Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

RAZMENE KAO NOV PODFORUM

Da li je pametno da se napravi nova tema, podforum kako god gde ce devojke da se oglase koje nude razmenu i one koje to zele, a ne da u podforumu TRAZIM, udjes da zeli razmenu, retko ko kupovinu. Prethodna clanica je upravo pokrenula tu temu, ja sam se nadovezala da se napravi samo i iskljucivo za razmenu jer je ovako besmisleno.
2022 03 16
Postoji vise zasebnih tema u okviru Trazim foruma vezano za razmenu, ali i ja mislim da bi bilo korisno odvojiti razmene u poseban potforum
2022 03 16
Ima tema, pa članice opet traže razmene SVUDA. Ideja je sjajna, možda se treba obratiti direktno adminima?
2022 03 16
Podrzavam ideju!!!
2022 03 16
Svaka čast za predlog. Direktno se obratite adminima.
2022 03 16
Obratila sam se adminu, odgovorili su vrlo brzo. Nov podforum je trenutno nemoguce otvoriti jer to rade progameri, mozda nekada u buducnosti to bude, sada ne. Izaci ce nam u susret i otvorice TEMU RAZMENA, gde ce devojke tu moci objavljivati. Nadam se da nam vise podforum TRAZIM nece biti zatrpan pojedinacnim razmena, nadam se da ce shvatiti.
2022 03 16
Tema ce biti za sve razmene, na toj temi ce clanice moci da se oglasavaju sve u vezi razmena.
2022 03 16
Hvala puno! Nadam se i ja da ce shvatiti… > KutakAleks: > Obratila sam se adminu, odgovorili su vrlo brzo. > Nov podforum je trenutno nemoguce otvoriti jer to rade progameri, mozda nekada u buducnosti to bude, sada ne. > Izaci ce nam u susret i otvorice TEMU RAZMENA, gde ce devojke tu moci objavljivati. > Nadam se da nam vise podforum TRAZIM nece biti zatrpan pojedinacnim razmena, nadam se da ce shvatiti.
2022 03 16
https://mojekrpice.rs/forum/t/583749/razmena-razmena-razmena
2022 03 16
I pored otvaranja nove teme, i pored upozorenja admina, i dalje traže razmenu na istom mestu. 😩
2022 03 17
Prvi put sam se oglasila u "tražim" sinoć, i vidim sada da su me zatrpali sa "ko je za razmenu" 😡
2022 03 18
> emilyy: > I pored otvaranja nove teme, i pored upozorenja admina, i dalje traže razmenu na istom mestu. 😩 Ako nastave mogu samo blok na forumu da popiju
2022 03 18
Ja zaista ne znam da li su ljudi nepismeni ili šta, šta još admini treba da urade da bi pojedini ukapirali GDE TREBA DA SE OGLAŠAVAJU ZA RAZMENU. Izašli su u susret i napravili temu i objasnili i opet pojedini idu na staro
2022 03 18
Nisu nepismeni već bahati. Jedino rešenje je blok na forumima.
2022 03 18
I zaseban podforum za Coca Cola kodove :s
2022 03 22
1 2