Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ne razumem u cemu je fora

Koliko se secam vesti od juce-radnici Poste si u strajku, ne zn da li su jos uvek, ali i to omda moze da bude razlog kasnjenja posiljke
2022 03 04
Ne znam, ja juce porucila nesto, danas mi je normalno stiglo. A ova clanica nije ni poslala uopste, imala smrtni slucaj.. 😏> lokibg: > Koliko se secam vesti od juce-radnici Poste si u strajku, ne zn da li su jos uvek, ali i to omda moze da bude razlog kasnjenja posiljke
2022 03 04
Uglavnom kad se pojavi ovako neka tema, svi napadnu drugu stranu, bez da sagledaju situaciju realno. Da li je imala smrtni slucaj ili nije, vi to ne znate i ruzno je da se smeskate tome. Nadam se da ipak samo nije htela da vam proda torbu, licno ni ja ne bih jer ste sami postavljali uslove kao da ste ne znam sta. Kad vidim koliko histerisete zbog jedne obicne torbe, uslovljavate je, trazite njen broj telefona...daleko bilo.
2022 03 04
Pa verovatno ste i vi neki prodavac kao i ona kad tako sagledavate situaciju, daleko bilo😂😂😂 koje uslove sam postavljala? Pitala je ljudski da li moze za 8000, i da li moze da mi posalje jer mi torba treba za petak. I naravno da cu da joj pisem na telefonu, a ne posle ja da budem prevarant ako ne preuzmem njenu posiljku koju ona zeli da posalje kad ona hoce( a uopste nije ni htela)😆 Ljudski je da se kaze necu da ti prodam i zdravo, a ne da laze da ce da posalje i posle se izgubi, dva dana ocekujem da stigne Niko se ne smeska, ali ovde uglavnom kada se desi nesto ovako, svi imali smrtni slucaj 😂> Baletanka: > Uglavnom kad se pojavi ovako neka tema, svi napadnu drugu stranu, bez da sagledaju situaciju realno. Da li je imala smrtni slucaj ili nije, vi to ne znate i ruzno je da se smeskate tome. Nadam se da ipak samo nije htela da vam proda torbu, licno ni ja ne bih jer ste sami postavljali uslove kao da ste ne znam sta. Kad vidim koliko histerisete zbog jedne obicne torbe, uslovljavate je, trazite njen broj telefona...daleko bilo.
2022 03 04
Meni deluje kao vozanje, razloge ovakvog ponasanja ne razumem i verovatno nikad necu. Smrtni slucajevi, polomljene noge, bebe, meteori, kovidi... Ok, ponekad se stvarno desi, ali u vecini slucajeva je laz.
2022 03 04
Oooo daaa!! Ova clanica se i meni javila, ispitala sve za torbu, sve joj odgovara, trazila broj racuna za uplatu, ja poslala broi racuna i od tad je nema... A u par navrata je napisala 'sigurno je uzimam' Jako je nesiguran kupac, pa nek bude nauk svima - ne propustajte druge musterije zarad nje.
2022 03 04
Iz licnog iskustva, ne sa ovom clanicom vec sa jednom drugom, do smrtnog slucaja verovatno nije doslo i u pitanju je vozanje. Dok sam bila nova, sa malo utisaka ili bez (ne secam se) javila sam se jednoj osobi sa namerom da kupim njen predmet. Njoj u opisu profila stoji da novac ne vraca i za sve sto nas interesuje oko mera, dodatnih slika i ostalog pisemo. Naravno da sam se javila i pitala za mere i dodatne slike. Prvo je bilo poslace mi, pa nije danima. Kad sam joj se javila da vidim da li je mozda zaboravila na to, rekla mi je da ne moze ovde da mi posalje slike i trazila broj tel. Dala sam joj i rekla da me kontaktira na Whatsapp i zahvalila. Proslo je sigurno vise od nedelju dana i opet je nema. Kontaktiram je da je pitam sta se desava i zasto vec dve nedelje ne dobijam ni slike ni dimenzije. Onda sam dobila odgovor da je imala smrtni slucaj, majka joj je umrla. I ja joj izrazim saucesce i kazem da mi je zao i da se javi kad bude mogla. Proslo je mesec dana, ona je ulazila na sajt, cak i imala saradnje, stavljala obavestenja da ima "SALE" i sl. a od mojih mera ili slika nista. Tad mi je bilo jasno da je sve slagala i da nije bilo ni smrtnog slucaja, niti nemogucnosti da posalje ovde vec samo gomila lazi. Predmet verovatno nije imala, stavljala ih da privuce paznju na profil i na ostale predmete koje ima. Nikada nisam otvorila temu o njoj jer ne zelim da budala dobija paznju na taj nacin, ali sam par puta napisala u temama sta se desilo nikad navodeci o kome se radi. Jedna clanica mi se javila porukom i pitala da li se radi o toj osobi i ispostavilo se da jeste, prepoznala je iz moje price jer se i njoj i njenoj drugarici desilo nesto slicno. Tako da, nije usamljen slucaj, ko zna sta im je u glavama.
