Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Ne vidim svoje promotivne arikle

Imam kupljenu uslugu i specijalne i promotivne artikle i ih nigde ne vidim,da li je neko imao sličan problem? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f1b19c00c1654ec10246790c5d59d12b.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c05f795a00270674a9ea068880f50b19.jpg)
2022 04 25
Isti problem imam! Strašno. Kupila sam 6 slotova.
2022 04 26
Isto. Juce ceo dan nisam videla niti je predmet dobijao Preglede. Zavrsila sam sa uplacivanjem promocija ako ce tako biti. Ulazila je i drugarica sa svog profia, mojih artikala nije bilo. Bacene pare :(
2022 04 26
Ista situacija… :( Šta učiniti, da li da pišemo adminu?
2022 04 26
Ja sam poslala mail adminu,čekam odgovor. Ta suma više i nije simbolična posle poskupljenja,tako da nema smisla više upaćivati promocije.
2022 04 26
Pisite adminu.Vrv ce resiti problem.Meni su skidali vise novca nego sto treba za artikle,ne puno ali bilo je preko odredjene cifre.Desilo se dva ili tri puta...Svejedno koja je cifra,pa i da je 5 din,platili ste uslugu koju treba i da dobijete.
2022 04 26
....inace desavalo mi se da npr odaberem uslugu za 15.,a pojavi mi se da ce usluga biti 18.Totalno drugi dan.
2022 04 26
Ja sam pogledala te promotivne artikle kada ste postavili temu i videla sam samo neku Guess majicu i nista vise, ostali slotovi prazni. Inace ni ne gledam te promotivne artikle, nisam ni znala da to postoji. Ja kada trazim ili idem u nedavno postavljene predmete ili ukucam npr. naziv brenda ili sta vec trazim. Po meni su ti specijalni jako nepregledni, iskreno. > jelena2606: > ....inace desavalo mi se da npr odaberem uslugu za 15.,a pojavi mi se da ce usluga biti 18.Totalno drugi dan. Ovo je isto njihov propust koji ne bi smeo da se desava, verovatno iz razloga sto im je popunjeno za neki dan, a nemaju ubacene limite pa kad prodaju za odredjeni dan da postane sivo kao nedostupno.
2022 04 26
Esprit..Pa da.Trebalo bi da naglase da je popunjeno za odredjeni datum,a ne da proizvoljno stavljaju u prvi slobodan "termin".Licno sam namerno stavljala odredjene datume,posto imam neku svoju ideju o tome kada je sajt poseceniji a kada manje.
2022 04 26
> Mina.T: > Ista situacija… :( Šta učiniti, da li da pišemo adminu? Iskreno necu pisati jer pare sam vec dala a da cekam odgovor i da pisem romane sta se desilo ne mogu. Prihvatih da sam bacila pare 🤣 nije prvi put ali je zadnji na promocije ;(
2022 04 26
Vratiće Vam novac. Ja svoje nisam proveravala, isto sam imala uplaćeno nekoliko ovih dana… Verovatno ni moji nisu išli… Ostala mi je jedna za promocija za naredna dva dana.
2022 04 26
Ja imam neiskoriscen novac planiran za promocije. U ovom trenutku cu pauzu napraviti pa videti ako se nesto popravi :)
2022 04 26
Ovako ja sam im pisala i dali su mi termine za nove promocije,u mom slučaju je to 7 promotivnih i 3 specijalna arikla. Posala sam im juče danas su mi odgovorili,tako da devojke ako želite pišite im vratiće i vama.
2022 04 26
> carobni_ormaric: > > Mina.T: > > Ista situacija… :( Šta učiniti, da li da pišemo adminu? > Iskreno necu pisati jer pare sam vec dala a da cekam odgovor i da pisem romane sta se desilo ne mogu. Prihvatih da sam bacila pare 🤣 nije prvi put ali je zadnji na promocije ;( Ali nemoj im.pisati ovde,nego pošalji poruku na mail help@mojekrpice rs
2022 04 26
Ja ne mogu da podesim fotografiju na VIP clanstvu. Sa kompa izlazi relativno ok, a preko telefona mi fali levi deo fotografije, konkretno tekst. S' obzirom da je sama usluga skuplja 3x nego pre, nekako ocekujem da za tu 3x vecu cenu mogu da podesim fotografiju, tj centriram onako kako zelim. Pisala sam adminki, javicu i ovde kakav je odgovor. Ne vidim zasto bih placala ubuduce 200din da mi stoje oblaci npr ili nesto sta mi je felericno. Bezveze.
2022 04 27
1 2