Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Adminova selektivnost

Da li još neko ima problema sa adminom i selektivnim uklanjanjem oglasa? Neretko mi ukloni oglase svega nekoliko sati nakon postavljanja. Ne stavljam lažne tragove, koristim svoje slike, pišem i slikam batch code/rok trajanja. Prelistala sam malo sajt i naišla na dosta oglasa bez roka i sa lažnim tagovima koji stoje neko vreme na sajtu. U čemu je problem?
2022 04 19
Mislim da nisu selektivni već se ručno brišu oglasi, pa samim tim ne dođu svi na red u istom trenutku. Postoji i mogućnost, da Vas neka članica konstantno prijavljuje adminima. Nije da oni baš vise i gledaju samo šta Vi radite jer su odlučili da baš Vama ili meni napakoste. :) Svakako proverite nedozvoljene predmete, nešto radite pogrešno. Nije strašno, dešava se svima.
2022 04 19
Da li je realno da neko visi na sajtu i prijavljuje određene članice konstantno, jer su okačili kopiju i napisali da je kopija ili nisu napisali batch kod kozmetike u opisu, a uslikali su ga?! Koliko vidim, neki predmeti stoje mesecima neobrisani, a ništa nije urađeno po pravilima sajta.
2022 04 19
> jacaikaja: > Da li je realno da neko visi na sajtu i prijavljuje određene članice konstantno, jer su okačili kopiju i napisali da je kopija ili nisu napisali batch kod kozmetike u opisu, a uslikali su ga?! Koliko vidim, neki predmeti stoje mesecima neobrisani, a ništa nije urađeno po pravilima sajta. Ja danas dobih negativnu i ako je kod slikan... Dobih i za kaiš, kažu nije cela slika.. Mada imala sam i jednu sa neta sliku.. Uz to sam prodavala duks koji nije original a ja stvarno nemam pojma gde je duks vidjen😭 Jakna koja je bila kopija, i jeste bila u prodaji.. Ali je u opisu pisalo da je kopija.. Ništa mi nije jasno.. Listam oglase i čudom se čudim šta sve ovde vidim.. Čak sam obrisala oglas I ponovo obnovila i za to sam dobila opomenu.. A dosta njih vidim da to radi. Ali dobro.. Zaista ne mogu da se nerviram.. Nema svrhe..
2022 04 19
Pa nije dozvoljeno prodavati kopije na sajtu, zbog toga… </3 Meni su iznova skidali jednu fotku uopšte nisam znala o čemu se radi… Dok nisam skontala da pantalone ne mogu na pola, po dužini da složim, pa da uslikam. Još sam okačila fotku sa neta kako stoje , bile su dozvoljene tada te fotke…
2022 04 19
> MissDiva: > Pa nije dozvoljeno prodavati kopije na sajtu, zbog toga… </3 > Meni su iznova skidali jednu fotku uopšte nisam znala o čemu se radi… Dok nisam skontala da pantalone ne mogu na pola, po dužini da složim, pa da uslikam. Još sam okačila fotku sa neta kako stoje , bile su dozvoljene tada te fotke… Pisalo je da je kopija.. A kad pogledate sajt na svakoj stranici kopije i slike sa neta.. Ali nekima je to dozvoljeno😂 I ja sam imala sliku sa neta kako stoji isto kao i vi...
2022 04 19
> Pisalo je da je kopija.. Nije dozvoljena uopste prodaja kopija pisalo da je kopija ili ne, najbolje postavis kao no name predmet nego da stavis da je kopija xD 17. Kopije proizvoda, replike brendova i ostali proizvodi koji nisu u skladu sa Zakonom
2022 04 19
Dva balzama sam okačila i bili su skroz u redu, obrisani za nekoliko sati. Sada stoje sa apsolutno istim podacima i niko ih ne briše. Naziv posta se više odnosio na to da su možda neki privilegovani, nisam baš mislila da admin prati šta ja radim.
