Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Bahove kapi

Da li je neko koristio bahove kapi?
2022 03 22
Ja sam ih pila pre 8 godina otprilike, nisam se informisala o njima, dobila sam ih od fizioterapeuta, nisam ni popila celu bočicu, a razmišljala sam o takvoj vrsti terapije kao o placebo efektu, gde će mi pomoći ako verujem u njihovo pozitivno dejstvo, tako da verujem da pomažu ukoliko veruješ da će ti pomoći. Ko ne voli da pije lekove, tj voli prirodno, one su jedan od vidova alternativne terapije, koja ne može biti štetna ni na koji način. Neki sumnjaju u njihovo dejstvo, jer je Dr Edvard Bah umro relativno mlad od raka, pitanje je- da li ih je sam koristio. Možda mi je bilo i bolje od njih, ali nisam nesto obraćala pažnju, svakako mi nije bilo loše
2022 03 23
> jacaikaja: > Ja sam ih pila pre 8 godina otprilike, nisam se informisala o njima, dobila sam ih od fizioterapeuta, nisam ni popila celu bočicu, a razmišljala sam o takvoj vrsti terapije kao o placebo efektu, gde će mi pomoći ako verujem u njihovo pozitivno dejstvo, tako da verujem da pomažu ukoliko veruješ da će ti pomoći. Ko ne voli da pije lekove, tj voli prirodno, one su jedan od vidova alternativne terapije, koja ne može biti štetna ni na koji način. Neki sumnjaju u njihovo dejstvo, jer je Dr Edvard Bah umro relativno mlad od raka, pitanje je- da li ih je sam koristio. Možda mi je bilo i bolje od njih, ali nisam nesto obraćala pažnju, svakako mi nije bilo loše Ja sam ih pocela pre nedelju dana da pijem za anks i napade panike meni je postalo gore🤣 A tako mi je i rekla ovaj prakticar da one izazivaju problem i resavaju ga posle aj videcu za mesec dana ako nesto pomognu ako ne probala sam
2022 03 23
Bolje probaj sve prirodno, a uzmi čaj maticnjaka, on super rastereti napetost i možeš ga piti dosta. Uz to vežbe disanja više puta dnevno, one su super i vremenom će anksioznost postajati sve manja, radi vežbe i šetaj što više. Poenta je u pokretanju organizma da izbaci napetost, kao i izbegavanju svega što uzrujava, kako situacija, tako negativnih osoba i vesti
2022 03 23
> jacaikaja: > Bolje probaj sve prirodno, a uzmi čaj maticnjaka, on super rastereti napetost i možeš ga piti dosta. Uz to vežbe disanja više puta dnevno, one su super i vremenom će anksioznost postajati sve manja, radi vežbe i šetaj što više. Poenta je u pokretanju organizma da izbaci napetost, kao i izbegavanju svega što uzrujava, kako situacija, tako negativnih osoba i vesti E da pijem caj od maticnjaka i stvarno je super Da da sve sam to uvela u prakdu 🤣 i da pomaze stvarnoo
2022 03 23
Ja sam počela da pijem pre par dana, u okviru kvantne medicine, za sad mi prijaju. Javiću utiske kad prođe malo vremena. 🌸
2022 04 02
> QueenB71: > Ja sam počela da pijem pre par dana, u okviru kvantne medicine, za sad mi prijaju. > Javiću utiske kad prođe malo vremena. 🌸 Da li pijete specijalnu kombinaciju ili Rescue Remedy?
2022 04 02
Imala sam prosle godine nekoliko smrtnih slucaja (brat,kum,skolski, drug i kolega mog momka, tetka) UZAS! Ne ponovilo se vise NIKAD! Uzimala sam bahove kapi da se malo smirim. Pomoglo mi je. Pala sam u blagu depresiju, puno plakala i nekako mi se sve cinilo prolazno i bezsmisleno.
pre 24 dana, 07:34