Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarena sam

Uplatila sam devojci novac za torbu,par dana mi govori da ce poslati a evo danas je blokirana !Sta sad da radim,očigledno je u pitanju prevarant...Da li je neko saradjivao sa:nick je JelenaNikoliccc a meni je dala podatke Jelena Staletović,Bečej
2022 05 06
Ako je veci iznos u pitanju, verovatno mozete da je tuzite 😕
2022 05 06
> Chillnakit: > Ako je veci iznos u pitanju, verovatno mozete da je tuzite 😕 Hvala što si se javila,ma 6500 je u pitanju ali ne mogu da verujem ...ma šta da kazem,krivo mi je što ih tako blokiraju a mozda bi videla poruku otkud znam...Imam ime ,prezime i adresu ali pitanje je da li je lažno?? Broj racuna imam i novac joj je legao to mi znam i potvrdila je
2022 05 06
Kontaktirajte je putem telefona, tj pozovite sa ili vaseg broja ili necijeg drugog. Nije u redu prevara bilo koje vrste a kamoli da je poslato 6500di , nije to mala suma nikako. :(
2022 05 06
ne bih da vam stajem na muku, volela bih da možete da vratite svoj novac, ali, savet za ubuduće - nikad ne uplaćujte odjednom tako veliki iznos članicama sa nula ili samo par ocena. predložite joj da unapred platite, recimo, 30 posto sume, ostatak kad dobijete artikal. ni to nije garancija da nećete biti prevareni, ali će svota biti manja. ako odbije predlog - ne sarađujte. ako ona na veruje vama sa određenim stažom i kredibilitetom na sajtu, zašto biste vi verovali njoj.
2022 05 06
I došli smo ponovo u situaciju gde su saradnje u toku a članica blokirana zbog pretpostavljam prevare. Većina njih već ima drugi(e) profil(e) ili će da otvori nov i sve ide dalje. Koja je svrha blokiranja onda!?
2022 05 07
> AppleRed: > I došli smo ponovo u situaciju gde su saradnje u toku a članica blokirana zbog pretpostavljam prevare. Većina njih već ima drugi(e) profil(e) ili će da otvori nov i sve ide dalje. Koja je svrha blokiranja onda!? pa, najbolje ni da ne blokiraju, dakle, da ne rade ništa. meni je fascinantno što će prevarant koji ima, ono, 7 negativnih i jasno obrazloženih, i dalje imati mušterije na svom neblokiranom profilu, dovoljno je da postavi bilo šta "povoljno" by replay ili zara i da članice budu, u fazonu, "pa, ok, valjda neće (i) mene, evo, uplaćujem." :s
2022 05 07
> EsBeBe: > ne bih da vam stajem na muku, volela bih da možete da vratite svoj novac, ali, savet za ubuduće - nikad ne uplaćujte odjednom tako veliki iznos članicama sa nula ili samo par ocena. predložite joj da unapred platite, recimo, 30 posto sume, ostatak kad dobijete artikal. ni to nije garancija da nećete biti prevareni, ali će svota biti manja. ako odbije predlog - ne sarađujte. ako ona na veruje vama sa određenim stažom i kredibilitetom na sajtu, zašto biste vi verovali njoj. 👏👏👏
2022 05 07
> EsBeBe: > > AppleRed: > > I došli smo ponovo u situaciju gde su saradnje u toku a članica blokirana zbog pretpostavljam prevare. Većina njih već ima drugi(e) profil(e) ili će da otvori nov i sve ide dalje. Koja je svrha blokiranja onda!? > pa, najbolje ni da ne blokiraju, dakle, da ne rade ništa. meni je fascinantno što će prevarant koji ima, ono, 7 negativnih i jasno obrazloženih, i dalje imati mušterije na svom neblokiranom profilu, dovoljno je da postavi bilo šta "povoljno" by replay ili zara i da članice budu, u fazonu, "pa, ok, valjda neće (i) mene, evo, uplaćujem." :s Upravo to. Plus može i Admin da dodatno stavi upozorenje da se radi o prevarantu. Ovako se vrtimo u krug, sve se vraćaju na sajt. Inače i meni fascinantno da neko kupuje od osobe sa 7 negativnih. Verovatno misle da će baš one biti pošteđene jer imaju i 200 pozitivnih saradnji. Msm MO je klasičan, stekneš povetenje pa onda varaš. I naravno uvek krive drugu stranu.
