Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevara na krpicama, molim da procitate i date vas komentar

ja ne znam da li da reagujem sa #nije se desilo ili 'oh, Honey' iz How I met your mother, totalno sam zbunjena 😱
2022 03 08
Samo opušteno,bez slikanja na sebi i jasno to naznačiti u postavci svog profila ( i dodatno decidno reći,ukoliko nekome mije jasno) , nećete mučiti svoju glavu,dušu,a bogami i gubiti vreme. Svako ima sliku,dimenzije i ostale detalje koje ponudite u obliku reči i neka biraju,odlučuju. Ne sekirajte se,samo budite jasni i glasni i puno sreće nadalje👌
2022 03 08
apsolutno to je donekle i trebala poruka biti, da skrenem paznju devojkama da obrate paznju da toga ima , nista lose... > ZeljkaRaskovic: > Samo opušteno,bez slikanja na sebi i jasno to naznačiti u postavci svog profila ( i dodatno decidno reći,ukoliko nekome mije jasno) , nećete mučiti svoju glavu,dušu,a bogami i gubiti vreme. Svako ima sliku,dimenzije i ostale detalje koje ponudite u obliku reči i neka biraju,odlučuju. > Ne sekirajte se,samo budite jasni i glasni i puno sreće nadalje👌
2022 03 08
Pozdrav! Da se nadovezem na ovu temu! Ja sam imala prvo smesan nesporazum. Na KP, postavila sam sliku jaknice ,pritom da je devojka na slici u ZIMSKOJ jakni i pantalonama ,nije bila uopste provokativno obucena.I stize mi poruka Jesam li to ja na slici? I ja sam nekako drugacije razumela, u fazonu da li je dostupna jaknica ,taj fazon sam procitala napisem da Jesam, pa mi je poceo da pise Jesam li slobodna ili udata ,da se cujemo preko telefona i dopisujemo.. kad sam shvatila da sam pogresni procitala odmah sam ga blokirala...
2022 03 09
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/fcab51357c26a4a33e95ea20f7425687.jpg) evo devojke, to je bio ovaj profil.
2022 03 09
miabebi, pogledaj temu 'Potencijalni prevaranti'.
2022 03 09
videla sam sada, medjutim kasno> TatCat: > miabebi, pogledaj temu 'Potencijalni prevaranti'.
2022 03 10
1 2 3 4