Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je iko normalan ostao na ovom sajtu?

Slazem se ovih dana je uzas i to ne samo na ovom sajtu vec na svim sajtovima, vise pitanja jel dostupno pa nestanu do pitanja "Da li biste spustili cenu na 100 dinara? " pa onda ''Beograd,nezaposlena,da li bi mogao popust?'' pa ako nesto i prodas ta prodaja se razvlaci po mesec dana pa onda dok nateras ljude da podignu paket znaci uzas...onda bukvalno izgubis zelju i volju za bilo cim i kazes sebi vreme je za maraton k-drame jer od realnosti se mora pobeci ne vredi x-)
2022 02 09
Iste članice šalju iste upite za sniženjem ili nude svoju cenu, daleko nizu od postavljene, pa se predomisle i kad dobiju tu cenu, to je moje mišljenje. Nekad zapamtim da je određena slala već upit želim i nista pored toga. Iste šalju poruku o razmeni, profilima gde piše da ne rade razmene i to više puta za iste i druge predmete. Uvek se iznenadim kad neko traži nisku cenu, dobije je i onda se seti da nema para, ni toliko koliko je ponudio. Ako nemam novca, ne mogu da kupim. Ne znam da li čekaju da možda nadju na ulici, fazon- možda je nekom ispalo 1000 dinara, pa cu ja naći, a za postarinu će opet isto tako iskočiti. Mada, većina prosto voli da se u trenutku predomisli, kad dobije nešto mnogo povoljnije, oseća se zadovoljno i to im je dovoljno 😄
2022 02 09
> Angieengelll: > Ja tvrdim da je glavna posledica kovida to što su svi prolupali. Kakva pluća, srce, trombovi... Svima mozak atrofirao. Operisani od socijalnih sposobnosti i racionamnog razmisljanja. 🙄🙄🙄 AMIN. Na svoju veliku žalost, trenutno radim posao koji podrazumeva stalan kontakt sa ljudima uživo, tako da razni profili dolaze svakodnevno i naravno, oduvek je bilo ćaknutih ali ovo u poslednje vreme je jezivo... Meni bar... Takva pitanja, komentari, prazni pogledi, tupe face, neki postupci neobjašnjivi, pokreti, razmišljanja, pitanja, predlozi... kao da je, što bi Balašević rekao, "ludnica ostala otključana". Kao odjednom da je neki neobjašnjivi priliv ludaka sa svih strana... Ko je neosetljiv na to svaka čast (nisam ironična, zaista svaka čast), mene jeza hvata od takvih.
2022 02 09
Pozdrav, devojke! Na ovom sajtu sam mesec dana. Ništa nisam prodala, baš sam loš trgovac... Niti znam da hvalim niti da se cenjkam, pa ako imate savet - rado ću da probam! 😊 Da se vratim na temu... Nemam iskustva sa prevarama i bezobrazlukom navedenog tipa, pa ću napisati šta mene mnogo nervira u vezi sa komunikacijom ovde. Kada članica neće da odgovori na poruku, a takvih ima baš dosta. Za mene je to stvar vaspitanja i kulture i baš svaki put me istera iz takta. Uživajte! 😊
2022 02 09
> DankaDa: > Kada članica neće da odgovori na poruku, a takvih ima baš dosta. Za mene je to stvar vaspitanja i kulture i baš svaki put me istera iz takta. Isto kao sto je za mene stvar vaspitanja i kulture da kazes hvala/necu/hocu/videcu a ne pitas, dobijes odgovor i isparis kao poslednja mutavica... Ne obracam se Vama licno nego uopsteno kazem, upravo to je jedan od glavnih 'predmeta' teme. Zasto se od prodavca ocekuje da bude usluzan i ljubazan 24/7 a kupac da se ponasa kao primitivac koji ne ume da napise ni hvala?
2022 02 09
> pufnastapufnica: > > DankaDa: > > Kada članica neće da odgovori na poruku, a takvih ima baš dosta. Za mene je to stvar vaspitanja i kulture i baš svaki put me istera iz takta. > Isto kao sto je za mene stvar vaspitanja i kulture da kazes hvala/necu/hocu/videcu a ne pitas, dobijes odgovor i isparis kao poslednja mutavica... Ne obracam se Vama licno nego uopsteno kazem, upravo to je jedan od glavnih 'predmeta' teme. Zasto se od prodavca ocekuje da bude usluzan i ljubazan 24/7 a kupac da se ponasa kao primitivac koji ne ume da napise ni hvala? Užasava me upravo to.. Desetine poruka sam dobila sa zahtevom da pošaljem dodatne fotografije, mere, da spustim cenu.. Uredno svakom odgovorim, a dobijem samo seen. Narod je postao jako bezobrazan i previše sebi daje za pravo.
2022 02 09
> FashionStory: > Narod je postao jako bezobrazan i previše sebi daje za pravo. Tako je. Ne znaš više da li su zaista toliko priprosti pojedini ili se smo prave, večita misterija.
