Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

DRUGI SAJT ZA PRODAJU?

Ja sam bila u jednoj grupi na Fb koju vodi žena koja razvaljuje, ona ima priču, harizmu, smisao za marketing, i sama kaže da prodaje preko neta 20 godina, tako nešto i menjala je stvari koje je prodavala, sada radi lajvove u toj grupi za sh garderobu... To izgleda sve perfektno što ona radi, i u fazonu je da su svi prezadovoljni koji od nje uzimaju... I uzmem ja tako prsluk, baš da vidim šta je to, napomenula je u lajvu NARAVNO nov... Platih 1500 din... Koristim ga kao ležaljku za mačku jer ono ne da nije novo, nego sramota... Izašla sam iz te grupe. Što se tiče prodaje, imam baš puno odličnih stvari koje bih da prodam ali nemam vremena ni tu da stavim a kamoli još negde. Razmišljala sam o KP. Za sada tu imam par stvari.
2022 03 26
> Grejsi: > Ja sam bila u jednoj grupi na Fb koju vodi žena koja razvaljuje, ona ima priču, harizmu, smisao za marketing, i sama kaže da prodaje preko neta 20 godina, tako nešto i menjala je stvari koje je prodavala, sada radi lajvove u toj grupi za sh garderobu... To izgleda sve perfektno što ona radi, i u fazonu je da su svi prezadovoljni koji od nje uzimaju... I uzmem ja tako prsluk, baš da vidim šta je to, napomenula je u lajvu NARAVNO nov... Platih 1500 din... Koristim ga kao ležaljku za mačku jer ono ne da nije novo, nego sramota... > Izašla sam iz te grupe. Ahahhahahaha. Crni humor, ali ste me nasmejali. 😂 Ja imam profil na KP 6 god., koliko i ovde. Tamo se prodaja duze ceka jer je sajt prepun oglasa i brzo se grupe robe zatrpaju. Ali su kupci mozda malo konkretniji, brzi je dogovor i bez mnogo "pregovaranja". Samo mene mrzi da tamo ponovo postavljam svu ovu garderobu i uglavnom prodajem sve ostalo iz kuce sto mi je visak. 😁 Ne umem to da odgonetnem, ali i pored ociglednih mana-ja sam za Krpice emotivno vezana i prosto nemam snage, vremena ni zivaca nijednom drugom sajtu da se posvetim i potrudim koliko to radim ovde. ❤❤❤
2022 03 26
> leptirica: > Prodajem na limundu ,kupindu , na fejsu i ovde . U puno sam grupa na fejsu , ali oprezne budite, jer na fejsu toliko vracenih paketa ima da to nije normalno vise, najbolje uplata pa slanje i obavezna provera kupca/prodavca u cb grupi To ste me bas fino upozorili za otkupne posiljke. Nije mi palo na pamet (a mogu da zamislim cega sve ima) jer knjige koje na Fb prodajem uvek ide uplata unapred - ne jer neko hoce vec mora posto se uvek salju kao tiskovina a ona ne moze da ima otkup i postarina se za knjige placa odmah pri slanju.
2022 03 26
ja sam na kp-u ali ne toliko aktivna kao prodavac, uglavnom smo prodali neke krupnije stvari i skuplje za kucu, ali zato cesto kupujemo i za dete i za kucu, nekako uvek nadjem za dete nove stvari sa etiketom po smesnim cenama,dok ovde prodaju polovne za iste... na fb-u sam mozda u dve grupe, nesto Lira se zove i zene koje vode su dosta korektne i one odredjuju na osnovu saradnji u grupi kako se salje da li sa otkupom ili bez i slicno, ja vise nudim predmete na osnovu neke potraznje na krpicama u mesec dana prodam do 5 predmeta najvise.....
2022 03 26
Pozdrav, samo jedno pitanje, da li je moguce da je na Lalafo sajtu oglas aktivan samo 24h i posle toga se brise?
2022 03 27
1 2