Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

O Utiscima :) :)

Caos, Ja moram da vas pitam da li je tako i kod vas ili se samo meni desava da clanica kupi nesto ( nov predmet, uslikan sto puta, mere poslate, super saradnja) i nakon toga nestaje iako ja uvek volim da ostavim utisak pogotovo ako je prijatna i pozitivna saradnja. Ok da se jednom desi ili clan nije aktivan na sajtu ali evo, licno preuzimanje, predmet uzet, odusevljenje za predmet i utiska bez😂 Ne jurim utiske i ne patim od toga samo glupo da ne pisemo lepe reci jedna za drugu a kad treba negativan utisak da se napise eto ga roman 🤣🤣🤣 Pozdraaaav 🧡🧡🧡🧡
2022 04 19
U poslednje vreme, dešava se i meni… Takodje ne jurim utiske, ali me blago frustrira…
2022 04 20
Ako je neko kupac, čekam prvo da on ostavi pa odmah uzvraćam. Tako i ja kada kupim od nekog, čim stigne predmet odmah ostavljam utisak 😊 dešavalo se da su recimo kupili i da su javili da je sve ok i onda nestali sa krpica. Verovatno su napravili profil samo da bi kupili određenu stvar 😁
2022 04 20
Baš sam htela da pokrenem istu temu. Dosad sam ostala bez bar desetak utisaka zbog članova koji samo ispare kad preuzmu predmet.
2022 04 20
I meni se to desilo više puta. Kupe ,budu zadovoljne jave se porukom ali ne ostave utisak. Jedna mi je čak rekla da je podsetim kasnije da napoše utisak,meni je baš bilo bezveze da forsiram ,tako da da dešava se i to.
2022 04 20
A jos veca konfuzija KAD NAPISU UTISAK i ja uzvratim i kroz 2-3 nedelje, OBRISU ISTI. Luda kuca 😂😂😂😂😂
2022 04 20
Ja uvek ostavim odmah utisak. Ukoliko mi posle nekog vremena ne uzvrate, brisem
2022 04 20
Desilo mi se par puta, jave da su zadovoljni a utiska nema. Kada kupujem, uvek se javim i porukom, da sam preuzela paket a takodje ostavljam i utisak.
2022 04 20
Takodje, sigurno imam izmedju 10-20 neuzvracenih utisaka.🙄 Sve super, stigo paket, ali utiska nema.🤷‍♀️🤦‍♀️ Cak i pustim poruku da se utisak uzvrati, pa imam utisak kao da "prosim" ponekad, ali svakako znaci i govori mnogo (mada ponekad nisu ni ti utisci relevantni), ali ...
2022 04 20
> Aaanaaaa: > Takodje, sigurno imam izmedju 10-20 neuzvracenih utisaka.🙄 Sve super, stigo paket, ali utiska nema.🤷‍♀️🤦‍♀️ > Cak i pustim poruku da se utisak uzvrati, pa imam utisak kao da "prosim" ponekad, ali svakako znaci i govori mnogo (mada ponekad nisu ni ti utisci relevantni), ali ... Kad kazete 'da prosim' ponekad se i ja osecam tako :D :D ali def.se ti utisci zaborave ostaviti..iako nisu relevantni ipak svi nekako pogledamo koliko neka clanica ima pozitivnih,koliko negativnih...
2022 04 20
> carobni_ormaric: > A jos veca konfuzija KAD NAPISU UTISAK i ja uzvratim i kroz 2-3 nedelje, OBRISU ISTI. Luda kuca 😂😂😂😂😂 E ovo se i meni desilo....nema mi logike🤯
2022 04 21
Ne znam sto im je teško ostaviti utisak a meni je glupo da ih ja podsećam na to...
2022 04 21
Čak utiske ne ostavljaju oni koji ih nemaju i ne shvataju da su im utisci potrebni za dalje saradnje. Ti im objasniš, jer su novi na sajtu, zašto i kako, ali oni ne mogu da tu opciju istražuju. S druge strane se ljute što neko nece da im pošalje paket pouzecem, koji možda ne bi ni preuzeli kad bi videli ukupan iznos, jer nemaju pojma koliko je postarina i da postoje takse i provizija na iznos kad je pouzecem. Što se tiče ostavljanja utisaka kad su stariji članovi u pitanju, možda neki neće da ostave utisak iz nekog principa, ili što su kupili jeftin predmet ili se menjali (na profilu koji ima džabe stvari, a oni drže *neki nivo*) ili što misle da su nešto skupo platili, pa je druga strana zaradila na njima i zašto još i pozitivan utisak preko svega 😄 Treća opcija je da hoće utiske kao prodavca, a neće kao kupca, mada ne znam u čemu je poenta, valjda- ne kupujem ovde polovno, samo novo u radnji, a imam super polovne stvari na prodaju
2022 04 21
Isto,nebitni su mi utisci posto imam vecinom ponovljene saradnje ali ovi sto zicare,traze popuste obicno ne ostave utisak iz razloga sto samo kupuju i nije im bitno,mada ima i clanica koje imaju puno utisaka i nece da ostave isti.Nikada mi nece biti jasan razlog😳 Realno, brisem, ukoliko ne uzvrate utisak.Ne podsecam i ne forsiram. Trebao bi da postoji automatski upisan utisak ukoliko ga ne dodelli kupac-prodavac,kao na pojedinim sajtovima.Cak bi mogli da dozvole utisak pri svakoj ponovljenoj saradnji😜
2022 04 22
Desavalo mi se mnogo puta do sada, saradnja super, sve protekne odlicno,ostavim utisak bilo kao kupac ili prodavac, svejedno... a sa druge strane nema utiska. Sacekam nedelju dana, pogledam da li se taj neko logovao u medjuvremenu, ako jeste, onda je i video ocenu, a na kraju, svima nam stize mail o novim porukama i ocenama. Ne podsecam i ne jurim utiske, samo obrisem svoj i idem dalje.
2022 04 23
1 2