2022 05 07
Hvala Vam na odgovorima tj.komentarima...Verovatno ne postoji način da ih sprečimo jer uvek mogu otvoriti novi nalog.Ova devojka nije imala ni jednu negativnu (ali ni pozitivnu),sebe krivim što to nisam ni pogledala ali nekako mi prevara nije bila ni u malom mozgu😔.Mozda da se uvede nešto gde će svaki član, na neki način,biti siguran,ako se pri registraciji ostavljaju podaci iz Lk,registrovan broj tel.ili nesto tako...Da znaju da se može doći do njih nekako...mislim da je na Limundu tako kid prijave,nisam sigurna.I ,recimo,da može da se ima samo jedan nalog (sa jedne LK),otkud znam...ali stvarno nema smisla da toliko prevaranata ovde ima jer sad čitam iskustva...strašno.
2022 05 07
> EsBeBe: > > AppleRed: > > I došli smo ponovo u situaciju gde su saradnje u toku a članica blokirana zbog pretpostavljam prevare. Većina njih već ima drugi(e) profil(e) ili će da otvori nov i sve ide dalje. Koja je svrha blokiranja onda!? > pa, najbolje ni da ne blokiraju, dakle, da ne rade ništa. meni je fascinantno što će prevarant koji ima, ono, 7 negativnih i jasno obrazloženih, i dalje imati mušterije na svom neblokiranom profilu, dovoljno je da postavi bilo šta "povoljno" by replay ili zara i da članice budu, u fazonu, "pa, ok, valjda neće (i) mene, evo, uplaćujem." :s "Novi" prevaranti nemaju negativnu,što je najgore,već ni ne stignu do komentara nego ih blokiraju.Tako i ova "moja" nije imala negativnu.Admin je očigledno provalio pa blokirao a ja nemam pojma kako i sad ne mogu ni da se nadam da će ući na sajt i pogledati poruke 😪.Verovatno mi nista ne bi odgovorila...i to znam...Neka joj je na dušu...
2022 05 07
> srna023: > Hvala Vam na odgovorima tj.komentarima...Verovatno ne postoji način da ih sprečimo jer uvek mogu otvoriti novi nalog.Ova devojka nije imala ni jednu negativnu (ali ni pozitivnu),sebe krivim što to nisam ni pogledala ali nekako mi prevara nije bila ni u malom mozgu😔.Mozda da se uvede nešto gde će svaki član, na neki način,biti siguran,ako se pri registraciji ostavljaju podaci iz Lk,registrovan broj tel.ili nesto tako...Da znaju da se može doći do njih nekako...mislim da je na Limundu tako kid prijave,nisam sigurna.I ,recimo,da može da se ima samo jedan nalog (sa jedne LK),otkud znam...ali stvarno nema smisla da toliko prevaranata ovde ima jer sad čitam iskustva...strašno. Meni je zao sto ste prevareni, ali to ne znaci da zbog naivnosti nekih ljudi svi redom moraju da ispastaju zbog toga. Da li ste ikada procitali kome i kada se LK daje na uvid i podaci iz iste? Da li znate da niko osim sluzbenog i ovlascenog lica nema pravo da vam trazi bilo kakve podatke iz iste? A pogotovo ne neki sajtovi. I ja mogu da napravim sajt, ali mi to ne daje za pravo da skupljam tudje podatke (iz kojeg god razloga). Limundo ne trazi vise podatke iz LK, sta mislite zasto? Prevare se resavaju na mestu odredjenom za to, a ne tako sto cemo svi bacakati svoje licne podatke sajtovima.
2022 05 07
Iako nisam imala istu situaciju, desilo mi se da sam ostavila članici adresu pošte da pošalje post restant da preuzmem u pošti, na šta je ona meni odgovorila "sestra je poslala bexom", a pritom se nije udostojila da me pita za adresu i da li mi odgovara bexom...
2022 05 08
Ne znam šta da Vam kažem, osim da mi je iskreno žao. </3
2022 05 08
Uvek mi bude žao kada pročitam da je neko prevaren. Još gore kada znam da nema pomoći. Do sada sam nekako imala dobru intuiciju, kod skupljih stvari obavezno pitam mogu li lično da preuzmem( naravno to ne mislim zaista, samo testiram osobu) Ako mi kaže ne, i kod mene je automatski ne. Ono što me brine, gde je tim devojkama savest, kako mogu mirno da nastave život?
2022 05 08
1 2