Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je iko normalan ostao na ovom sajtu?

> Tamarisol: > Posebno me nerviraju osobe koje ne da traze popust nego same formiraju cenu, tipa kosulja mi je 5500 ona trazi jel moze za 2500, pa ne moze, za te pare kupi novu vrh kosulju, ne moju da snizavas. > Kapiram, korekcija cene, smanjenje cak i 1000 din, ali ovo je nepostovanje cisto! Jao ti pijačarski fazoni su mi rak rana, prodavala sam svojevremeno novu peglu za kosu za 2500 (kupila je za duplo više), riba MRTVA HLADNA u fazonu "Jel može za 500, toliko imam?" Pa lutko ako toliko imaš izvoli pa kupi gde toliko košta... I ja bih sa 200e da kupim ugaonu garnituru koja kosta 1000e pa ipak ne nudim tako besmisleno nikome... Sram i blam nepostojeća kategorija u današnje vreme...
2022 02 09
> UltraStore: > U opisu artikla stoje mere, da je uplata na racun obavezna i da ne radim razmene. Od 10 poruka za te artkle, 9 su za mere, razmenu i da posaljem na otkup. > A najvise me nerviraju oni koji se jave, traze broj racuna za uplatu i onda krenu: > Kupac: ne znam da li ce mi odgovarati, mozes da mi izmeris poluobim struka > ja izmerim i posaljem > kupac 10 minuta kasnije: mozes da mi slikas od pozadi, dzepove da bolje vidim > ja slikam i posaljem > kupac: mozes poluobim kukova da izmeris? > ja izmerim > kupac: mozes sliku celih da mi posaljes? > ja posaljem > kupac: a koja im je duzina? > ja izmerim > kupac: evo sad sam se izmerila i mislim da ce mi biti male u struku, izvini. > Ne razumem zasto me drndaju 4 sata da u svakoj poruci ima po jedno individualno pitanje? Kad mene zanima artikal, ja odmah napisem poruku "da li je dostupno? mogu mere struka, kukova i duzinu? i sliku iz tog ugla?" prodavac sve odmah izmeri, slika i posalje i to je to, u 2 poruke i za 2 minuta resena kupoprodaja. x-) x-) x-)
2022 02 09
Pa jao sve ste navele x-) x-) x-) x-) da se ne ponavljam.
2022 02 09
Sto ljudi sto ćudi! Suma sumarum činjenica je da je nažalost pregršt članica koje nemaju elementarnu kulturu i to je tužno na toliko nivoa. Ja sve mogu da razumem, i pitanja za mere i dodatne fotografije i korigovanje cene, i nemam problem da za išta od navedenog izadjem u susret, čak sam u 90% slučajeva korigovala cenu. Ali nedostatak elementarne kulture😣 Dešavalo se i meni da pitam za predmet koji želim da kupim pa da se ispostavi da mi po merama ne odgovara, ali uvek odgovorim prodavcu kulturno i ljubazno, a ne nestajanje u maglu kao što dosta njih nažalost radi😣 To i nekako, ali dva puta sam imala situaciju da ponudim da poklonim, čak pre neki dan više stvari u dobrotvorne svrhe (članica se sama javila da pita za jedan predmet, ja sam ponudila više stvari) i na kraju bez odgovora, tužno. U svakom slučaju, svako radi kako misli da treba, nema ni poente nervirati se jer nemamo uticaja na druge. Ja uvek imam stav da se ophodim prema drugima onako kako bi i sama želela da budem tretirana i svesna sam da je to jedino do mene. Na svu sreću svetla strana je da ipak ima i toliko divnih članica ovde da mi je iskreno puno njih nezavisno od same saradnje kao takve, komunikacijom, ljubaznošću i korektnošću ulepšalo dan!🥰 To bi trebalo da bude normalno, ali nije svako čovek evidentno...
