Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zašto je pun sajt kopija?

Listam patike (Air Jordan) i na svakoj strani naiđem na najmanje jedan oglas koji je tagovan kao Air Jordan ali se navodi u opisu da nije original ili na osnovu cene (novo) zaključujem da nije moguće da bude original. Zar nije moguće očistiti sajt ili volja selektivna!?
2022 03 16
Nigde ne postoji zabrana da se prodaju kopije, tako da ne vidim u čemu je problem. Nismo svi došli za Zaru i Nike, kupuju se i jeftine stvari. Šta kome odgovara. Ako baš želite original, tražite slike etiketa, pretpostavljam da umete da ih razlikujete.
2022 03 16
Baš piše i jeste zabranjeno. Tačka 17. https://mojekrpice.rs/items/zene/1717139/nedozvoljeni-predmeti > Jazzbarbie: > Nigde ne postoji zabrana da se prodaju kopije, tako da ne vidim u čemu je problem. Nismo svi došli za Zaru i Nike, kupuju se i jeftine stvari. Šta kome odgovara. Ako baš želite original, tražite slike etiketa, pretpostavljam da umete da ih razlikujete.
2022 03 16
Trebali bi da naprave neku funkciju i za pocetak obrisu sve PRODATO
2022 03 16
> mokelem: > Trebali bi da naprave neku funkciju i za pocetak obrisu sve PRODATO Slazem se sa Vama. Mislim da bi sajt bio iole pregledniji ukoliko bi se obrisali svi prodati predmeti.
2022 03 16
Naravno da je zabranjeno prodavati kopije. Nisam razumela ovo "nisu svi dosli za Zaru" - zar se ovde Zara vodi kao neki fensi brend? Obican fast fashion kao i bilo koji drugi. Evo ja volim vintage stvari cesto, gledam cenu, materijal. I da, jako me buni sto stoje prodati predmeti.
2022 03 16
Prodaja kopija je zakonom zabranjena, ne samo na sajtu. Sajt bi trebao da poštuje zakon. Meni najviše smeta to što se nekim članicama zbog 'sitnijih' nepravilnosti brišu oglasi a pri tome nepravilnosti na svakoj drugoj strani. Radimo ili raduckamo. 🤔🤔🤔 Ne razumem odakle sad Zara ali OK. Prodato jeste smeta, ja ni ne naznačim. Čim razmenim poruku da je sve u redu brišem predmet.
2022 03 16
> Jazzbarbie: > Nigde ne postoji zabrana da se prodaju kopije, tako da ne vidim u čemu je problem. Nismo svi došli za Zaru i Nike, kupuju se i jeftine stvari. Šta kome odgovara. Ako baš želite original, tražite slike etiketa, pretpostavljam da umete da ih razlikujete. Vi ste se pronašli u ovoj temi zbog Nike trenerke, sad tek vidim.
2022 03 16
Clanica je pomenula da ne dolaze svi za Zaru i Nike, pa me je zbunilo jer imam utisak kao da je implicirala da je Zara nesto specijalno.
2022 03 16
> ivana_markovic: > pa me je zbunilo jer imam utisak kao da je implicirala da je Zara nesto specijalno. Nije, ali je kod nas se prenaduvalo kao da jeste, svi traze Zara komade, ima i pazarskih i kineskih Zara kopija... dotle je otislo
2022 03 16
Ja sam Zaru nosila kad sam zivela u Spaniji, pocetkom 2000-tih, odavno je ne nosim, ne odgovara mi stil kojem su se okrenuli. Nisam imala predatavu da prave Zara kopije. Razumem gucci, armani itd, ali ovo je smesno.
2022 03 16
@SvetlanaRadic: '... ima i pazarskih i kineskih Zara kopija... dotle je otislo.' 😂😂😂
2022 03 16
Vrte se kopije i lažni tagovi u širem smislu (like/kao...) i na naslovnoj stranici. 🙃
2022 03 16
Pun naš lokalni butik tih kopija, sa sve etiketama. Lično ne razumem pomamu za Zarom isključivo. 😁
2022 03 16
Imamo napredak https://mojekrpice.rs/forum/t/583750/pravila-podforuma-trazim
2022 03 16
1 2