Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Upit za mere i jos slika, nakon toga brisanje oglasa?

> Meni na primer i to ne persiranje smeta, osim ukoliko u toku dopisivanja ne predjemo na ti. > Pa ne znamo se od ranije, pa odmah na prvu "ti". > Bez obzira sto je ovo sve on line, ali ne znam zasto iz nekog razloga mi smeta...🙃 Meni recimo smeta bas persiranje pa nemam 60 godina pobogu i da imam bez persiranja molim x-) Sa vecinom sam odma prijateljski osim ako vidim da je sa druge strane neka clanica ''vojnik'' tako dozivljavam persiranje no svi smo razliciti xD Meni se stalno dogadja recimo da traze popust dobiju ga i nestanu evo bas juce trazila neka popust i cao zdravo x-)
2022 03 29
Pre mesec dana sam poslala upit clanici za haljinu,da posalje racun za uplatu,odgovorila je da je prodata..Haljina je jos uvek na njenom profilu,nije prodata.Ludi svet 🤭😏
2022 03 29
A bilo dobro otvoriti neku temu ili podforum za saradnje koje nisu za negativnu ali su za recimo “neprijatna iskustva”. Ova priča sa manijacima uopšte nije naivna…
2022 03 29
> MissDiva: > A bilo dobro otvoriti neku temu ili podforum za saradnje koje nisu za negativnu ali su za recimo “neprijatna iskustva”. > Ova priča sa manijacima uopšte nije naivna… slazem se!
2022 03 30
Sjajna ideja, posto ce tako brze da se pociste sami nego dok ih skonta Admin i blokira. A moze i on da prati temu pa da ide redom :')
2022 03 30
1 2