Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc oko mejla

Pozdrav drage članice, naime do sada mi je uvek stizao mail kad mi stigne neka poruka od članice sa sajta... evo već ceo dan kako mi ne stiže i uvek moram ući na sajt da vidim da li imam neku poruku? da li se još nekom dešava ili je nešto do mene?
2022 03 09
Prijavite ovde: https://mojekrpice.rs/forum/t/379136/prijava-gresaka-i-bug-ova-na-novom-dizajnu
2022 03 09
> andjelicaa999: > Pozdrav drage članice, naime do sada mi je uvek stizao mail kad mi stigne neka poruka od članice sa sajta... evo već ceo dan kako mi ne stiže i uvek moram ući na sajt da vidim da li imam neku poruku? da li se još nekom dešava ili je nešto do mene? Da, evo i meni upravo🤔. Da nisam usla sada ne bih videla pristigle poruke...
2022 03 09
> andjelicaa999: > Pozdrav drage članice, naime do sada mi je uvek stizao mail kad mi stigne neka poruka od članice sa sajta... evo već ceo dan kako mi ne stiže i uvek moram ući na sajt da vidim da li imam neku poruku? da li se još nekom dešava ili je nešto do mene? Proverite spam poruke. Meni je pre neki dan jedna završila tamo. Pozdrav! 🌹
2022 03 09
Ni meni od juce ne stizu mejlovi!
2022 03 09
Meni su do juce stizali sasvim normalno, danas ne.
2022 03 09
Meni isto od juce uopste ne stizu😕
2022 03 09
> DankaDa: > > andjelicaa999: > > Pozdrav drage članice, naime do sada mi je uvek stizao mail kad mi stigne neka poruka od članice sa sajta... evo već ceo dan kako mi ne stiže i uvek moram ući na sajt da vidim da li imam neku poruku? da li se još nekom dešava ili je nešto do mene? > Proverite spam poruke. Meni je pre neki dan jedna završila tamo. > Pozdrav! 🌹 O kakvim spam porukama govorite? Godinama sam na sajtu i ne znam da sajt ima spam poruke
2022 03 09
> leptirica: > > DankaDa: > > > andjelicaa999: > > > Pozdrav drage članice, naime do sada mi je uvek stizao mail kad mi stigne neka poruka od članice sa sajta... evo već ceo dan kako mi ne stiže i uvek moram ući na sajt da vidim da li imam neku poruku? da li se još nekom dešava ili je nešto do mene? > > Proverite spam poruke. Meni je pre neki dan jedna završila tamo. > > Pozdrav! 🌹 > O kakvim spam porukama govorite? Godinama sam na sajtu i ne znam da sajt ima spam poruke Verovatno misli na spam poruke na mejlu, ne ovde 😃
2022 03 09
Probajte da se ulogujete na mail aplikaciju Meni su prestala da stizu obavestenja i samo je to bio problem
2022 03 09
> Prodaja23: > > leptirica: > > > DankaDa: > > > > andjelicaa999: > > > > Pozdrav drage članice, naime do sada mi je uvek stizao mail kad mi stigne neka poruka od članice sa sajta... evo već ceo dan kako mi ne stiže i uvek moram ući na sajt da vidim da li imam neku poruku? da li se još nekom dešava ili je nešto do mene? > > > Proverite spam poruke. Meni je pre neki dan jedna završila tamo. > > > Pozdrav! 🌹 > > O kakvim spam porukama govorite? Godinama sam na sajtu i ne znam da sajt ima spam poruke > Verovatno misli na spam poruke na mejlu, ne ovde 😃 E to je vec druga prica za email, ostadoh u cudu da sam tolike godine ovde a da nemam pojma da ima sanduce za spam poruke :)
2022 03 09
> SkupocaKao: > Probajte da se ulogujete na mail aplikaciju > Meni su prestala da stizu obavestenja i samo je to bio problem Jesam ulogovana preko aplikacije, nekim cudom trenutno mi stizu...
2022 03 09
Jedan mejl stigne pa 3 ne stignu i tako u krug
2022 03 09
> leptirica: > O kakvim spam porukama govorite? Godinama sam na sajtu i ne znam da sajt ima spam poruke Govorim o mejlu jer je to i tema. 😊
2022 03 09
> Prodaja23: > Verovatno misli na spam poruke na mejlu, ne ovde 😃 Da, na mejl mislim. 😊
2022 03 09