala unapred
2022 04 27