Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Potreban mi je vas savet

Iskreno,nikad ne bih kupila sako ovog modela od mekog materijala. Moze da bude i zara i ne znam sta, ali neizvodljivo je da drzi oblik a pritom je bele boje, zaista nezgodno. Ocigledno postava i materijal nisu isto prosli na hemijskom,verovatno se postava skupila. A mozda i nije nosen na hemijsko vec je to izgovor.... pre bih rekla da ga je ubila neka jaka centrifuga u masinskom pranju. Fascinantno mi je kako se prodavacice ogradjuju, kao bio je na hemijskom (i ja sad nisam kriva sto je to tako)
2022 03 30
Onda znate na sta ovo lici uzivo😬 nenosiv je blaga rec😂> masha91: > Sako je rucno opran i ispeglan . Ja sam nazalost tako upropastila jedan sako slican iz zare. Identicno je izgledao nakon sto sam ga ispeglala.Uspeli su na hemijskom da ga malo poprave ali nikad nece vratiti prvobitan oblik. 😔
2022 03 30
Ali ovo je nemoguce neprimetiti, cim sam ga obukla odmah sam videla da nesto ne valja, valjda se pre slanja pregleda predmet. Pisala sam adminu, oni imaju tri profila, jel nije bitno kom profilu sam pisala?> Nina136: > > masha91: > > Sako je rucno opran i ispeglan . Ja sam nazalost tako upropastila jedan sako slican iz zare. Identicno je izgledao nakon sto sam ga ispeglala.Uspeli su na hemijskom da ga malo poprave ali nikad nece vratiti prvobitan oblik. 😔 > Ako je ovo slucaj, onda eto toliko o Zarinom "kvalitetu". > Ali, devojka je evidentno prevarena, slazem se sa clanicama da treba da insistira na vracanju novca, i da kontaktira admina.
2022 03 30
Ma nju ne interesuje, ona je ispisala neki svoj roman opisujuci nesto sto nije, aludirajuci ako meni NE PAŠE da prodam dalje, da je dosta devojaka bilo zainteresovano, sto kazete sta mene briga gde ga je nosila kad je predmet neupotrebljiv, sa ovakvim stavom stvarno ne znam odakle toliko utisaka😬> Baletanka: > Iskreno,nikad ne bih kupila sako ovog modela od mekog materijala. Moze da bude i zara i ne znam sta, ali neizvodljivo je da drzi oblik a pritom je bele boje, zaista nezgodno. Ocigledno postava i materijal nisu isto prosli na hemijskom,verovatno se postava skupila. A mozda i nije nosen na hemijsko vec je to izgovor.... pre bih rekla da ga je ubila neka jaka centrifuga u masinskom pranju. Fascinantno mi je kako se prodavacice ogradjuju, kao bio je na hemijskom (i ja sad nisam kriva sto je to tako)
2022 03 30
Jel imate mozda taj model sliku sa neta, da vidimo kako treba da izgleda? Na ovoj njenoj slici tamo gde ga nosi deluje da je takav bio tj. da se tako poguzvan nosi? Mada i kad je poslozen vidi se neravnina na rukavu. Mislim da bi originalne slike sa sajta pomogle https://mojekrpice.rs/items/zene/8405739/snizeno-zara-sako-beli
2022 03 30
Ovo nije ovako sigurno, izgleda uzas, treba da bude ravan, a ne krivudav, imam sliku sa instagrama, jedna devojka je prodavala u Xs vel ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/67b5a8931393cfd87f6edf4475893d9d.jpg)
2022 03 30
Nema na internetu proverila sam
2022 03 30
Onda joj posaljite tu sliku kako treba da izgleda i vas video/slike i zahtevajte povrat novca jer vam je uvaljen skart kako Apple rece. Mozete kontaktirati admina da posreduje.
2022 03 30
Takođe mi deluje da je sako opran i centrifugiran, a peglanje ga je dokrajčilo (materijal i izrada su daleko od kvalitetnog) i tako uništen uvaljen za 3500 dinara. Pogledala sam oglas i na osnovu fotografija se vidi da je materijal istegljen peglanjem. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4f929e9bc60dff84a28a1feaf79113af.jpg)
2022 03 30
Bas se vidi stvarno nema sanse da nije videla (a i da nije ima sve dokaze) trebala je da ispadne fer, pisala sam adminima, stvarno su brzo reagovali, kontaktirali su je i trazili da mi vrati novac, videcemo ishod. Stvarno je bezveze da se nerviramo i trosimo zivce na ovakve stvari, plus sam joj uplatila novac na racun pre slanja, nikad ne bih pomislila da ce da mi posalje ovakvu stvar. Ali definitivno nema pravila, vise ne znam sta da ocekujem kad porucim nesto😂
2022 03 30
Najvise me je iznerviralo sto je ona pokusala da svali na mene da se meni predmet verovatno nije svideo, bukvalno sam se osecala kao budala🤦🏻‍♀️
2022 03 30
Na slikama mi već deluje malo sumnjivo, materijal se presavija čudno, a 3500 za Zarin korišćen sako osetljivog materijala i svetle boje je velika cifra. Ne verujem da će vratiti novac, super je prošla, ne bi ga krivog ni za 500 prodala da okači realne slike
2022 03 30
Materijal je generalno jako los, ne bih ga ni kupila nego mi je trebalo za neku proslavu hitno, a mrzelo me da trazim na drugs mestima 😬 Uslikala ga je tako da se ne vide mane najbolje. Nadam se da ce Vam vratiti novac. Ako odbije, probajte da ga odnesete na hemijsko , mozda uspeju da ga malo poprave ali tesko kad se materijal tako izderfomise. Moj I dalje na nekim mestima izgleda tako malo poguzvano..
2022 03 30
Ovo se obicno desi kad su postava i gornji sloj razlicitog materijala, pa se postava rucnim pranjem skupi a pri tom se nazalost vec prilikom sivenja stedi maksimalno na toj postavi ..ne verujem da se moze prepeglati jer na belom se bas sve vidi ali mozete pokusati ,moze samo bolje izgledati ili jednostavno dole odsiti postavu i pustiti da gornji sloj pada onako kako treba
2022 03 31
Sa ovom članicom (Garderoba 77) sam imala prvu saradnju ikada na krpicama, od nje sam poručila Guess torbu koja je na slici bila super, a kad je stigla, oko znaka je imala nešto crno, kao da je mastilo pustilo i videlo se baš.. pošto mi je bila prva saradnja, nisam htela da ostavim negativnu niti da se natežem, a devojka jeste bila fina, ali ipak. Znam da ćete sad reći, šta sad pišeš godinama kasnije, što nisi ostavila negativnu itd, i sve ste u pravu, ali tad ništa nisam znala. Nadam se da će se ova vaša situacija nekako razrešiti.
2022 03 31