Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Objavljene slike su nestale

Zdravo svima! Nestale su mi objavljene slike sa svoje stranice. Od 47 artikla ostala sam na 23, a nista brisala nisam. Kako? Hvala unapred
2022 03 23
Verovatno Vam je admin obrisao oglase ako nisu bili u skladu sa pravilima. Ovde mozete da se bolje informisete sta je dozvoljeno prilikom objavljivanja: https://mojekrpice.rs/items/zene/1717139/nedozvoljeni-predmeti
2022 03 23
Hvala 🍀
2022 03 24
0brisane su mi slika parfema.... Zasto? Sve je po propisu
2022 03 26
Takodje su mi obrisani oglasi. Sve je bilo regularno ne vidim razlog brisanja. Ako je doslo do toga. Nije prvi put a prethodni oglas je cak bio neko vreme aktuelan tj stvar nije bila prodata. U pravilima nisam nasla nista sto bi objasnilo a vidim da se i kod drugih desava. Admini ili neki od bagova? 🤔
2022 03 29
Ćao , obrisani su mi svi oglasi sa parfemima Koji je razlog? Sve je bilo po propisu
2022 03 29
https://mojekrpice.rs/help/16/koja-su-pravila-za-postavljanje-kozmetike
2022 03 29
Takodje mi se desilo da su mi obrisani oglasi. Ovo je vec drugi put da se desava, svi noviji oglasi su obrisani, dok stari jos uvek stoje 😬 Svi oglasi su bili po propisima, ja sam slikala sve slike, cak su stajali vise od 10 dana - u medjuvremenu sam prodala 3 artikla. Da li mozemo dobiti komentar od admina? Ako ste ozbiljna stranica, ovo je nesto sto bi trebalo da ispravite posto je vrlo ozbiljan bag.
2022 04 05
isto obrisani oglasi Body Mista, i ako se vidi batch kod i rok trajanja? zasto? sve je po propisima?
2022 04 06
Zdravo devojke i meni je obrisan oglas parfema koji je kupljen u januaru ove godine u parfimeriji. Slikala sam batch code ali ga nisam i navela u opisu. Sad sam i to dodala pa se nadam da ce biti ok 😊 probajte tako 🍀
2022 04 09
Pozdrav clanice ,od kada su nova pravila uslovi Ili novi admin slike postavki mi se brisu razloga nema ...Al Sam obavestila puteme mail kompaniju,a na to dobila pravila sajta koja su u skladu sa slikama I opisima koje postavljam...pa bih zamolila nadleze da mi ne brisu postavke Ili da vide dal neko drugi I'ma pristup nasim podacima Unapred zahvalna clanica Postalo je neozbiljno skroz..
2022 04 12
I meni su odjednom obrisani svi oglasi koji su okačeni, neki su stajali i godinama - konkretno garderoba i narukvice
2023 09 28
Ni ja ne razumem brisanje oglasa za ništa,razumem za pojedine oglase ali eto iz cista mira su mi obrisali jalize haljinu sve slike I opis i tagovi su bili u redu kao i kod par nekih predmeta,razume 3 oglasa zašto su obrisana ali ne i 15...
2023 09 30