Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Fake parfemi

Ali lakse je prevariti ljude nego ubediti ih da su prevareni :D
2022 02 03
> NadjaDjuric: > Imam original parfem ovaj isti u urezan je kod. Ovo je kopija, ali ovde vecina prodaje kopije i vecina misli da su origi ali tako da nema veze :D zato i funkcionise. Znam da traje 25 minuta jer drugarica ima nalepljen kod, a ja imam original i traje ceo dan. Hajde fotografisite jedan pored drugog da shvatimo o cemu se radi, ili ako niste u mogucnosti napravite kolaz fotografija (od) oba parfema da uporedimo.
2022 02 03
> Majda87: > > NadjaDjuric: > > Imam original parfem ovaj isti u urezan je kod. Ovo je kopija, ali ovde vecina prodaje kopije i vecina misli da su origi ali tako da nema veze :D zato i funkcionise. Znam da traje 25 minuta jer drugarica ima nalepljen kod, a ja imam original i traje ceo dan. > Hajde fotografisite jedan pored drugog da shvatimo o cemu se radi, ili ako niste u mogucnosti napravite kolaz fotografija (od) oba parfema da uporedimo. I ja bih volela, jer bi to onda znacilo da sam ja nasamarena. A ja ne pokusavam nikog da prevarim.
2022 02 03
I moja drugarica je nasamarena i mislim da je u piyanju ista clanica, zato sam i ovo postavila, jer masovno vara! I verujem da niste inali pojma
2022 02 03
postavicu kako origibal batch kod izgleda
2022 02 03
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c55339973b454aa062204eed9e71e0ed.jpg)
2022 02 03
Ima i jedna članica "Marija" koja u glavnom prodaje niche parfeme koji neretko koštaju više od 200€ za npr 5000-10000 dinara. U opisu obavezno navede da je poklon dobijen iz Rusije, a parfemi su klasične kopije koje koštaju 30€ max. Nalazim se u par grupa za parfeme i u svim grupama je poznata po tome što prodaje isključivo kopije. Više njenih oglasa sam prijavila adminu (uz dokaze) za pokušaj obmane jer su u pitanju kopije i svaki oglas koji prijavim bude obrisan, što znači da i admin vidi da su kopije :D
2022 02 03
To je ta clanica od nje je uzet parfem
2022 02 03
> UltraStore: > Ima i jedna članica "Marija" koja u glavnom prodaje niche parfeme koji neretko koštaju više od 200€ za npr 5000-10000 dinara. U opisu obavezno navede da je poklon dobijen iz Rusije, a parfemi su klasične kopije koje koštaju 30€ max. > Nalazim se u par grupa za parfeme i u svim grupama je poznata po tome što prodaje isključivo kopije. Više njenih oglasa sam prijavila adminu (uz dokaze) za pokušaj obmane jer su u pitanju kopije i svaki oglas koji prijavim bude obrisan, što znači da i admin vidi da su kopije :D Od nje je uzet parfem!
2022 02 03
Jedino ici u kupovati u parfimerijama.. Nazalost dosta njih se ne razume i onda prodju kao bosi po trnju. Evo tako sam prosla i ja koja se razumem, al bio mi je presumnjiv taj kod kad sam dobila parfem i otvorila ga. Ja sam trazila ORIGINAL.
2022 02 03
> NadjaDjuric: > > UltraStore: > > Ima i jedna članica "Marija" koja u glavnom prodaje niche parfeme koji neretko koštaju više od 200€ za npr 5000-10000 dinara. U opisu obavezno navede da je poklon dobijen iz Rusije, a parfemi su klasične kopije koje koštaju 30€ max. > > Nalazim se u par grupa za parfeme i u svim grupama je poznata po tome što prodaje isključivo kopije. Više njenih oglasa sam prijavila adminu (uz dokaze) za pokušaj obmane jer su u pitanju kopije i svaki oglas koji prijavim bude obrisan, što znači da i admin vidi da su kopije :D > Od nje je uzet parfem! ne nalazim članicu "marija" u pretrazi, stavite link ka profilu, molim vas.
2022 02 03
> pufnica257: > Jedino ici u kupovati u parfimerijama.. Nazalost dosta njih se ne razume i onda prodju kao bosi po trnju. Evo tako sam prosla i ja koja se razumem, al bio mi je presumnjiv taj kod kad sam dobila parfem i otvorila ga. Ja sam trazila ORIGINAL. Odmah sam znala sta ti se desilo, jer smo mi isto prosle :( Nadam se da ce ti vratiti novac nazad!❤️
2022 02 03
Skoro mi se javila clanica "Marija" da pita za razmenu za jedan moj malo skuplji predmet i videla sam da ima dosta parfema,a sad posle ove teme vidim i da su obrisani parfemi skoro svi...tako da...moguce da je ona ta koja vara a mozda i gresim.A par dana pre nego sto mi se javila sa tog profila "Marija" javio mi se profil sa 0 utisaka takodje nudi razmenu ja pitam za sta razmena kad nemate nista na profilu ona kao imam puno original parfema koje nisam postavila i ostavi mi br tel da se javim ako sam zainteresovana.Pa ako hoce clanica koja je prevarena nek mi napise u poruci br od clanice od koje je uzela parfem cisto da uporedimo dal je to ta.Ako jeste onda cu ostaviti link,a ovako nisam sigurna a pritom nije ni doslo do saradnje sa moje strane.
2022 02 04
A ne znam zasto clanice koje su imale losu saradnju ne objave njen nick,sve dok vi cutite prevaranti neometano haraju
2022 02 04
https://mojekrpice.rs/love-parfums-270609 Devojka u razmenama uvaljuje kineske kopije
2022 02 04