Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Kako početi?

Pozdrav dame , vidim da je jako tesko prodati nesto tu ako nismo vec sto godina na sajtu. Pa me samo zanima imate li kakve tips & tricks za pocetak? Dobila sam dojam od nekih korisnica da su one pocele prodavati sa 100 pozitivnih utisaka , a ne 0 kao mi 🙈😂
2022 04 18
Hahaha...kako stvari stoje, ni mi sto smo tu 100 godina vise ne znamo kako nastaviti a da bude efektno :") Ali savet bi mogao da se podvede pod "kvalitetno" - kvalitetne slike, kvalitetni (tacni i detaljni) opisi robe, kvalitetne stvari a da im cena bude pristojna/povoljna, pomalo a kontinuirano kacenje novih predmeta... Samo napred i puno srece <3
2022 04 18
Ja sam do sada zaključila da kvalitetan izgled radnje i dobro osvetljene fotografije, ispeglana i lepo slikana odeća najbolje prolaze. Lično nikad ne prelistam prodil koji na prvi pogled ima par tamnih slika, nešto zgužvano i razvučeno na podu, mutno, a u opisu "zanimljiva majica". Kad smo kod toga, izbegavajte nazive "zanimljivo, interesantno, neobično" jer se koristi za stvari koje je teško slikati jer čudno izgledaju, a ljudi često to i ne vole da vide. Ja sam najviše stvari prodala kad sam imala tematski profil (nešto kao sada što je samo nakit). Ranije je bila samo odeća u određenoj boji. A može i da budu recimo samo letnje stvari boho fazon. Dajem ideju. Tako je ceo profil u skladu i privlačniji na izgled, veće šanse da se tu pronađu osobe koje su u tom stilu i čak da kupe više komada.
2022 04 18
Mozda da kupite nesto na sajtu i razmenite utiske Meni kao kupcu dosta znaci da vidim makar jedan utsak Srecno 🌸🍀🥳
2022 04 18
> Irinacvetkovic: Bravo !!! Sve sto ste rekli - ja potpisujem, pogotovo za opeglanu garderobu, sto ljudi u 90% slucajeva ne rade kad prodaju. P. S.: A profil Vam je jako lep i uredan, za svaku pohvalu. o:)
2022 04 18
Pridruzujem se misljenju da dobra slika mnogo znaci😊 Ja nazalost nemam neke najbolje fotografije.. Vreme za slikanje na dnevnom svetlu bas i nemam jer se vracam popodne sa posla, vikend koristimo da negde odemo pa iz tog razloga i mi koji bi zeleli da imamo najpribliznije fotogradije nismo u mogucnosti😂 Ali dobro, ko kupuje uglavnom zna ako je vec kupovao kod iste clanice kakve stvari dobija😊. Tako da i ja savetujem ako imate prilike za slikanje na dnevnom svetlu, dobra kamera, par prodaja i onda cete naravno na osnovu pozitivnih utisaka ostvarivati svoje saradnjice😊 Srecno👍☺️
2022 04 18
Većina prevaranta na sajtu je imala skupe firmirane predmete, tako da je najgora solucija krenuti bez utisaka sa kačenjem takvih predmeta. Za jeftinije varijante, nekako se prelomi, ali retko ko će se usuditi uplatiti unapred velike svote novca, čak i članovima sa više pozitivnih ocena. S druge strane, provizija na velike svote nije mala, plus postarina, pouzećem izadje dosta skuplje, a ni to nije garancija da će stići određeni predmet. Mora se ponuditi opcija ličnog preuzimanja, dok se ne ostvari određen broj saradnji, a bilo bi dobro kupiti nešto i dobiti par pozitivnih utisaka
2022 04 18
Drage dame hvala vam puno!!!! ❤️❤️❤️🌹🌹🌹
2022 04 19
Iz mog iskustva, cak nisu bitne ni cene koliko slike! Kad sam neku stvar na brzinu slikala i okacila, stajala je po pola godine, pa uzmem i uslikam ponovo lepo, na vesalici ili na jednobojnom tepihu, belim vratima itd, uz prirodnu svetlost... U roku od par dana se proda. Naravno ne sve ali stvarno mnogo zavisi od fotografije 😁
2022 04 25
Hvala puno draga Dani!
2022 05 10