Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Ne mogu da okacim nove predmete

Pozdrav treba mi pomoć . Već dva meseca ne mogu da postavim novi predmet niti da izmenim već postojeci ....da li neko zna u čemu je problem ? :)
2022 02 09
Upravo okacila posle duzeg vremena, radi 😄
2022 02 09
Kod mene radi, upravo sam postavljala neke oglase.👍
2022 02 09
Svima se ponekad to desava. Nazaost ako ste pokusavali dosta puta i niste uspeli. Ostaje jedino da budete strpljivi 🌷 Neki bagovi na sajtu sigurno iz nepoznatih razloga…
2022 02 09
Hvala na odgovorima :) Biću strpljiva 🤣
2022 02 09
Da se i ja ubacim sa pitanjem :) Kad hoću nešto da pregledam i stavim filtere, npr cipele, stavim veličinu, grad... kod cene mogu samo do 790 i posle toga ide "beskonačno" Da li može i npr 2000, 3000...? Ne mogu da verujem da mora tako, verovatno ja ne znam :( Ima li uopšte negde uputstvo upotrebe foruma, spisak tema, šta sme, šta ne, kako da nađem neku temu.. itd I ako sam dugo član, ja se ovde uopšte ne snalazim! Ko zna ili je možda član foruma Ana. rs znaće o čemu pišem. Tamo je sve pregledno, jednostavno, lako... tamo sam kao riba u vodi ;) A ovde na suvom ,:( Ništa mi nije jasno, haha P. S. Da li ima još smajlića ili samo ovih nikakvih, 5x5?
2022 03 05
Ako mi neko odgovori, da se unapred zahvalim, pitanje je kad odem odavde, da li ću uopšte uspeti da nađem gde sam pisala :')
2022 03 05
Hoce li ovo ikada proraditi? Vec danima nista ne mogu da okacim :(
2022 03 14