Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Problem sa postavljanjem odlasa

Ćao svima👋 evo vec par dana imam problemm ne mogu da postavim oglas , zelim prodati majice , i udjem u postavi nov artikal sve lepo popunim ne postoji nikakva prepreka i onda kliknem na dugme postavi predmet , i nistaa se ne desava i vise puta kliknem i sacekam i nista , onda sam poslusala savet obrisala kes memoriju probala sa drugog pretrazivaca , restartovala telefon internet , odjavljivala se prijavljivala , i nista , kao da dugme za postavi predmet ne radi, da li neko ima slicna iskustva , ili zna kako da rešiti ovo , bila bih zahvalna svima na pomoći
2022 05 14
Pokusajte da malo skratite slike (crop), a ranije je pomagalo, cini mi se, ako prokomentarisete bilo sta na forumu, ali ne znam da li to vise radi 😄 Takodje, proverite da li ste sve popunili, da li je tacno 5 tagova, itd.
2022 05 14
I meni se desava. Izadjem iz Safarija udjem izadjem i onda kao postavi. Nista mi ne bude jasno ali proradi nakon nekog vremena. A ne znam za vas ali mene vise nervira sto ne mogu da Promenim VELICINU kad postavim oglas. X puta se desi da pogresim umesto M stavim L i onda to naravno nece da ispravi 😭
2022 05 14
Isti problem! Danima pokušavam da postavim oglase, sva polja korektno popunim, učitaju se fotografije i na kraju... dugme postavi ne reaguje! O čemu se radi?
2022 05 14
Nije mi jasno da li ja negde grešim ili je do sajta... Već postajem paranoična.
2022 05 14
Ja imam problem da postavim oglas , pogledam ima ga na mom profilu cak ga neki i lajkuju, posle pola sata udjem na profil oglasa nema ! Kao da ga brisu ? Par puta sam stavljala i isto se desi, ima li neko slicnih iskustva?
2022 05 17
I ja imam isti problem, nova sam 🙆🏻‍♀️ > MilicaPetrovicc: > Ćao svima👋 evo vec par dana imam problemm ne mogu da postavim oglas , zelim prodati majice , i udjem u postavi nov artikal sve lepo popunim ne postoji nikakva prepreka i onda kliknem na dugme postavi predmet , i nistaa se ne desava i vise puta kliknem i sacekam i nista , onda sam poslusala savet obrisala kes memoriju probala sa drugog pretrazivaca , restartovala telefon internet , odjavljivala se prijavljivala , i nista , kao da dugme za postavi predmet ne radi, da li neko ima slicna iskustva , ili zna kako da rešiti ovo , bila bih zahvalna svima na pomoći
2022 05 17
> Sale023: > Imam problem preko noci mi je nestalo preko 40 oglasa sinoc sam imao 87-8 a sad samo47 sta se desava? Admini su Vam obrisali jer nisu bili po pravilima MK sajta. Udjite u profil adminrs i tu mozete videti listu nedozvoljenih predmeta :) I meni se desilo isto pa samo ispratite pravila 😊 Pozz
2022 05 18
> Marry1993: > Ja imam problem da postavim oglas , pogledam ima ga na mom profilu cak ga neki i lajkuju, posle pola sata udjem na profil oglasa nema ! Kao da ga brisu ? Par puta sam stavljala i isto se desi, ima li neko slicnih iskustva? Takodje,vec par dana. Postavila sam 5 novih oglasa posle par sati udjem nema vise ni jednog .
2022 05 18
> njelena360: > Pokusajte da malo skratite slike (crop), a ranije je pomagalo, cini mi se, ako prokomentarisete bilo sta na forumu, ali ne znam da li to vise radi 😄 > Takodje, proverite da li ste sve popunili, da li je tacno 5 tagova, itd. Hvalaaaaaaaaaaaaaa
2022 05 25
> MilicaPetrovicc: > Ćao svima👋 evo vec par dana imam problemm ne mogu da postavim oglas , zelim prodati majice , i udjem u postavi nov artikal sve lepo popunim ne postoji nikakva prepreka i onda kliknem na dugme postavi predmet , i nistaa se ne desava i vise puta kliknem i sacekam i nista , onda sam poslusala savet obrisala kes memoriju probala sa drugog pretrazivaca , restartovala telefon internet , odjavljivala se prijavljivala , i nista , kao da dugme za postavi predmet ne radi, da li neko ima slicna iskustva , ili zna kako da rešiti ovo , bila bih zahvalna svima an pomoći I meni isto
2022 05 25