2022 02 09
> pufnastapufnica: > > DankaDa: > > Kada članica neće da odgovori na poruku, a takvih ima baš dosta. Za mene je to stvar vaspitanja i kulture i baš svaki put me istera iz takta. > Isto kao sto je za mene stvar vaspitanja i kulture da kazes hvala/necu/hocu/videcu a ne pitas, dobijes odgovor i isparis kao poslednja mutavica... Ne obracam se Vama licno nego uopsteno kazem, upravo to je jedan od glavnih 'predmeta' teme. Zasto se od prodavca ocekuje da bude usluzan i ljubazan 24/7 a kupac da se ponasa kao primitivac koji ne ume da napise ni hvala? O tome pričam. Niko nije dužan 24 h da bude na raspolaganju, ali isto tako tvrdim da svako ima minut da odgovori na poruku, pa bilo kad to da bude. Nije teško napisati ako nisi zainteresovan za nešto. Takođe, nije strašno ako se neko predomisli i odustane od kupovine, strašno je kad je tom nekom teško da ti to kaže, pa te ignoriše.
2022 02 09
> pufnastapufnica: > > FashionStory: > > Narod je postao jako bezobrazan i previše sebi daje za pravo. > Tako je. Ne znaš više da li su zaista toliko priprosti pojedini ili se smo prave, večita misterija. Mislim da je ipak u pitanju bezobrazluk i bahatost.
2022 02 09
U jednom danu dve članice pišu da žele da kupe predmet (dve različite stvari su u pitanju). Odgovorim na svako pitanje i dođemo do razmene podataka i obe nestanu. Dalje... Jedna članica kaže da će da javi u toku dana da li će da kupi jednu ili dve knjige. I nestane. Nema je, evo, već deset dana. Sledeće... Članica traži knjigu. Imam je, slikam i pošaljem. Nema odgovora. Da ne nabrajam dalje. Nigde kulture. Tako da, pufnasta pufnice, bravo za temu! Podržavam sve napisano!
2022 02 09
> DankaDa: > Dalje... Jedna članica kaže da će da javi u toku dana da li će da kupi jednu ili dve knjige. I nestane. Nema je, evo, već deset dana. > Sledeće... Članica traži knjigu. Imam je, slikam i pošaljem. Nema odgovora. Gde prodajete knjige ? Imam ih gomilu za prodaju... :-)
2022 02 09
> jacaikaja: Ne znam da li čekaju da možda nadju na ulici, fazon- možda je nekom ispalo 1000 dinara, pa cu ja naći, a za postarinu će opet isto tako iskočiti. :') :') :') :') :') :')
2022 02 09
A najgore od svega što većina ljudi bude u stilu: _ma pusti, neka, ko zna koju muku muče, ja kupujem predmet neću se družiti s tom osobom pa da me zanima kakva je, važno mi je da predmet bude ok_ i tako dalje. Pa izvin'te ali zanima me kakva je, ne mili mi se ni da kupim ni da prodam nekome kome očito fali neka daska pa dolazi da ovde demonstrira svoje ludilo umesto da se obrati na adresu za to namenjenu. Večiti pacifisti nas i dovedoše do ovde jer se za svaku budalu nalaze opravdanja, nije ni čudo što onda misle da je to normalno kada im niko nikada nije rekao da nije.
2022 02 09
> MALAODSTILA: > > DankaDa: > > Dalje... Jedna članica kaže da će da javi u toku dana da li će da kupi jednu ili dve knjige. I nestane. Nema je, evo, već deset dana. > > Sledeće... Članica traži knjigu. Imam je, slikam i pošaljem. Nema odgovora. > Gde prodajete knjige ? Imam ih gomilu za prodaju... :-) https://mojekrpice.rs/forum/27/slobodno-vreme-i-hobiji/filmovi-knjige-muzika Ovde je jedino dozvoljeno, ako sam dobro razumela. 😊
2022 02 09
> pufnastapufnica: > A najgore od svega što većina ljudi bude u stilu: _ma pusti, neka, ko zna koju muku muče, ja kupujem predmet neću se družiti s tom osobom pa da me zanima kakva je, važno mi je da predmet bude ok_ i tako dalje. Pa izvin'te ali zanima me kava je, ne mili mi se ni da kupim ni da prodam nekome kome očito fali neka daska pa dolazi da ovde demonstrira svoje ludilo umesto da se obrati na adresu za to namenjenu. Večiti pacifisti nas i dovedoše do ovde jer se za svaku budalu se nalaze opravdanja, nije ni čudo što onda misle da je to normalno kada im niko nikada nije rekao da nije. Da, da... Ispadamo mi blesave jer se nerviramo. Ali šta mogu, jače je od mene. I kad kažeš kako jeste, onda si bahata, neprijatna i sl. Svašta...
2022 02 09