2022 02 09
Divno napisano <3 I sama sam toliko toliko članica "upoznala", ljubaznih, razumnih, kulturnih, pismenih, fer i korektnih... I volim Krpice, hiljadu puta mi je draži i pregledniji ovaj sajt od svih onih sićušnih sličica na Limundu, Kupindu, KP, zato i ludim jer ga pojedine srozavaju u nedogled... Naravno, takođe polazim od sebe, meni je recimo neuporedivo lepše i draže kad dobijem poruku: "Hej, ćao, da li si možda za razmenu? 🥰 Ako ti se svidi nešto kod mene možemo da se dogovorimo ☺️" nego onako mutavo kad mi stigne samo: "razmena?" odmah zamislim tu osobu nekako negativnu i neprijatnu i nadrndanu, nemam želju ni da pogledam šta nudi. :') i tako se trudim da i ja kada se kao kupac obraćam to ima neku 'prijateljsku' konotaciju, a ne kao da sam neka nadžak baba baksuzna... ,:)
2022 02 10
Ok, kapiram da ne dolaze ljudi ovde da se druže nego da kupuju/prodaju ali bez obzira, malo ljudskosti i prijatnije komunikacije nije na odmet....
2022 02 10
Od mene članica prošlog leta tražila sandale. Pošto živi u obližnjem selu odlučila sam da joj poklonim samo da mi javi kad dolazi u grad. Zahvalila se u 5 poruka a sandale mi i dalje stoje u kesi. Druga je pre dve godine se javila za suknju, 200% joj trebaju, čim se vrati iz inostranstva uzima. I podatke tražila, nestala ko magarac u Londonskoj magli. Pa ti poklanjaj. Za kliktanje želim i slično ni ne obraćam pažnju, kulturno pitam da li ih nešto zanima i ne očekujem više ništa. Podatke za uplatu dajem samo nakon dobijenih podataka za slanje mada ni to ne vredi. Ljudi su sebični, nekulturni, nevaspitani i egocentrični. Naravno da ima puno divnih članica i zahvaljujem im se.
2022 02 10
> AppleRed: >nestala ko magarac u Londonskoj magli. :') :') :') :') :') :') novi omiljeni izraz, ne znam kako ga do sad nisam čula :')
2022 02 10
Mene ovde vise nista ne cudi. Taman pomislim da sam sve videla, opet bude neki novi biser. Malopre vidim da clanica poklanja nekoliko kesa, obicne suskave kese iz dm-a, koriscene. Ja stvarno ne mogu 😅
2022 02 10
Jednoj članici na profilu piše da razmene ne radi, ali da će sama tražiti razmenu ako joj se nešto dopadne. Naravno, traži razmenu onima kojima isto piše da ih ne rade i nemaju u omiljenim predmetima ništa sa njenog profila. Kakvo samopouzdanje 😅 Znači, kad ja hoću, onda mi se može, a Vi mene nemojte smarati, ne zanimaju me Vasa pravila
2022 02 10
> ubavkam: > Mene ovde vise nista ne cudi. Taman pomislim da sam sve videla, opet bude neki novi biser. Malopre vidim da clanica poklanja nekoliko kesa, obicne suskave kese iz dm-a, koriscene. Ja stvarno ne mogu 😅 Gratis špric i igla ;)
2022 02 10
i KAD ĆE TA BLOCK OPCIJA NA SAJTU???? ovaj deo i mene jakoooo interesuje
2022 02 10
> srebrna: > > ubavkam: > > Mene ovde vise nista ne cudi. Taman pomislim da sam sve videla, opet bude neki novi biser. Malopre vidim da clanica poklanja nekoliko kesa, obicne suskave kese iz dm-a, koriscene. Ja stvarno ne mogu 😅 > Gratis špric i igla ;) Jel su polovne? 🤔
2022 02 10
> srebrna: > > ubavkam: > > Mene ovde vise nista ne cudi. Taman pomislim da sam sve videla, opet bude neki novi biser. Malopre vidim da clanica poklanja nekoliko kesa, obicne suskave kese iz dm-a, koriscene. Ja stvarno ne mogu 😅 > Gratis špric i igla ;) Mislila sam da niko osim mene nije video to 😂😂
2022 02 10
Da, primetna je pojava da se kupcu dopadne predmet, trazi dodatne dimenzije i slike, ja posaljem, kaze super, trazi broj racuna za uplatu, posaljem.....i....vise ni traga ni glasa od kupca...pa stvarnoooo sta vise reci 😅😅😅
2022 02 11