Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevara na krpicama, molim da procitate i date vas komentar

nisam mislila konkretno zadnjice vec predmeta , lose sam se izrazila jer sam sa devojkama na instagramu imala sto puta situaciju da mi traze da im uslikam vecinu stvari i stvarno kupe posle toga , ako razumete. obrisan je stari profil bio je od drugarice , obrisan je zbog navodnih laznih tagova. zapravo kad bolje razmislim ne znam ni sto sam pokrenula temu, ali pogledam bolje i nisam jedina tako da mislim da u neku ruku nisam toliko ja kriva. ali svako ima svoje misljenje, ja sam kriva sto nisam promislila bolje o cemu moze da se radi. ne vidim potrebu da imam bilo kakvu reklamu ovde , ne znam sta ce mi znacite ali uredu postujem svacije misljenje. poz
2022 03 08
Mislim da miabebi ne reklamira bas odecu, REASHOP, ova tema (i profil) su za prijavu adminu, svasta tu ima... Slazem se sa Baletankom.
2022 03 08
Adminka je već zapratila profil.
2022 03 08
pa ja iskreno gledam da uslikam najbolje moguce odecu da bas ne bi morali da mi trazite dodatne fotografije i slicno , jedino mere kome su potrebne , drago mi je za misljemnje hvala puno. > TatCat: > Mislim da miabebi ne reklamira bas odecu, REASHOP, ova tema (i profil) su za prijavu adminu, svasta tu ima... Slazem se sa Baletankom.
2022 03 08
admin prati profil , jer sam juce odjednom sve fotografije objavila da ima neceg loseg vec bi mi obrisali odavno i ovaj profil kao i vecinu stvari koje su ubacene da je nesto lose , opet moja pretpostavka jer ne mislim da bi me zapratili a da nisu pogledali ceo sadrzaj, ili bi me barem opomenuli za nesto poz> REASHOP: > Adminka je već zapratila profil.
2022 03 08
A pa ti si ona devojka koja non stop šalje svima po milion upita za razmenu. Zato ti je i ovo ko zna koji profil po redu jer ti admin briše već duže vreme profile.
2022 03 08
🐯
2022 03 08
Cudo admina nisi pitala za misljenje, nego nas na forumu :')
2022 03 08
Ja sam se izgubila u ovoj priči. Manijaci, da, srela ih na svim sajtovima, prijavila, blokirala. Na KP se reaguje odmah nakon prijave. Gledam da komuniciram preko sajta. Možda se neko seća priče koju sam podelila o sisatoj dami koja ništa nije kupovala samo tražila i delila fotke 'cura'. E sad ova priča izgleda ima više strana. Čekam rasplet. 💅💅💅
2022 03 08
> REASHOP: > Šta je bilo sa starim profilom? > Ja ovu priču, iskreno, ne mogu da sklopim u logičnu celinu, samo je vidim kao neki loš pokušaj samoreklame. > Highlites: > - desilo se pre par dana, ali se ne sećate imena profila, jer je bilo preko starog (profila) > - poslali ste 150 snimaka (zadnjice), misleći da ih trazi neko (ko je) normalan (kupac) > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/534176bae096a999b486d6c5cc91c4a3.jpg) Verujem da stvarno ne može da pronađe poruke u inboxu jer šalje na hiljade poruka dnevno za razmenu. A možda je to bilo i na nekom od njenih prethodnih profila, ne isključujem ni tu opciju.