2022 03 05
Jao strasno sta sve ljudi rade..... Jos jedan slucaj, u sredu uvece porucim drugu torbu (ovu za koju sam navilila kupila sam juce u prodavnici 😂😂😂), uplatim novac u cetvrtak ujutru, ona kaze salje predvece, rekoh ok. U petak je pitam da li je poslala, kaze nije, popodne ce, nije stigla. Rekoh ok, ocekujem sutra. Malopre pisem da mi posalje adresnicu jer me postar ne obavestava o posiljci, kaze mi ona u utorak ce vam stici, nisam mogla ranije da posaljem ! Covece, ko koga ovde zajebava, sta je sa zenama??? Postali su svi prevaranti i lazovi, nikad nista od nikoga da ne porucis, ovo je strasno , mnogo sam nervozna 😡😡😡😡
2022 03 05
Izuzetno nepostovanje tudjeg vremena, taj nivo nekulture nema granice
2022 03 05
Slazem se, neozbiljnost i nepostovanje. Ako si znao da tih dana ne stizes onda si trebao da ugovoris sa kupcem dan koji obema odgovara. Meni cim uplata legne, ili kupac posalje slikanu uplatnicu, saljem isti dan, ako bas ne stignem ja zbog obaveza, posalje neko od mojih, ali svakako uvek bude isti dan poslato.
2022 03 05
> TaniaMani: > Pa verovatno ste i vi neki prodavac kao i ona kad tako sagledavate situaciju, daleko bilo😂😂😂 koje uslove sam postavljala? Pitala je ljudski da li moze za 8000, i da li moze da mi posalje jer mi torba treba za petak. I naravno da cu da joj pisem na telefonu, a ne posle ja da budem prevarant ako ne preuzmem njenu posiljku koju ona zeli da posalje kad ona hoce( a uopste nije ni htela)😆 Ljudski je da se kaze necu da ti prodam i zdravo, a ne da laze da ce da posalje i posle se izgubi, dva dana ocekujem da stigne > Niko se ne smeska, ali ovde uglavnom kada se desi nesto ovako, svi imali smrtni slucaj 😂> Baletanka: > > Uglavnom kad se pojavi ovako neka tema, svi napadnu drugu stranu, bez da sagledaju situaciju realno. Da li je imala smrtni slucaj ili nije, vi to ne znate i ruzno je da se smeskate tome. Nadam se da ipak samo nije htela da vam proda torbu, licno ni ja ne bih jer ste sami postavljali uslove kao da ste ne znam sta. Kad vidim koliko histerisete zbog jedne obicne torbe, uslovljavate je, trazite njen broj telefona...daleko bilo. Pa ja i nisam prodavac jer ovo nije prodavnica, nego zezanje :) i naravno da biram kome cu da prodam predmet, svakako izbegavam kad vidim da neko previse histerise jer ne volim neuracunljive ljude :)
2022 03 05
> Baletanka: > Pa ja i nisam prodavac jer ovo nije prodavnica, nego zezanje :) i naravno da biram kome cu da prodam predmet, svakako izbegavam kad vidim da neko previse histerise jer ne volim neuracunljive ljude :) Ne znam da li sam gluplji komentar procitala. Kako to mislite niste prodavac nego komicar, jer je zezanje dok prodajete?! 😏 A za ovo da je clan TaniaMani histericna i neuracunljiva, mozete dobiti blokiranje na forumu.
2022 03 05
Ko je rekao da je ona to? Ako pazljivo citate rekoh kakve ljude ja ne volim. A da ja varam nekog ovde imala bih vec negativne. I ne bavim se prodajom na veliko, nego kad mi nesto postane veliko/malo ili dobijem na poklon a ne odgovara. Znam sta hocu i uglavnom sve sto kupim i nosim, i nemam histericne napade pri kupovinama 😂 e sad ko se pronasao zao mi je. I ne zivim za forum, udjem da se zezam tako da mi je svejedno za blokiranje 😊
2022 03 05
> Baletanka: > Ko je rekao da je ona to? Ako pazljivo citate rekoh kakve ljude ja ne volim. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/35ebc12e74a1c02eb38130183ee31adf.jpg)
2022 03 05
> Milica9933: > > Baletanka: > > Ko je rekao da je ona to? Ako pazljivo citate rekoh kakve ljude ja ne volim. > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/35ebc12e74a1c02eb38130183ee31adf.jpg) Kad citirate jedan post,onda njega komentarisite, a ne tri posta iznad. I opustite se malo, clanica je okacila temu, htela da cuje misljenje, svako ima pravo na svoje.
2022 03 05