2022 04 19
Neki sigurno imaju privilegije, a ima verovatno i onih koji bleje po sajtu i uvlače se adminima, jer su dušebrižnici koji prijavljuju pantalone uslikane do kolena i balzam bez batch koda.. ne daj, Boze, da se prodaje kopija Nike i da piše da je kopija, a pun sajt takvih kopija 😅 Pa, valjda se napise da je kopija ako jeste, a ne da stoji original, da se ne bi obrisao predmet. Jok, sve u Srbiji puca od originala. Ne znam zašto je zabranjeno prodavati kopije, kad je sajt pretežno polovnih stvari, nije radnja gde plaćamo porez
2022 04 19
> bloodytears: > > Pisalo je da je kopija.. > Nije dozvoljena uopste prodaja kopija pisalo da je kopija ili ne, najbolje postavis kao no name predmet nego da stavis da je kopija xD > 17. Kopije proizvoda, replike brendova i ostali proizvodi koji nisu u skladu sa Zakonom Ubuduće će tako i biti.. 😂
2022 04 20
> jacaikaja: > Neki sigurno imaju privilegije, a ima verovatno i onih koji bleje po sajtu i uvlače se adminima, jer su dušebrižnici koji prijavljuju pantalone uslikane do kolena i balzam bez batch koda.. ne daj, Boze, da se prodaje kopija Nike i da piše da je kopija, a pun sajt takvih kopija 😅 Pa, valjda se napise da je kopija ako jeste, a ne da stoji original, da se ne bi obrisao predmet. Jok, sve u Srbiji puca od originala. Ne znam zašto je zabranjeno prodavati kopije, kad je sajt pretežno polovnih stvari, nije radnja gde plaćamo porez Kako su počele i fiskalni račun će nam tražiti.. Ceo sajt pun parfema i pandore sve orginali i čak sertifikate imaju😂😎
2022 04 20
Znam članicu koja prodaje originalne parfeme iz svoje lične kolekcije i videh da joj piše na profilu da joj se stalno brišu isti, dok vidim i mnoge kopije na sajtu, koje stoje odavno netaknute. Ne kažem da treba obrisati ove druge, sve dok će u porukama odgovoriti da jeste kopija, ali se pitam zašto njoj stalno brišu sa sve pozitivnim ocenama, uslikanim batch kodovima i pri tom, nižim cenama. Neke kvalitetne kopije novih povoljnih stvari su obrisane, dok druge stoje, jer ne piše da je kopija, a vidi se iz aviona da jeste. Ovakvim pristupom se odobrava prodaja kopija kao originala, ništa drugo, jer neće admini ulaziti u svaki predmet i ispitivati poreklo robe, tražiti serijski broj, hologram.. A, Pandora je postala unosan posao, cveta biznis na sve strane, kupiš na Aliju i prodaš 20 puta skuplje, sa sve sertifikatom. Ja izlicitirala ćerki za 300 dinara prsten, hoće dete Pandoru, videlo da ima drugarica i svidja joj se 😅 Nije se još ogulio, možda i jeste original 😄
2022 04 20
Sećam se kada je bila tema za prijavu drugih članica (kakva fenomenalna ideja… ), samo su se na toj listi pojavljivali jedni te isti profili koji su prijavljivali iste članice po celi dan. Pri tom, profili su bili bez utisaka, predmeta, samo otvoreni da ne bi sa svog prijavljivale… Ako je to bilo javno, možete misliti šta se radi preko poruka. Ako Vi nemate vremena, ima onih koji imaju ne brinite… Pogledajte na listi da li ste nešto pogrešno postavili, ako Vam nije najjasnije pitajte članice. Sigurno će se javiti neko ko prodaje kozmetiku i zna u čemu je fora, pa Vam neće iznova brisati.
2022 04 20
Velika je greska,ali sada je tako na svim sajtovima,sto bar u opisu ne sme da se naglasi da li je kopija ili original.Meni je na drugom sajtu obrisan predmet jer sam iskreno rekla da nisam sigurna u originalnost.Bez obzira na sve etikete i izgled,nesto me je bunilo na tom predmetu.Takodje neke kopije poseduju i etikete i skoro je manje vise identicno kao original ali pod rukom se oseti da to nije,ne poseduje taj kvalitet...a to putem fotografija ne moze da se utvrdiJasno mi je da fejk ne moze da se prodaje ali su trebali da ostave prostor u opisu da prodavac da svoj utisak o predmetu ili se bar ogradi da garantuje originalnost
2022 04 20
Od juče mi je obrisani nekoliko oglasa. Uslikala sam samo dva, pa ako neko može da mi ukaže na greške. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2e9db882d123e4bd501a181a901ac58f.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d39bf412bce0288b1e7b76cbe8c2fe42.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e538c4938d0d35961b09971379bf6c90.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ae64ce0aff679392dedafb866cb36d07.jpg)
2022 04 20
1 2 3 4