Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarant, LadyDii89

Ako zna da postavi temu onda može i da napiše šta se desilo detaljno. Može reći šta je platila, kome je platila, koliko dana je prošlo, šta kaže druga strana ili se ne javlja itd. Ja lično ne napadam, želim da pomognem ali ovako je teško.
2022 02 26
Bila je jedna slicna tema gde je Dani isto napisala da se ostave dokazii nikada nisu ostavljeni.
2022 02 27
Slažem se...u pitanju je mladja žena, koja je ušla sa profila koji nije njen. Sa istom devojkom sam imala gotovo isti problem pre 2 godine, sada je po slikama prepoznala. Njenog prvog profila, imena istog se ne sećam, mislim da je bio “KAKOZRACISTAKOIPRUVLACIS” /blokiran je, drugi je bio “BEGBEDEOVKA”, sada ovaj... Celokupnu konverzaciju u vidu screenshot-a, od pre 2 godine i danas čuvam. Platitla sam Diadora patike ( nove, samo probane) 5500 dinara..., sa lažnim slikama, a dobila nešto što bi me sramota bilo pokloniti, premet koji je isključivo za kantu, koji je toliko smrdeo. Istu priču kao i ovoj ženi, koju sam kontaktirala pričala je i meni onda, apsolutno istu. Tek kada sam rekla da ću je prijaviti i doći na adresu da uzmem svoje, jer je princip bio u pitanju...posle 10 dana od uplate, novac sam dobila još na neki račun secam se u nekoj kladionici... Budite obazrivi...nažalost svačega ima. Koliko vidim normalnog sve manje... Pozdravljam Vas 😊
2022 02 27
Da nije možda Dijana M. opet?
2022 03 01
> AppleRed: Dijana T. (Po onome sto je meni onda dala, imam i adresu)
2022 03 03
1 2