Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Članica koja ne podiže pakete!!!

Nisam dugo na ovom portalu,ali za ovo vreme koliko jesam imala sam lepo iskustvo do sad i saradnju sa kulturnim i finim članicama. Mislim da je nepodizanje paketa čist bezobrazluk i to mi nije jasno zašto to rade,zašto uopšte poručuju stvari ako ih ne žele. Oni nemaju nikakvu korist od toga ,a mi koji šaljemo imamo samo trošak i izgubljeno vreme zbog odlaska u poštu. Pa evo ovim putem želim da prijavim članicu koja ne samo da nije podigla paket nego je pri tome nekulturna i bezobrazna. Možda nekome bude koristan savet da ne sarađuju sa tom osobom. U pitanju je ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f1decf1bd6d2829d2415f480402e6a12.jpg)
2022 02 24
Bez ljutnje, ali skoro pa u potpunosti Vasa krivica. 3 negativne ocene za nepreuzimanje paketa i Vi joj saljete na otkup?
2022 02 24
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/cb8ba48232f782b0500b57a3e9303ee5.jpg)
2022 02 24
> Majda87: > Bez ljutnje, ali skoro pa u potpunosti Vasa krivica. 3 negativne ocene za nepreuzimanje paketa i Vi joj saljete na otkup? Jeste. Priznajem ,moj propust je što nisam čitala ocene.
2022 02 24
Kupcima, u koje nemate poverenja, trazite uplatu unapred. Ili bar iznos duple postarine. Morate zastiti sebe.
2022 02 24
> Majda87: > Bez ljutnje, ali skoro pa u potpunosti Vasa krivica. 3 negativne ocene za nepreuzimanje paketa i Vi joj saljete na otkup? Slažem se... Ja sam imala skoro situaciju da mi osoba trazi uplatu na racun a iz tog razloga ima par negativnih, nemam racun-moze uplata samo post netom i tu se izgubila svaka dalja komunikacija...
2022 02 24
Gospode Bože... Je l moguće da neko ovako komunicira??? Sta je sa ljudima...
2022 02 24
Ovaj način komunikacije je za blok samo što nije išla preko sajta.
2022 02 24
Grozno... Osnovne kulture nema. Zamisli nekome tako kažeš, još žensko... Tuga.
2022 02 24
> Ruzicastazvezda: > Gospode Bože... Je l moguće da neko ovako komunicira??? Sta je sa ljudima... Generalno sa drustvom u globalu.....😔 Pre par dana me zove nepoznati broj i po glasu prepoznam da je u pitanju dete od nekih 10, 11 godina. Pita me da li prodajem knjige, odgovorim da sve pise u opisu oglasa. Da bi me dete pitalo "da li imam knjigu kako povecati p...". Pogledam dete ima viber, slika pristojnog decaka...
2022 02 24
Strašno! Ja na kupujem prodajem imam oglas za pse i neki čovek mi prvo šalje Nemam ženku da bi se parili ali imam mužjaka, haha (na konto toga što je mužjak oglašen za parenje), ja iskuliram. Posle par dana mi šalje Da li i ti ulazis u cenu? (oglas za prodaju dva šteneta) Ja sam bila u šoku... Ljudi su prolupali totalno, nestala je osnovna kultura. Da ne komentarišem koliko zlobnih ljudi nadje za pravo da komentariše svašta po društvenim mrežama... Žao mi je što Vam je vraćen paket, okrenula sam temu malo i izvinjavam se ali mi je ponašanje žene iz prepiske toliko tragično...
2022 02 24
Verujte mene je više iznervirao njen način komunikacije nego to što je paket vraćen. Ja ne teram nikoga da kupi isto ne moram da prodam nešto po svaku cenu,ali ne razumem zašto uopšte poručuju ako ne planiraju da preuzmu paket. Možda sam i ja naivno pristupila svemu jer sam do sada imala samo pozitivno iskustvo, ali eto za sve postoji prvi put.
2022 02 24
Slažem se da članica ima užasan rečnik i ja lično ne bih nastavljala komunikaciju sa njom. Medjutim, možda jeste bila na poslu pa ste mogli samo da joj ostavite poruku da joj je paket u pošti i da ga podigne što pre jer i Vama treba novac npr. Ne da je odmah ubijate sa njenim negativnim- neko ih dobije jer se trenutno našao u nekoj situaciji koju ne môže da reši, imajte malo razumevanja i za te članove. Kažem postoje slučajevi i takve vrste, ali postoje i da takvi kojima je ovako nešto kao životna navika- Daj da zeznemo nekog. Pouzećem mi nije jasno što iko šalje, osim ukoliko nisu članice bez negativnih sa više pozitivnih ocena. Neće Vas vraćeni paket koštati 250 već 500 jer plaćate oba pravca, što nije malo kad uludo u "vazduh" bacate pare. Ja sam ipak za blok opciju na sajtu, stvarno raznih ljudi ima.
2022 02 24
Meni se za 2 godine od kako prodajem 3 puta desilo da se paket vrati. I uopste ne raspravljam kako, zasto, odakle jer je to samo bespotrebno trosenje zivaca. Da znaju bolje, ne bi to radili tako da je uzaludno.
2022 02 24
Kako mogu ga prijavim administratoru ovaj problem? Ja sam ženu najnormalnije pitala da li je preuzela paket...a onda je krenula lavina uvreda i pretnja sudom. Zar nije bilo logično samo da mi odgovori jesam ili nisam uz bespotrebno vređanje i pretnje??? I jos ispada da ja trosim njeno vreme i novac ,a ja sam ta koja je otisla u postu i poslala paket i jos cu da platim duplu postarinu. Ja stvarno ne znam šta je sa ovim ljudima... ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/917b9da1223c952c1ea27e5557eea1c1.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e5235d7440cccb95d4b3995c25f60b5b.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/eddc572b5390822b7bd126aa281dfd5d.jpg)
2022 02 24
1 2 3