Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOĆ - novi članovi, problem u korišćenju opcija na sajtu

već nekoliko puta zaredom dobijam ŽELIM u inboks, odgovorim, ali članica pošalje upit ponovo jer, pretpostavljam, ne ume da koristi opciju razmene poruka (razgovori). pisala sam joj i samoinicijativno, ne odgovara. 'ajde što ne ume da koristi inboks na sajtu, ali, očigledno, ne zna ni da klikne na link koji joj stigne na mejl kad dobije poruku. dakle, kako da stupim u kontakt sa članicom, ima li iko ideju?
2022 04 13
Golub pismonoša? ,:)
2022 04 13
> MissDiva: > Golub pismonoša? ,:) :') napišem samo "za gordanuGB", pa nek leti. 8-)
2022 04 13
:') :') :')
2022 04 13
Mozda moze da ih procita ako ne zna da odgovori? Probaj kontakt broj, mozda ga vidi
2022 04 13
Možda joj ne stiže mail (obaveštenja o novim razgovorima), a nije još pronašla kako se ulazi u 'razgovore' preko sajta. P. S. Na sličnu automatsku poruku na limundu ('kupi') kupac dobija potvrdu o kupovini, a prodavac podatke kupca, pa mozda očekuje da je mk sve funkcioniše isto.
2022 04 13
> REASHOP: > Možda joj ne stiže mail (obaveštenja o novim razgovorima), a nije još pronašla kako se ulazi u 'razgovore' preko sajta. upravo tako, i, šta uraditi u tom slučaju?
2022 04 13
Možda bih u opis tog predmeta dodala poruku upućenu članici da se javi na broj telefona i objasnila joj cake za ovaj sajt!😁 U svakom slučaju, neko alternativno rešenje.
2022 04 13
> REASHOP: > Možda bih u opis tog predmeta dodala poruku upućenu članici da se javi na broj telefona i objasnila joj cake za ovaj sajt!😁 U svakom slučaju, neko alternativno rešenje. <3
2022 04 13
> REASHOP: > Možda joj ne stiže mail (obaveštenja o novim razgovorima), a nije još pronašla kako se ulazi u 'razgovore' preko sajta. > P. S. Na sličnu automatsku poruku na limundu ('kupi') kupac dobija potvrdu o kupovini, a prodavac podatke kupca, pa mozda očekuje da je mk sve funkcioniše isto. Ako ulazi preko telefona onda je jako tesko naci gde su razgovori, ne vide se.
2022 04 13
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/533d210234b864fcf4db6b6f54883bbc.jpg)
2022 04 13
Meni je stizalo redovno od clanice sa velikim brojem ocena. Na prvo sam odgovorila, naravno ona nista, da bi posle s vremena na vreme za isti predmet slala ponovo. Mislim da nisu toliko nesnadjene vec za*ebavaju.
2022 04 13
> EsBeBe: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/533d210234b864fcf4db6b6f54883bbc.jpg) Ideš! x-) x-) x-)
2022 04 13
Pa ovo je hit 🤣🤣🤣 Apropo ovih koje salju zelim sa vec puno utisaka, mislim da je to jedan od nacina da privuku paznju i zapravo vas zainteresuju kao kupca 😄
2022 04 14
javila se! x-)
2022 04 20
1 2