2022 03 08
raspleta nece biti verovatno, jer je prica otisla u petom smeru a nikakve zle krvi nije bilo, razjasnila sam sebi neke stvari te se necu maltretirati ni da pisem vise ovde jer devojke gledaju sa udju u neku raspravu zasta ja stvarno nemam zelju , jer nista lose nisam mislila. drago mi je da su se javile devojke kojima se slicno desilo i prijavile mi svoje misljenje , ovo napadanje bespotrebno me ne zanima > AppleRed: > Ja sam se izgubila u ovoj priči. Manijaci, da, srela ih na svim sajtovima, prijavila, blokirala. Na KP se reaguje odmah nakon prijave. Gledam da komuniciram preko sajta. Možda se neko seća priče koju sam podelila o sisatoj dami koja ništa nije kupovala samo tražila i delila fotke 'cura'. > E sad ova priča izgleda ima više strana. Čekam rasplet. 💅💅💅
2022 03 08
Koga odredjena stvar zaista zanima, moze pitati za mere ako ih niste napisali ali da trazi slike kako nesto stoji??? Meni je to glupost i sve smo drugacije gradjene, niti bih to trazila kao kupac niti bih slikala kao prodavac.
2022 03 08
> miabebi: > raspleta nece biti verovatno, jer je prica otisla u petom smeru a nikakve zle krvi nije bilo, razjasnila sam sebi neke stvari te se necu maltretirati ni da pisem vise ovde jer devojke gledaju sa udju u neku raspravu zasta ja stvarno nemam zelju , jer nista lose nisam mislila. drago mi je da su se javile devojke kojima se slicno desilo i prijavile mi svoje misljenje , ovo napadanje bespotrebno me ne zanima > AppleRed: > > Ja sam se izgubila u ovoj priči. Manijaci, da, srela ih na svim sajtovima, prijavila, blokirala. Na KP se reaguje odmah nakon prijave. Gledam da komuniciram preko sajta. Možda se neko seća priče koju sam podelila o sisatoj dami koja ništa nije kupovala samo tražila i delila fotke 'cura'. > > E sad ova priča izgleda ima više strana. Čekam rasplet. 💅💅💅 Ja nikoga nisam napala, iznela čak i slična iskustva. Sećam se tačno da se 'dama' zvala DankaDanka. Prijavila profil na KP koji je ugašen istog dana. Prijavite Adminu profil, onlajn je, verujem da će da reaguje. Sasvim druga tema je da li Vam je ovo prvi profil na ovom sajtu, koju uopšte nisam ja pokrenula.
2022 03 08
nisam konkretno mislila na vas , oprostite svakako > AppleRed: > > miabebi: > > raspleta nece biti verovatno, jer je prica otisla u petom smeru a nikakve zle krvi nije bilo, razjasnila sam sebi neke stvari te se necu maltretirati ni da pisem vise ovde jer devojke gledaju sa udju u neku raspravu zasta ja stvarno nemam zelju , jer nista lose nisam mislila. drago mi je da su se javile devojke kojima se slicno desilo i prijavile mi svoje misljenje , ovo napadanje bespotrebno me ne zanima > AppleRed: > > > Ja sam se izgubila u ovoj priči. Manijaci, da, srela ih na svim sajtovima, prijavila, blokirala. Na KP se reaguje odmah nakon prijave. Gledam da komuniciram preko sajta. Možda se neko seća priče koju sam podelila o sisatoj dami koja ništa nije kupovala samo tražila i delila fotke 'cura'. > > > E sad ova priča izgleda ima više strana. Čekam rasplet. 💅💅💅 > Ja nikoga nisam napala, iznela čak i slična iskustva. Sećam se tačno da se 'dama' zvala DankaDanka. Prijavila profil na KP koji je ugašen istog dana. Prijavite Adminu profil, onlajn je, verujem da će da reaguje. > Sasvim druga tema je da li Vam je ovo prvi profil na ovom sajtu, koju uopšte nisam ja pokrenula.
2022 03 08
pa svakako da mi je sada jasno za ubuduce , ali mislila sam da i dalje ima normalnih ljudi. > EnaElena: > Koga odredjena stvar zaista zanima, moze pitati za mere ako ih niste napisali ali da trazi slike kako nesto stoji??? Meni je to glupost i sve smo drugacije gradjene, niti bih to trazila kao kupac niti bih slikala kao prodavac.
2022 03 08